Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Gruodžio » 2

Savaime sustiprėjančios RNR injekcijos artėja: Neapsakomas pavojus, svarbu žinoti

Savaime sustiprėjančios RNR injekcijos artėja: Neapsakomas pavojus

Naujos kartos RNR pagrindu sukurtose injekcijose bus savaime sustiprėjančios RNR (saRNA). Jei sąvoka "savaime stiprėjanti RNR" skamba bauginančiai, taip ir turėtų būti. Tikėtina, kad jis sukelia mokslinių eksperimentų vaizdus, rašo planet-today.com, parengta pagal The Epoch Times.

Kaip aptarta ankstesniame straipsnyje, "mRNA v#kcinos" gaminamos ne iš pasiuntinių RNR, o iš modifikuotos RNR (modRNA). Šios vadinamosios v#kcinos iš tikrųjų yra genų terapijos produktai (GTP), nes modRNA perima mūsų ląstelių programinę įrangą. Įšvirkštus modRNA (arba saRNA), mes neturime jokios galimybės daryti įtakos modRNA (arba saRNA).

Kuo saRNA skiriasi nuo modRNA?

Sąvoka "save amplifikuojanti" yra savaime suprantama: saRNA replikuojasi pakartotinai, o tai nėra natūralu, nes natūrali mRNA visada (be išimties) transkribuojama iš DNR (tai vadinama "pagrindine molekulinės biologijos dogma").

Palyginti su modRNA, nedidelis saRNA kiekis lemia didesnį gaminamo antigeno kiekį; vienos saRNA pagrindu atliktos injekcijos gali pakakti, kad susidarytų pakankamai antikūnų prieš virusą.

Tiek saRNA, tiek modRNA yra viruso baltymo, kurį, patekus į mūsų ląsteles, pagamins ląstelės mechanizmas (t. y. ribosomos), projektas.

Mokslininkai sukūrė genetiškai modifikuotą modRNA seką, pakeisdami natūralius uridinus sintetiniais metil-pseudouridinais, kad susidarytų maksimalus viruso antigeno kiekis. Ši modifikacija yra "Pfizer-BioNTech" ir "Moderna C#VID-19" šūvių pagrindas.

Skirtingai nei modRNA, saRNA sudėtyje yra ne metil-pseudouridinų, o uridinų. Kodėl? Kadangi saRNA savaime replikuojasi, o sintetinių metil-pseudouridinų mūsų ląstelėse nėra, saRNA turi remtis natūraliais uridinais, kurių yra mūsų ląstelėse. Mūsų ląstelės gamins svetimus baltymus naudodamos savo pačių ląstelių mechanizmus ir natūralius išteklius - tai pagrindinė priežastis, kodėl šios ląstelės galiausiai išseksta.

Tačiau dėl to kyla didelė problema: mRNA yra labai nestabili, todėl jos gyvavimo trukmė yra labai trumpa - per trumpa, kad mūsų imuninė sistema pagamintų pakankamai antikūnų. Šios problemos sprendimas yra antrasis modRNA ir saRNA skirtumas.

Skirtingai nei modRNA, saRNA turi papildomą seką replikazei, nes sunaikinta (RNazių) saRNA turi būti pakeista nauja saRNA.

Kadangi natūrali mRNA niekada pati nesidaugina, saRNA neabejotinai yra genetiškai modifikuota RNR (modRNA).

Paprasčiau tariant, saRNA yra tik dar viena modRNA rūšis.

Kodėl pereita prie saRNA?

saRNA yra politinis sprendimas: toks pat (ar net didesnis) antigeno kiekis tik vienu šūviu! Visuomenei tikriausiai bus pasakyta, kad dėl nuolatinių viruso mutacijų ir toliau reikės kasmetinių adaptuotų didinamųjų dozių.

Jau atlikta daug ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų taikant saRNA technologiją. 2023 m. žurnale "Pathogens" paskelbtoje apžvalgoje saRNA v#kcinos vadinamos "patobulintomis mRNA v#kcinomis". Žurnale "V#ccines" paskelbta penkerių metų saRNA tyrimų rezultatų santrauka. Atlikus reikiamus klinikinius tyrimus, šias naujas v#kcinas bus galima patvirtinti naudoti. Galima tikėtis, kad šis procesas bus toks pat greitas, kaip ir C#VID-19 vakcinų atveju. Patvirtinimo procesas taps paprastesnis, nes galima teigti, kad metodas (modRNA lipidinėse nanodalelėse) jau yra patvirtintas ir kad skiriasi tik modRNA seka. Taigi, šios naujos saRNA vakcinos bet kada galėtų būti įšvirkštos nieko neįtariančiai visuomenei.

Nors "BioNTech" atliko eksperimentus su saRNA (BNT162c2), bet galiausiai susitelkė į modRNA (BNT162b2), "Arcturus Therapeutics" pirmoji paskelbė (2022 m.), kad jos COVID-19 saRNA v#kcinos kandidatė ARCT-154 - šiuo metu pažangiausia bandymuose naudojama saRNA v#kcina - pasiekė pirminį veiksmingumo rodiklį 3 fazės tyrime.

"Arcturus Therapeutics" tyrime dalyviai gavo dvi dozes, kurių kiekvienoje buvo po 5 mikrogramus saRNA. Tai gerokai mažiau nei "Pfizer-BioNTech" (30 mikrogramų) ir "Moderna" (100 mikrogramų) naudojamos modRNA koncentracijos.

SaRNA injekcijos neišspręs problemų, susijusių su modRNA injekcijomis

Kaip nustatėme naudodami modRNA, baltymas spike yra nuodingas mūsų organizmui. Žinome, kad dėl modRNA pasigamina daugiau spyglių baltymo, nei jo būtų natūralios infekcijos metu, ir žinome, kad pakartotinės injekcijos sukelia imuninę toleranciją.

Palyginti su modRNA, nedidelis saRNA kiekis lemia didesnį gaminamo antigeno kiekį.

Virusinio antigeno "dozė", kurią sukelia dabartinės ir būsimos RNR pagrindu sukurtos v#kcinos, pasižymės dideliais svyravimais priklausomai nuo atskirų individų, priklausomai nuo norimą antigeną gaminančių ląstelių tipo, genetinio polinkio, ligos istorijos ir kitų veiksnių. Jau vien dėl šio fakto RNR pagrindu pagamintos injekcijos neturėtų būti naudojamos kaip v#kcinos sveikiems žmonėms.

Dar vienas abejotinas žingsnis į priekį: Nuo linijinės iki žiedinės saRNA

Kadangi žinoma, kad RNR skaidantys fermentai (RNazės) veikia iš abiejų linijinės RNR galų, mokslininkai pabandė neleisti šiems fermentams atlikti savo natūralios pareigos - skaidyti nebereikalingas mRNR - ir sukūrė žiedinę RNR. Taip buvo padidintas stabilumas ir vertimo efektyvumas, o vėliau pagaminta daugiau norimo antigeno.

Tačiau ar tai tikrai dar vienas žingsnis į priekį? Pagalvokite apie neigiamą ilgai trunkančio antigeno pateikimo poveikį. Dėl padidėjusio antigeno kiekio viena saRNA injekcija - nesvarbu, linijinė ar žiedinė - gali sukelti nepageidaujamų reiškinių, palyginamų su pakartotinėmis (stiprinančiomis) modRNA injekcijomis.

Yra žinoma, kad ilgalaikis antigeno pateikimas sukelia imuninę toleranciją

Po skiepijimo mūsų organizme susidaro antikūnų, daugiausia imunoglobulino G (IgG), įskaitant IgG1 ir IgG4.

Paskiepytiems asmenims antikūnų klasė pasikeičia nuo trečiosios C#VID-19 injekcijos (pirmosios stiprinamosios injekcijos). Tai yra perėjimas nuo uždegiminių IgG1 antikūnų (kovojančių su spyglio baltymu) prie neuždegiminių IgG4 antikūnų (toleruojančių spyglio baltymą). Padidėjęs IgG4 antikūnų kiekis ilgainiui išsekina imuninę sistemą ir sukelia imuninę toleranciją. Tai gali paaiškinti C#VID-19 "proveržio" infekcijas, sumažėjusį imuninį atsaką į kitas virusines ir bakterines infekcijas ir latentinių virusinių infekcijų reaktyvaciją. Tai taip pat gali sukelti autoimunines ligas ir nekontroliuojamą vėžio augimą.

Pažymėtina, kad ilgalaikis IgG4 atsakas buvo reikšmingai susijęs su RNR pagrindu atliktomis injekcijomis, o asmenims, užsikrėtusiems C#VID-19 infekcija prieš skiepijimą, IgG4 kiekis nepadidėjo, net jei jiems buvo atlikta injekcija po užsikrėtimo.

Šis pastebėjimas akivaizdžiai diskredituoja Pasaulio sveikatos organizacijos politiką, pagal kurią - darant prielaidą, kad žmonės neturi imuniteto naujiems virusams (visiškai ignoruojant kryžminio imuniteto realybę) - žmonės turėtų būti skiepijami prieš susiduriant su virusu.

RNR pagrindo injekcijos pripažįstamos genų terapijos produktais

Nesuprantama, bet RNR pagrindo injekcijos, skirtos apsisaugoti nuo infekcinių ligų, buvo pavadintos "v#kcinomis", o tai leido netaikyti griežtų genų terapijos produktams (GTP) taikomų taisyklių. Tai vėlgi įvyko nepateikus visuomenei jokio mokslinio pagrindimo.

Išsami informacija apie RNR pagrindu sukurtų v#kcinų reguliavimo klausimus pateikiama puikiose ir išsamiose Guerriaud & Kohli ir Helene Banoun apžvalgose.

2014 m. Uğuras Şahinas, jau "BioNTech" generalinis direktorius, buvo vienas iš žurnale "Nature" paskelbto straipsnio apie naujos klasės vaistų - "mRNA pagrįstos terapijos" - kūrimą autorių. Autoriai rašė: "Galima būtų tikėtis, kad mRNA vaistų klasifikacija bus biologinė, genų terapija arba somatinių ląstelių terapija".

2021 m. žurnale "Genes & Immunity" išspausdintos korespondencijos autorius "Moderna" ir "Pfizer-BioNTech" sukurtas RNR pagrindu sukurtas v#kcinas apibūdino kaip "proveržį genų terapijos srityje" ir "puikią galimybę FDA ir EMA peržiūrėti vaistų kūrimo procesą, kad jis būtų lankstesnis ir užimtų mažiau laiko".

Dabar paaiškėjo dvi nerimą keliančios žinios:

  • Užteršta DNR atsirado dėl to, kad "Pfizer-BioNTech" pakeitė gamybos procesą baigus klinikinį tyrimą BNT162b2 (Comirnaty) C4591001. Iš pradžių (1 procesas) "Pfizer-BioNTech" modRNA buvo gaminama in vitro transkripcijos būdu iš sintetinės DNR ir amplifikuojama PGR (polimerazės grandininės reakcijos) metodu. Tačiau, siekiant padidinti gamybos mastą (žr. greitus atsakymus į šį BMJ tyrimą), modRNA koduojanti DNR buvo klonuota į bakterijų plazmides (2 procesas). Paprasčiau tariant, klinikinis tyrimas buvo atliktas su 1 proceso partijomis, tačiau pasaulio gyventojai gavo 2 proceso partijas.

Tai reiškia, kad asmenims, davusiems sutikimą būti skiepijamiems, buvo sušvirkšta kitokia medžiaga nei ta, kurią patvirtino reguliavimo institucijos ir su kuria jie sutiko.

  • Išsamios sekų analizės parodė, kad "Pfizer-BioNTech" ir "Moderna C#VID-19" skiepų plazmidės DNR sudėtyje yra 72 bazių porų seka su Simian Virus-40 (SV40) promotoriumi, kuris, kaip žinoma, sustiprina plazmidės DNR pernešimą į branduolį.

Dabar jau neginčijamai nustatyta, kad RNR pagrindu pagamintose C#VID-19 injekcijose yra DNR.

RNR pagrindu sukurta technologija, ypač kai ji taikoma kaip v#kcina sveikiems asmenims, yra nepateisinama ir neetiška. Nepriklausomai nuo tragiško nepageidaujamų reiškinių skaičiaus ar per didelio mirtingumo lygio, problema yra technika, ir tos pačios problemos kils visoms būsimoms RNR pagrindu pagamintoms "v#kcinoms".

  1. RNR pagrindu sukurta "v#kcinų" technologija prieštarauja pagrindinei evoliucijos per pastaruosius milijonus metų idėjai. Nors įšvirkštos modRNA ir saRNA gamina antigenus be sustojimo, iš tikrųjų trumpas natūralios pasiuntinių RNR (mRNA) gyvavimo laikas yra būtina sveikų ir specifinių ląstelių funkcijų sąlyga. (Trumpa mRNA gyvavimo trukmė leidžia mūsų ląstelėms kuo greičiau prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių ir išvengti nereikalingų baltymų gamybos).
  2. RNR pagrįstos "v#kcinų" technologijos prielaida, kad visos mūsų kūno ląstelės turi gaminti svetimą virusinį baltymą, prieštarauja pagrindiniams biologiniams principams, pavyzdžiui, atskirti savo ląsteles nuo svetimų įsibrovėlių, ir dėl to mūsų imuninė sistema užpuls mūsų pačių ląsteles.
  3. RNR gali būti atvirkščiai transkribuojama į DNR net ir nesant (fermento) atvirkštinės transkriptazės (t. y. naudojant mūsų genome / DNR esančius LINE1 elementus). Užteršta DNR (RNR pagrindu pagamintose vakcinose) yra greičiau taisyklė nei išimtis. Kadangi ir RNR, ir DNR gali būti integruotos į žmogaus genomą, vadinamosios RNR technologija pagrįstos "v#kcinos" iš tikrųjų yra genų terapijos produktai.

Jokiu būdu negalima pateisinti griežtos kontrolės taikymo medicininės paskirties RNR pagrindu pagamintoms GTP, tačiau šių taisyklių netaikyti RNR pagrindu pagamintoms GTP, vadinamoms v#kcinomis, nors jos skirtos daugumai žmonių. Net ir kritiniu atveju niekas neturėtų būti verčiamas švirkštis bet kokią medžiagą, o juo labiau politikai.

Ko C#VID-19 mus išmokė apie mokslą, politiką ir visuomenę?

Daugelį metų mokslininkai svajojo manipuliuoti žmogaus "programine įranga", t. y. DNR arba RNR. Etikos požiūriu manipuliacijos DNR visada buvo tabu. Žvelgiant retrospektyviai, C#VID-19 gali reikšti RNR pagrindu sukurtų "vakcinų" aušrą ir tabu, draudžiančio manipuliuoti žmogaus DNR, pabaigą.

2023 m. žurnale "Journal of Evaluation in Clinical Practice" paskelbtame komentare autoriai rašė, kad nuo pat pirmųjų pandemijos dienų buvo akivaizdu, jog kai kurie įtakingi mokslininkai ir jų politiniai sąjungininkai demonizavo kitokią mokslinę nuomonę ir įrodymus, siūlančius kitą nuomonę. Nepaisydami prieštaringų įrodymų, nacionaliniai politikai "tikino visuomenę, kad jie priima C#VID-19 politiką, "vadovaudamiesi mokslu". Tačiau mokslinis pritarimas buvo pasiektas tik slopinant mokslines diskusijas.

Prisiminkite: Kai leidžiama kelti klausimus, tai yra mokslas, o kai ne - propaganda.

Politikų parinkti vadinamieji "ekspertai" mums sakė, kad turime būti skiepijami, kad galėtume kovoti su nauju kvėpavimo takų virusu. Tai prieštarauja mokslui apie žmogaus imuninę sistemą. Mūsų imuninė sistema yra dinamiška ir gali išvalyti virusą, su kuriuo niekada nebuvo susidūrusi; ji taip pat gali išvystyti kryžminį imunitetą, kad atpažintų variantus, net jei virusas mutuoja. Tačiau, kadangi RNR pagrindu sukuriamos v#kcinos gamina vieną antigeną, mūsų imuninė sistema netenka galimybės sukurti kryžminį imunitetą viruso variantams. Tai ypač pasakytina apie kvėpavimo takų virusus, pasižyminčius dideliu mutacijų skaičiumi. Ilgainiui dėl to padidės infekcinių ligų dažnumas ir sunkumas. Todėl politikams, suinteresuotiems apsaugoti gyventojus nuo būsimų infekcijų, vertėtų siūlyti sveikatos programas, kurios stiprintų imuninę sistemą prieš sezonines infekcijas.

Mokslininkai neturi nė menkiausio supratimo, kaip nukreipti modRNA ar saRNA į konkretaus tipo ląstelę arba kaip sustabdyti administruojamos RNR transliaciją. Tačiau jie toliau tiria, kaip galima dar labiau padidinti įšvirkštos RNR stabilumą ir sukuriamo antigeno kiekį. Dabartinė RNR pagrindu sukurtos v#kcinos technologijos raida primena daugiau nei prieš 200 metų vokiečių poeto Johanno Wolfgango von Goethe's parašytą poemą "Burtininko mokinys":

"Dvasios, kurias aš nerūpestingai auginau, užburtos ne mano galiai".

Skaitykite tikras nepriklausomas naujienas www.planet-today.com arba https://ufologai.blogspot.com/ tai jūsų langas į pasaulį...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.09.2019 laikas 13:11 Receptai | Patiekalai Trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais
Skanūs su grybais pyragėliai, kurie nustebins, bet kokio skonio mylėtojus. Tai trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais. Kaip pasigaminti žiūrėkite vaizdo įrašą. Skanaus!

Skaityti daugiau

26.06.2019 laikas 18:22 Receptai | Patiekalai Orkaitėje kepta lašišos filė
Lašišos filė nuplauname, nusausiname, dedame į pailgą indą, apibarstome pipirais, prieskoninėmis žolelėmis ir užpilame su šlakeliu vandens atskiestu sojos padažu ir paliekame pastovėti 10-15 minučių.

Skaityti daugiau

12.09.2018 laikas 08:26 Receptai | Patiekalai Liaudiški patarimai mėšlungio gydymui

Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Mėšlungis liaudies medicinoje, Mėšlungis, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo mėšlungio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė me...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau