Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Patarimai » 2024 » Sausio » 19

Veiksminga trąša iš svogūnų lukštų kambarinėms gėlėms: instrukcija žingsnis po žingsnio

Patarimas: svogūnų lukštų trąšos kambarinėms gėlėms

Svogūnas yra daržovė, kurią aktyviai naudoja ir virėjai, ir sodininkai. Svogūnų lukštų trąšos tapo labai populiarios dėl puikių rezultatų. Sodininkystės parduotuvėje nereikia palikti didelių pinigų sumų, o šios trąšos yra tikrai labai veiksmingos.

Naminės trąšos, pagamintos iš svogūnų lukštų, yra ekonomiškas ir efektyvus būdas pagerinti kambarinių augalų žydėjimą. Be to, šis produktas taip pat veikia kaip apsauga nuo įvairių kenkėjų. Dvejopa nauda!

Veiksminga trąša iš svogūnų lukštų kambarinėms gėlėms

Ar svogūnų lukštų trąšos yra tikrai veiksmingos?

Svogūnų lukštuose yra daug maistinių medžiagų, kurios turi teigiamą poveikį kambarinių gėlių augimui. Būtent dėl ​​turtingos sudėties galima pagerinti kambarinių augalų žydėjimą ir apsaugoti kambarinius augalus nuo amarų, tripsų ir voratinklinių erkių.

  • Karotinas. Ši svogūnų lukštuose esanti medžiaga didina augalų ištvermę ir atsparumą įvairioms ligoms.
  • Fitoncidai. Jie padeda sunaikinti dirvožemyje esančius grybus ir bakterijas.
  • Nikotino rūgštis. Tai padeda tuomet, jei kambarinis augalas negauna pakankamai saulės šviesos. Be to, ši rūgštis padeda sustiprinti šaknis.

Svogūnų lukštai kaip apsauga nuo kenkėjų

Jei matote, kad ant kambarinės gėlės atsirado kenkėjų, turėtumėte nedelsdami pradėti ruošti veiksmingą antpilą. Norėdami tai padaryti, sudėkite svogūnų lukštus į 1 litro stiklainį. Užpildykite jį vandeniu. Leiskite stovėti 2 dienas. Perkoškite gautą mišinį. Svogūnų antpilą praskieskite švariu vandeniu santykiu 1:2.

Prieš  naudodami paruoštą produktą, nuvalykite kambarinių gėlių lapus. Supilkite paruoštą preparatą į buteliuką su purkštuvu. Štai ir viskas! Jei šią priemonę naudosite reguliariai, jums tikrai nereikės baimintis, kad kambarinius augalus gali užpulti kenkėjai.

Yra daugybė receptų, kaip iš svogūnų lukštų paruošti naudingų tirpalų. Pateikiame jums paprasčiausią ir prieinamiausią paruošimui:

  1. Norėdami tai padaryti, pripildykite stiklainį, apskaičiuotą 1 litrui, svogūnų lukštų. Užpilkite jį vandeniu. Paliekame brinkti 2 dienas.
  2. Tada gautą mišinį perkoškite. Svogūnų užpilą praskiedžiame švariu vandeniu santykiu 1 : 2.
  3. Prieš naudodami paruoštą priemonę, nuvalykite naminių gėlių lapus.
  4. Tada juos apipurkškite indu su purkštuvu, pripildytu luobelių užpilu.
  5. Kartą per savaitę kambarines gėles šiuo užpilu galima laistyti po šaknimis.

Atlikta! Tokia reguliari procedūra leis jums nesijaudinti dėl vabzdžių kenkėjų atsiradimo ir palaikys jūsų kambarinių augalų sveikatą.

Svogūnų lukštai nėra panacėja nuo visų kambarinių augalų ligų. Tačiau tai veikia! Išbandykite - nieko neprarasite! Ir pažadame, kad augalai jums atsidėkos vešliais žiedais ir puikia išvaizda!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.09.2018 laikas 07:52 Receptai Vaistažolių mišiniai celiulito gydymui

Celiulitas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai celiulito gydymui, celiulitas, celiulito gydymas, receptai, vaistažolės, receptai celiulitui, vaistažolės celiulitui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradici...

Skaityti daugiau

27.08.2018 laikas 10:06 Receptai Vaistažolių mišiniai rūkymo metimui
Rūkymas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai rūkymo metimui, receptai nuo rūkymo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais...

Skaityti daugiau

10.06.2019 laikas 08:20 Receptai Šokoladiniai keksiukai. Šokoladinių keksiukų receptas

Pasigaminkime namuose, naminius keksiukus. Šokoladinių keksiukų receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau