Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugsėjo » 3

Recenzuotas tyrimas įrodo, kad paskiepyti žmonės NIEKADA nenustos gaminti mirtinai pavojingo "Spyglio" baltymo

paskiepyti žmonės NIEKADA nenustos gaminti mirtinai pavojingo Spyglio

Dauguma žmonių, paskiepytų Covid-19 mRNA vakcina, niekada nenustos gaminti mirtinai pavojingo baltymo "spike/spyglio", nors vakcinų gamintojai žadėjo, kad baltymas "spike" bus gaminamas tik porą dienų.

Prisiminkite, kai jie tvirtino, kad "vakcina lieka rankoje" ir kad "nekenksmingas dygliuotasis baltymas gaminamas tik porą dienų". Jie sakė, kad yra tuo tikri, nors nebuvo jokių tyrimų ar duomenų, kurie patvirtintų jų teiginius.

Praėjus trejiems metams, dabar jau yra duomenų ir paaiškėjo, kad daugelis paskiepytų žmonių buvo paversti mRNA fabrikais ir niekada nenustos gaminti dygliuotojo baltymo. Duomenys taip pat įrodo, kad Didžioji farmacija, reguliavimo institucijos ir vyriausybės mums melavo.

Ką tik paskelbtame Brogna ir kt. moksliniame tyrime nustatyta, kad COVID vakcinuotų žmonių organizmuose praėjus ŠEŠIMS MĖNESIAMS po skiepijimo yra spyglių baltymo, ir atmesta eksperimentinių duomenų kryžminio užteršimo su laukinėje aplinkoje cirkuliuojančiomis COVID infekcijomis galimybė.

paskiepyti žmonės NIEKADA nenustos gaminti mirtinai pavojingo Spyglio

Ką padarė mokslininkai

Igoris Chudovas (Igory Chudov) praneša: Tyrimo autoriai naudojo jautrų testą, vadinamą masių spektrometrija, kad aptiktų specifinę aminorūgščių seką, esančią tik vakcinos sukeltame spyglių baltyme.

Priminsiu skaitytojams, kad mRNA COVID vakcinose yra genetinis kodas, skirtas vadinamajam "smaigalio baltymui", SARS-CoV-2 viruso sudedamajai daliai, kuri leidžia virusui prasiskverbti į žmogaus ląsteles ir jas užkrėsti, gaminti. Skverbimosi proceso, vadinamo "susiliejimu", metu viruso smaigalio baltymas pakeičia formą ir tampa savotiška ietimi, prasiskverbiančia pro ląstelės paviršių.

paskiepyti žmonės NIEKADA nenustos gaminti mirtinai pavojingo Spyglio

Vienintelis pakeitimas, kurį atliko tiek "Pfizer", tiek "Moderna", buvo vakcinos koduojamo smaigalio baltymo "prefuzinis stabilizavimas", kad jis nepakeistų savo formos ir būtų stabilesnis žmogaus organizme. (Daugiau apie tai galite paskaityti čia).

Mokslininkai nusprendė ieškoti šio konkretaus, genetiškai modifikuoto baltymo komponento.

Eksperimento planas: Biologinių mėginių tyrimas masių spektrometrijos metodu buvo naudojamas siekiant nustatyti specifinių rekombinantinio dygliuotojo baltymo fragmentų buvimą asmenims, gavusiems mRNA pagrindu pagamintų vakcinų.

Pakeitimą, naudojant dvi prolino aminorūgštis, tyrimo autoriai vadina "PP" (PP reiškia prolinas-prolinas). Jie yra italai ir galbūt nesuprato, kad "PP" skamba negražiai, todėl daugumoje angliškos literatūros šaltinių ši seka vadinama "2P". Atmetus vaikų darželio humorą, tyrimo autoriai atkreipia dėmesį į smailiojo baltymo komponentą, kuris yra tik COVID vakcinoje ir kurio nėra natūraliai egzistuojančiame Sars-Cov-2 viruse.

Norėdami įsitikinti, kad jų išvada nėra klaidinga, mokslininkai įtraukė kontrolinę grupę žmonių, kurie niekada nebuvo skiepyti COVID vakcinomis:

Tyrimo grupę iš pietų Italijos sudarė 40 tiriamųjų, 20 buvo paskiepyti visu mRNA vakcinos ciklu nuo 2022 m. balandžio mėn. ir priklausė sveikatos priežiūros sektoriui, o 20 buvo neskiepyti, jų nosiaryklės testas buvo neigiamas COVID-19 atžvilgiu ir neturėjo jokio antikūnų titro. Buvo pridėti kiti 20 neskiepytų asmenų, kurių COVID-19 testas buvo teigiamas.

Buvo tiriamos trys grupės.

Paaiškėjo, kad tik paskiepytųjų pogrupio asmenims buvo nustatytas vakcinos sukeltas spyglių baltymas. Dar blogiau tai, kad vakcinos dygliuotojo baltymo rasta praėjus net šešiems mėnesiams po paskutinės dozės!

Specifinis PP-Spike fragmentas buvo rastas 50 % tirtų biologinių mėginių (1C-E ir 2 pav.). Tai nepriklausė nuo SARS-CoV-2 IgG antikūnų titro. Antikūnų titrų geometrinis vidurkis buvo 629,86 BAU/ml (1E pav.). Mažiausiai PP-Spike buvo nustatytas praėjus 69 dienoms po vakcinacijos, o daugiausiai - 187dienos. Visi kontroliniai tyrimai (neskiepytų asmenų mėginiai) buvo neigiami. Kontrolinės grupės (20 neskiepytų asmenų) mėginiai taip pat buvo tiriami po užsikrėtimo COVID-19 ir buvo neigiami PP-spike.

Tyrime niekur nenurodyta, kad dygliuotojo baltymo gamyba baigiasi po 187 dienų - viršutinė laiko riba po skiepijimo buvo tyrimo plano artefaktas.

Šiame paveikslėlyje paaiškintas tyrimo planas, parodyta "stabilizuotų 2P dygliuotojo baltymo" aminorūgščių sekos vieta:

paskiepyti žmonės NIEKADA nenustos gaminti mirtinai pavojingo Spyglio

Autoriai paaiškina tikėtiną išliekančio smaigalio baltymo susidarymo mechanizmą:

paskiepyti žmonės NIEKADA nenustos gaminti mirtinai pavojingo Spyglio

Atkreipkite dėmesį į grėsmingą galimybę: "mRNA gali būti integruota arba perrašyta". Kas tai yra?

Kovid vakcina tampa žmogaus DNR dalimi?

Atkreiptinas dėmesys į aukščiau pateiktą sakinį: "Gali būti, kad kai kuriose ląstelėse mRNA gali būti integruota arba perrašyta". Vadinamoji atvirkštinė transkripcija, t. y. kad vakcinos mRNA kai kuriose paveiktose ląstelėse tampa žmogaus DNR genomo dalimi, iš pradžių vadinamojo "COVID mokslo" buvo atmesta be jokių įrodymų, kol nebuvo įrodyta eksperimentais in vitro:

Jei taip, egzistuoja nerimą kelianti galimybė, kad COVID smaigalio baltymų gamyba niekada nesibaigia. Tai galima iliustruoti tuo, kad ŽIV virusas, sukeliantis AIDS, taip pat atvirkštine transkripcija persirašo ir integruojasi į žmogaus DNR, todėl sergančiųjų perprogramuotos ląstelės be galo gamina ŽIV kopijas. Štai kodėl ŽIV negalima išgydyti, tik slopinti vaistais.

Panašiai ir žmogaus ląstelės, į kurias atvirkščiai perrašytas COVID vakcinos genetinis kodas, taip pat gali be galo gaminti spyglių baltymą visą sergančiųjų gyvenimą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau