Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 24

Dr. Buttaras buvo nužudytas "Big Pharma", būtent taip, kaip jis numatė

Dr. Buttaras buvo nužudytas

Dar vienas holistinis gydytojas, dirbantis prieš Didžiąją farmaciją, rastas negyvas labai įtartinomis aplinkybėmis, nes gydytojų bendruomenė, bandanti dirbti už farmacijos pramonės ribų ir atskleidžianti jos darbotvarkę, toliau naikinama.

Gegužės 18 d. daktaras Rašidas Buttaras (Rashid Buttar), britų ir amerikiečių gydytojas, atsakingas už milijonų žmonių pažadinimą tiesai apie Didžiąją farmaciją ir globalistų darbotvarkę, buvo rastas negyvas. Jam buvo 57 metai ir jis buvo itin geros sveikatos.

Be to, jis buvo beprecedenčio ir žiauraus pagrindinės žiniasklaidos puolimo objektas.

Gyvename tiesos ir padorumo puolimo laikotarpiu, kai melas skleidžiamas kaip savaime suprantama tiesa, o kiekvienas, išdrįsęs pasakyti tiesą apie tikrąją elito darbotvarkę, yra šmeižiamas, juodinamas, puolamas kaip beprotis... ar dar blogiau.

Dėl itin didelio holistinių gydytojų mirštamumo jis būtinai pasakė savo pasekėjams, kad jei jam kas nors nutiktų, tai nebūtų natūralu.

Daktaras Buttaras žinojo, kad turi taikinį ant nugaros. Pagrindinė žiniasklaida jį įvardijo kaip vieną iš vadinamojo "Dezinformacijos tuzino" - dvylikos alternatyviosios sveikatos įtakingųjų, įskaitant Robertą F. Kenedį jaunesnįjį, sąrašo, kuris, jų teigimu, buvo atsakingas už beveik du trečdalius prieš didžiąją farmaciją nukreipto turinio socialinėje žiniasklaidoje.

Pagrindinės srovės atstovai padarys viską, kad reklamuotų toksiškus "Big Pharma" produktus ir demonizuotų natūralius vaistus.

Pagrindinės srovės žiniasklaida jautė iškreiptą ir nenatūralią neapykantą daktarui Buttarui ir dirbo viršvalandžius, kad persekiotų holistinį gydytoją, siekdama išstumti jį iš verslo.

Liudykite, kokią didžiulę neapykantą jam rodė CNN žurnalistas Drew Griffinas (Drew Griffin).

Atrodo, kad daktaras Buttaras palietė nervus ir elitui reikėjo jį nutildyti. Nepamirškite, kiek CNN reklamos pajamų gauna iš Didžiosios farmacijos.

Net "Washington Post" pripažino, kad Didžioji farmacija rinkodarai ir reklamai tokiuose kabeliniuose kanaluose kaip CNN išleidžia kur kas daugiau nei moksliniams tyrimams. Dieve, tai nuramina.

Didžioji farmacija susiduria tik su viena problema. Drąsių tiesos sakytojų, tokių kaip daktaras Buttaras, dėka mes, žmonės, prabundame ir sužinome apie Didžiosios farmacijos melą.

Erin Elizabet (Erin Elizabeth), kuri taip pat buvo viena iš pagrindinės žiniasklaidos vadinamojo "Dezinformacijos tuzino", šeštadienį tviteryje parašė apie Buttaro mirtį. "Vos prieš 3 dienas jis paskelbė, kad buvo nunuodytas po didelio interviu CNN", - sakė ji. "Praėjus kelioms valandoms po to jis mirė."

Pasak paties Buttaro, jis buvo nunuodytas 200 kartų didesne nei įprasta vakcinose esančia doze.

Prakeiksmingi dalykai. Pastaruoju metu prieštarauti status quo - tai tarsi pasmerkti save mirčiai. Didesnių statymų būti negali.

Didžioji farmacija ir pagrindinė žiniasklaida sudarė sąmokslą prieš žmones.

Pastaraisiais metais įtartinomis aplinkybėmis buvo rasta daugiau kaip šimtas mirusių holistinės medicinos gydytojų. Ir mirčių skaičius auga geometrine progresija.

Kaip ir daugumos holistinių gydytojų ir gydytojų per pastaruosius dvejus metus atveju, koroneris greičiausiai paskelbs fiktyvią daktaro Buttaro mirties priežastį. Koroneriai turi įprotį priskirti holistiniams gydytojams pačias skandalingiausias, keistas mirties priežastis.

Tačiau mes negalime leisti, kad jie mus klaidintų ir atitrauktų nuo tiesos.

Per pastaruosius kelerius metus netekome tiek daug holistinių gydytojų. Tuo metu valdžios institucijos daugelį atvejų užglaistė, tačiau vėliau kai kurie atvejai buvo atnaujinti ir dabar tiriami kaip žmogžudystės.

Atėjo laikas pripažinti, kad nepaprastai daug mirčių holistinės medicinos bendruomenėje yra valymas.

Tačiau, kaip sakė daktaras Buttaras dieną prieš tai, kai buvo rastas negyvas, mes gyvename laikais, kai tiesa pagaliau išeina į dienos šviesą, žmonės atsibunda, o blogi pasaulio žmonės išaiškinami kaip nusikaltėliai.

Kovidų pandemija buvo bandymas įkalinti žmoniją griežtojoje liemenėje, iš kurios mes niekada negalėsime ištrūkti. Tačiau mes atmetėme jų darbotvarkę ir kovojome už savo laisvę.

Kaip sakė daktaras Buttaras, "Vienintelė jų galia - sukelti jums baimę".

Išmintingi žodžiai iš tiesos sakytojo, kuris buvo nukautas anksčiau laiko. Ilsėkitės ramybėje, daktare Buttare.

Žiūrėkite:

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/05/proof-dr-buttar-was-murdered-by-big.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau