Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gruodžio » 4

ES išleidžia privalomus sveikatos pasus VISIEMS piliečiams: "Nevakcinuoti asmenys bus išstumti iš visuomenės"

ES išleidžia privalomus sveikatos pasus VISIEMS piliečiams

Europos Sąjunga (ES) pradėjo diegti privalomus skaitmeninius sveikatos pasus, kuriais piliečiai privalės naudotis, jei norės dalyvauti visuomenės gyvenime.

Neseniai Europos sveikatos duomenų erdvė (EHDS) paskelbė, kad kitas jos teisėkūros tikslas - atidžiai sekti žmonių skiepijimo būklę ir bausti tuos, kurie atsisakė skiepų.

Apie tai praneša Infowars.com: Europos Parlamento narys (EP narys) ir teisininkas Patrickas Breyeris (Patrick Breyer), seniai kritikuojantis tokio pobūdžio politiką, aiškina, kad EHDS, prieš kurią jis balsavo, "sutelktų informaciją apie visas piliečių gautas medicinines procedūras".

Gydytojai turės pateikti suteiktų gydymo paslaugų santraukas "naujoje duomenų erdvėje" - pirminiame pasiūlyme nėra nuostatų, kurios leistų prieštarauti ar daryti išimtis. Ir nors pacientui pageidaujant prieiga prie duomenų bazės gali būti apribota, tačiau pačiam duomenų bazės kūrimui užkirsti kelio negalima.

Ir dar kartą pakartokime, kad tai gali būti susiję su jautriausia asmenine medicinine informacija: "psichikos sutrikimai, lytinės ligos ir sutrikimai, tokie kaip impotencija ar nevaisingumas, ŽIV ar piktnaudžiavimo narkotikais gydymas", - rašo Breyer.

"ES planas rinkti ir tarpusavyje sujungti įrašus apie visas medicinines terapijas susijęs su neatsakinga duomenų vagystės, įsilaužimo ar praradimo rizika. Ateityje net ir patys subtiliausi gydymo būdai nebegalės būti taikomi be įrašų", - toliau perspėjo Vokietijos Piratų partijos europarlamentaras, peikdamas šį sumanymą kaip medicinos konfidencialumo ES pabaigą.

Jis ypač atkreipia dėmesį į pavojų, kad tie, kurie yra mažiau kompiuteriškai ir politiškai išprusę, pavyzdžiui, pagyvenę žmonės arba tie, kurie nepakankamai kreipia dėmesį į ES priimamus biurokratinius sprendimus (vis dėlto lemiančius jų gyvenimą), taip pat tie, kurių išsilavinimo lygis yra žemesnis - visi jie yra ypač pažeidžiami tokioje schemoje - paprasčiausiai nesuvoktų ilgalaikių pasekmių.

"(...) turėjimas aktyviai prieštarauti tam tikroje institucijoje arba naudojantis skaitmenine priemone yra praktiškai per daug sudėtingas, kad jie turėtų tikrą pasirinkimą", - realaus gyvenimo scenarijų apibūdina Breyeris.

Be to, atrodo, kad planuojamas naujas įstatymas prieštarautų nusistovėjusiems tarptautiniams standartams, pagal kuriuos reikalaujama (visapusiškai informuoto) sutikimo, kad būtų "dalijamasi" pacientų medicinine informacija - Breyeris remiasi Pasaulio gydytojų asociacijos Tarptautiniu medicinos etikos kodeksu ir Helsinkio deklaracija dėl medicininių tyrimų etikos principų.

EP dėl šio rekomenduojamo teisės akto balsuos gruodžio mėnesį, kai bus svarstomi ir pakeitimai. Šiuo metu šia tema apklausti žmonės 44 proc. atvejų nerimauja dėl sveikatos duomenų vagystės, o 40 proc. baiminasi neteisėtos prieigos.

Skaitykite tikras nepriklausomas naujienas www.planet-today.com arba https://ufologai.blogspot.com/ tai jūsų langas į pasaulį...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.11.2019 laikas 15:39 Receptai | Patiekalai Paprasti, bet ne prasti naminiai sausainiai
Gaminame. Naminiai sausainiai. Sviestą ir grietinę išimame iš šaldytuvo ir palaikome kambario temperatūroje 2-3 valandas. Orkaitę įjungiame kaisti iki 180 laipsnių. Skardą išklojame kepimo popieriumi.

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 20:18 Receptai | Patiekalai Paprasčiausias ir sėkmingiausias naminės duonos receptas

Su kvapnia, traškia plutele, tikras skanumėlis. Skanios naminės duonos receptas gaminkite duoną patys namuose!

Skaityti daugiau

16.11.2019 laikas 21:46 Receptai | Patiekalai Sultingi obuolių varškės blynai pusryčiams. Nepakartojamas skonis!
Šie varškėčiai yra skanesni ir švelnesni nei tradiciniai. Nepakartojamas skonis! Patiekiame su grietine.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau