Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Rugsėjo » 22

15 nepatogių tiesų, su kuriomis reikia susitaikyti, kad gyventumėte visavertį gyvenimą

15 nepatogių tiesų, su kuriomis reikia susitaikyti, kad gyventumėte vi

1. Nesėkmės – neišvengiamos. Savo gyvenime patirsite keletą ganėtinai didelių nesėkmių, kai kurios jų taip sutryps, kad norėsite pasiduoti. Tokiais momentais verta atsiminti, kad kiekvienas kelias į sėkmę turi savo kliūčių ruožą, o svarbiausia jame net ne rezultatas, bet jūsų gebėjimas greitai atsitiesti ir bandyti vėl ir vėl.

2. Jus nuvils net artimiausi žmonės. Jokiais būdais nedėkite per daug vilčių į aplinkinius, įskaitant artimuosius. Supraskite, kad pagrindinė santykių tęstinumo paslaptis – kompromisas ir mokėjimas dalintis nesitikint padėkos.

3. Meilė visada ateina kartu su pažeidžiamumu. Patirti meilę – vadinasi, tikėti, kad kiti žmonės nesudaužys jums širdies, nors niekas negarantuoja, kad to iš tikrųjų nenutiks. Bet nebijokite, širdis moka save išgydyti, kad ir kas benutiktų.

4. Mokėjimas paleisti – įgūdis, kurį būtina įvaldyti. Turėkite omenyje, kad nepajėgsite priversti kito žmogaus pasilikti, jeigu jis pats to nenorės, o ir savo gyvenimo kely sutiksite gausybę žmonių, kurie taps tik laikinais pakeleiviais. Žmonės, kurie yra „jūsų“, būtinai sugrįš, kad pasiliktų šalia visiems laikams.

5. Jums nebūtina visada būti „mainstreamo“ dalimi. Neprivalote sutikti su tuo, kuo tiki aplinkiniai, ir neprivalote sekti, ką jie daro. Reikia turėti drąsos eiti prieš srovę ir daryti tai, kas patinka. Tik tada galėsite pasiekti gerovės ir surasti tikrąją laimę.

6. Negalite priversti gyvenimo paklusti jūsų planui. Nekurkite ilgalaikių planų ir grafikų, geriau užsibrėžkite artimiausius tikslus. Kaip sakoma, žmogus planuoja, o Dievas juokiasi. Tiesiog pasitikėkite visata, leiskite viskam vykti taip, kaip turi.

7. Viskas praeina, įskaitant ir jūsų gyvenimo aplinkybes. Todėl net jeigu esate pačiame dugne, nebijokite, anksčiau ar vėliau dabartinės aplinkybės pasikeis. Tą patį galima pasakyti ir apie laikus, kai esate pasaulio viršūnėje; per daug neatsiplėškite nuo žemės, nes geriausi momentai netruks amžinai.

8. Kiti žmonės jaučiasi tokie pat sutrikę, kaip ir jūs. Ir jie paprasčiausiai apsimeta, kad supranta, kaip reikia gyventi. Todėl savo gyvenimo lyginimas su kitų žmonių gyvenimu visiškai neturi prasmės, kadangi kiekvienas šiame pasaulyje kovoja savo kovas. Nepamirškite, kad nė vienas gyvenimas nėra toks tobulas, kokį bandoma parodyti socialiniuose tinkluose.

9. Sunkiausia gyvenime – atleisti sau. Susitaikykite su tuo, kad klysite. Visi jūsų veiksmai duoda rezultatų ir tai, kad kartais pridarote klaidų, yra normalu – juk tik taip galite atrasti save.

10. Niekada nepriversite kitų žmonių žvelgti į pasaulį jūsų akimis. Net nebandykite to padaryti. Jie vis tiek ir toliau jus vertins ir teis, todėl tiesiog darykite tai, ką mėgstate. Be abejo, jeigu tai nekenkia kitiems.

11. Slėpdami savo jausmus jūs tik apsunkinate situaciją, o tai gali turėti gana dramatiškų pasekmių. Vienintelis galimas šios problemos sprendimas – jos priėmimas, pripažinimas ir suformulavimas. Jūsų emocijos yra svarbios tol, kol jas kontroliuojate, o ne neigiate.

12. Nepradėsite vystytis, kol nepaliksite komforto zonos. Ir ši patirtis jums bus viena nemaloniausių. Tačiau taip galėsite išmokti begalę pamokų, kaip nugalėti baimes ir nepasitikėjimą savimi.

13. Visada gausite tai, ko nusipelnėte. Jokių sutapimų – viskas, kas su jumis vyksta, yra jūsų veiksmų rezultatas. Už bet kokios sėkmės visada slypi alinantis darbas. Atminkite: ką pasėsi, tą ir pjausi.

14. Nerimas ir nepasitikėjimas savimi niekur neveda. Jūs paprasčiausiai patenkate į uždarą refleksijos ratą. Atsipalaiduokite, iš tikrųjų žmonės gali išgyventi beveik bet kokiomis sąlygomis ir aplinkybėmis. Todėl ir jums viskas bus gerai.

15. Galite pasikliauti tik savimi. Kiti užsiėmę savo gyvenimu ir jums reikėtų užsiimti savo. Tapkite asmeniniu herojumi, pradžioje išgelbėkite save ir tik po to padėkite kitiems. Atėjote į šį pasaulį vienas, vienas jį ir paliksite. Tačiau vienatvė yra visiškai normali būsena, kadangi visata nenustoja lepinti dovanomis, tereikia jas pastebėti ir priimti.

Vmarkus.LT

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau