- 04.12.2023
- 0.0 Reitingas
- 1572 Peržiūrų
- Komentarai
Europos Sąjunga (ES) pradėjo diegti privalomus skaitmeninius sveikatos pasus, kuriais piliečiai privalės naudotis, jei norės dalyvauti visuomenės gyvenime.
Neseniai Europos sveikatos duomenų erdvė (EHDS) paskelbė, kad kitas jos teisėkūros tikslas - atidžiai sekti žmonių skiepijimo būklę ir bausti tuos, kurie atsisakė skiepų.
Apie tai praneša Infowars.com: Europos Parlamento narys (EP narys) ir teisininkas Patrickas Breyeris (Patrick Breyer), seniai kritikuojantis tokio pobūdžio politiką, aiškina, kad EHDS, prieš kurią jis balsavo, "sutelktų informaciją apie visas piliečių gautas medicinines procedūras".
Gydytojai turės pateikti suteiktų gydymo paslaugų santraukas "naujoje duomenų erdvėje" - pirminiame pasiūlyme nėra nuostatų, kurios leistų prieštarauti ar daryti išimtis. Ir nors pacientui pageidaujant prieiga prie duomenų bazės gali būti apribota, tačiau pačiam duomenų bazės kūrimui užkirsti kelio negalima.
Ir dar kartą pakartokime, kad tai gali būti susiję su jautriausia asmenine medicinine informacija: "psichikos sutrikimai, lytinės ligos ir sutrikimai, tokie kaip impotencija ar nevaisingumas, ŽIV ar piktnaudžiavimo narkotikais gydymas", - rašo Breyer.
"ES planas rinkti ir tarpusavyje sujungti įrašus apie visas medicinines terapijas susijęs su neatsakinga duomenų vagystės, įsilaužimo ar praradimo rizika. Ateityje net ir patys subtiliausi gydymo būdai nebegalės būti taikomi be įrašų", - toliau perspėjo Vokietijos Piratų partijos europarlamentaras, peikdamas šį sumanymą kaip medicinos konfidencialumo ES pabaigą.
Jis ypač atkreipia dėmesį į pavojų, kad tie, kurie yra mažiau kompiuteriškai ir politiškai išprusę, pavyzdžiui, pagyvenę žmonės arba tie, kurie nepakankamai kreipia dėmesį į ES priimamus biurokratinius sprendimus (vis dėlto lemiančius jų gyvenimą), taip pat tie, kurių išsilavinimo lygis yra žemesnis - visi jie yra ypač pažeidžiami tokioje schemoje - paprasčiausiai nesuvoktų ilgalaikių pasekmių.
"(...) turėjimas aktyviai prieštarauti tam tikroje institucijoje arba naudojantis skaitmenine priemone yra praktiškai per daug sudėtingas, kad jie turėtų tikrą pasirinkimą", - realaus gyvenimo scenarijų apibūdina Breyeris.
Be to, atrodo, kad planuojamas naujas įstatymas prieštarautų nusistovėjusiems tarptautiniams standartams, pagal kuriuos reikalaujama (visapusiškai informuoto) sutikimo, kad būtų "dalijamasi" pacientų medicinine informacija - Breyeris remiasi Pasaulio gydytojų asociacijos Tarptautiniu medicinos etikos kodeksu ir Helsinkio deklaracija dėl medicininių tyrimų etikos principų.
EP dėl šio rekomenduojamo teisės akto balsuos gruodžio mėnesį, kai bus svarstomi ir pakeitimai. Šiuo metu šia tema apklausti žmonės 44 proc. atvejų nerimauja dėl sveikatos duomenų vagystės, o 40 proc. baiminasi neteisėtos prieigos.
Skaitykite tikras nepriklausomas naujienas www.planet-today.com arba https://ufologai.blogspot.com/ tai jūsų langas į pasaulį...
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau