Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Birželio » 10

Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą

Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius

Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Kai tu pradedi pavydėti, atrodo, šiam jausmui neįmanoma atsispirti. Jis lyg paralyžiuoja tavo sąmonę. Iš santykių palaipsniui išeina pasitikėjimas, tarpusavio supratimas, užleisdami vietą įtarinėjimams, įžeidinėjimams, nuolatiniam santykių aiškinimuisi.

Kartą pas išminčių atėjo valstietis, gėdydamasis savo ydos, papasakojo apie savo nelaimę.

Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius

– Aš per daug pavydus. Žinau,kad tai netinkamas jausmas, bet negaliu su savimi susitvarkyti. Mano žmona – ištikima, mylinti žmona, bet mane vis tiek drasko pavydas.

Protu suprantu, kad žmona garbinga, bet net sapne matau jos įsivaizduojamus meilužius ir einu iš proto nuo minties, kad jie šaiposi iš manęs. Aš visas išsikankinau. Duok patarimą, pasakyk, kaip atsikratyti šios piktos lemties?

Išminčius akimirką susimąstė ir atsakė:

– Aš girdėjau istoriją apie vieną žmogų, kuris paveldėjo nuostabų vyšnių sodą. Kiekvieną pavasarį medžiai žydėjo taip, kad viską aplink apiberdavo baltais kaip sniegas žiedlapiais. Nuo mažiausio vėjelio pūstelėjimo jie pakildavo į orą ir sukosi nuostabiame baltame šokyje.

Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius

Sodo šeimininkas rūpestingai jį prižiūrėjo, rovė ir ravėjo piktžoles, laistė, žiūrėjo, kad neužpultų kenkėjai. Ir kasmet medžiai davė turtingą derlių.

Bet kartą į sodą užklydo piktanoris. Pamatęs šeimininką, kreipėsi į jį: „Koks nuostabus vyšnių sodas! Apmaudu tik, kad čia turbūt dažnai užklysta vagišiai“.

Svečias išėjo, bet jo žodžiai atėmė iš sodininko ramybę. Vargšas negalėjo užmigti. Sutemus jis išeidavo iš namo ir iki ryto saugojo sodą. O dieną miegojo, išvargintas savanoriškos naktinės sargybos.

Praėjo nedaug laiko ir medžiai, kuriais niekas nebesirūpino, nepureno žemės aplink juos ir nelaistė, ėmė vysti ir sirgti. Bet naktimis, kaip ir anksčiau, saugoti sodo išeidavo išprotėjęs sodininkas, kuris seniai pamiršo, kokio skonio yra vyšnios.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau