Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Vasario » 20

JK vyriausybės tyrimas patvirtina, kad fluoridavimas sukelia smegenų pažeidimus

fluoridavimas sukelia smegenų pažeidimus

Naujas oficialus Didžiosios Britanijos tyrimas patvirtino, kad žmonėms, gyvenantiems fluorizuotose vietovėse, kyla didesnė rizika patirti neurologinę žalą dėl suvartojamo fluoro kiekio.

Šis netikėtas pripažinimas patvirtina tai, apie ką nepriklausoma žiniasklaida rašė jau daugelį metų: fluoridas yra žinomas toksinas, gaminamas iš toksiškų fosfatinių trąšų pramonės atliekų.

LOTUS tyrimą, kuris yra didžiausias kada nors atliktas fluorizacijos poveikio suaugusiųjų dantų sveikatai tyrimas, finansavo Jungtinės Karalystės Sveikatos apsaugos ministerija ir juo buvo siekiama padėti politikos formuotojams nustatyti, kokių dantų ir ekonominių rezultatų ateityje galima tikėtis iš dabartinio plano išplėsti fluorizaciją visoje Anglijoje. Tačiau tyrimas parodė, kad fluoras ne tik nenaudingas dantų ėduonies profilaktikai, bet ir labai kenkia žmogaus sveikatai.

Expose-news.com praneša: Atlikus ekonominę sąnaudų ir naudos analizę paaiškėjo, kad žmonės per metus sutaupytų tik apie 1 JAV dolerį dantų gydymo išlaidų, o tai yra tiek, kad nepakaktų net kavos puodeliui. Tačiau autoriai įspėjo, kad jų ekonominėje analizėje neatsižvelgta į fluorizacijos plėtros kapitalo sąnaudas, todėl fluorizacijos ekonominiai skaičiavimai lengvai gali tapti grynaisiais nuostoliais. Milijonai būtų išleisti praktiškai be jokios naudos.

Fluoridavimo žalos sveikatai kaina

Fluorido veiksmų tinklas (FAN), siekiantis apsaugoti visuomenės sveikatą ir nutraukti vandens fluoridinimą ir kitą priverstinį fluorido poveikį, teigia, kad daug svarbesnės, tačiau ekonominėje analizėje nepaminėtos išlaidos, susijusios su fluoridinimo daroma žala sveikatai. FAN teigia, kad "70 proc. vaikų fluorizuotose JAV dalyse dabar turi dantų fluorozę", ir teigia, kad "kosmetinės odontologijos išlaidos, skirtos ištaisyti šią negražią būklę net ir vadinamojoje "lengvoje" stadijoje, viršytų LOTUS tyrime nustatytą nežymų 2 proc. ertmių sumažėjimą".

Fluorido veiksmų tinklas (angl. Fluoride Action Network, FAN) siekia, kad piliečiai, mokslininkai ir politikai būtų geriau informuoti apie fluorido junginių toksiškumą. FAN teikia išsamią ir naujausią informaciją ir budriai stebi vyriausybinių agentūrų veiksmus, kurie turi įtakos fluorido poveikiui visuomenei. Toliau pateikta informacija ir tyrimai paimti iš įvairių FAN interneto svetainės "Fluorido perspėjimas" puslapių.

Neurotoksiškumas vystymuisi

FAN teigia, kad papildomai tyrime nebuvo paminėtas neurotoksinis fluorido poveikis. Vis dėlto dabar yra svarių mokslinių įrodymų, kad fluoruotas vanduo gali pakenkti besivystančioms smegenims ir lemti mažesnį vaikų IQ. Ekonominės visos šalies "smegenų nutekėjimo" išlaidos tikrai viršytų kelių ertmių užpildymo išlaidas.

Atlikta labai daug tyrimų, susijusių su fluoro poveikio sąsajomis su neurotoksiškumu vystymuisi, ir daugiau kaip 60 tyrimų parodė, kad sumažėjo vaikų IQ, o keli tyrimai parodė, kad sutriko gyvūnų mokymasis ir atmintis. Pasak "Fluoride Alert", taip pat yra tyrimų, kuriuose fluoridas siejamas su dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sutrikimu.

2022 m. liepos 18 d. duomenimis, iš viso 85 tyrimuose su žmonėmis buvo tiriamas fluorido ir žmonių intelekto ryšys, o iš šių tyrimų 76 tyrimai parodė, kad padidėjęs fluorido poveikis yra susijęs su sumažėjusiu žmonių intelekto koeficientu. Tyrimai, kuriuose nustatytas toks ryšys, pagrįsti 28 234 vaikų (73 tyrimai) ir 689 suaugusiųjų (3 tyrimai) IQ ir (arba) kognityvinių gebėjimų tyrimais.

Vaisiaus smegenys

Neurologinės žalos įrodymų taip pat yra iš trijų Kinijos tyrimų, kuriuose buvo tiriamas fluorido poveikis vaisiaus smegenims, ir kiekviename iš jų buvo nustatyta didelė neurologinė žala, įskaitant neuronų degeneraciją ir sumažėjusį neurotransmiterių, tokių kaip noradrenalinas, kiekį.

FAN rašo, kad viename iš tyrimų, kurį atliko Yu (1996 m.), pažymėta, kad "sumažėjus noradrenalino kiekiui, susilpnėja gebėjimas palaikyti tinkamą centrinės nervų sistemos aktyvumo būseną". Tyrimai su fluoru apdorotais gyvūnais parodė panašų poveikį, įskaitant mažesnį noradrenalino kiekį. (Kaur 2009; Li 1994).

Žmogaus placenta netrukdo fluoridui patekti iš nėščios motinos kraujotakos į vaisiaus organizmą. Dėl to nėštumo metu suvartotas fluoridas gali pakenkti vaisiui. Remiantis Kinijoje atliktais tyrimais, vaisiaus smegenys yra vienas iš organų, jautrių apsinuodijimui fluoridu.

XX a. septintajame dešimtmetyje FDA uždraudė prenatalinių fluoro papildų vartojimą, susirūpinusi dėl galimo nepageidaujamo poveikio vaisiui. Jei nėščia moteris pas odontologą gauna fluoro gelio procedūrą, fluoro kiekis jos kraujyje gali būti labai didelis iki 15 valandų, viršydamas nustatytą trumpalaikio poveikio lygį, kuris sutrikdo gliukozės apykaitą ir inkstų funkciją suaugusiems žmonėms bei avinų spermos kokybę. Literatūroje iki šiol nenagrinėtas galimas šių fluorido šuolių poveikis vaisiaus sveikatai.

Motinos ir palikuonių IQ tyrimai

Be to, 9 Motinos-Palikuonių IQ tyrimuose buvo matuojamas nėščiųjų fluorido kiekis šlapime ir atliekami pažintiniai testai su jų palikuonimis įvairiame amžiuje iki 12 metų.

Visuose tyrimuose nustatyta, kad moterų, kurių šlapime buvo didesnis fluoro kiekis, palikuonių IQ buvo mažesnis. Green et al. 2019 m. ir Till et al. 2020 m. tyrimuose buvo lyginamos moterys, gyvenančios fluoruotose ir nefluoruotose Kanados bendruomenėse. Autoriai nurodė, kad fluoriduotose bendruomenėse gyvenančių moterų vaikų IQ buvo mažesnis.

Šie tyrimai įspėjo visuomenės sveikatos bendruomenę apie tai, kad vaisius yra jautriausias fluorido toksiškumui, tačiau visuomenės sveikatos pareigūnai nieko nedarė, kad įspėtų nėščiąsias ar medikų bendruomenę apie šiuos rezultatus. Šaltinis.

Fluoruota dantų pasta.

Pagrindinis fluoro poveikio šaltinis yra dantų priežiūros produktai, tokie kaip dantų pastos, burnos skalavimo skysčiai, fluoro geliai, fluoro lakai ir fluoro papildai, ir tai ypač aktualu vaikams.

Šiuo metu daugiau kaip 95 % dantų pastų sudėtyje yra fluorido, o vien tik vienoje dantų pastos juostelėje, dengiančioje visą vaiko šepetėlio ilgį, yra nuo 0,75 iki 1,5 mg fluorido, kuris viršija fluorido kiekį daugumoje receptinių fluoro papildų (0,25-1,5 mg). 0 mg), teigia "Fluoride Alert", kurie taip pat teigia, kad "daugelis mažų vaikų nuryja daugiau kaip 50 % pastos, dedamos į šepetėlį, ypač jei jie naudoja saldainių skonio pastą ir jei valydami dantis neprižiūrimi, kad spjautų ir visiškai nuskalautų".

Tyrimai parodė, kad kai kurie vaikai nuryja daugiau fluoro vien tik iš dantų pastos, nei rekomenduojama iš visų šaltinių kartu sudėjus, ir nors dabar odontologai rekomenduoja vaikams naudoti tik "žirnio dydžio" dantų pastos kiekį, daugelis vaikų jo sunaudoja daugiau, ypač jei dantų pasta yra kramtomosios gumos ir arbūzų skonio.

Dantų pastos vartojimas vaikystėje yra pagrindinis dantų fluorozės rizikos veiksnys, be to, gali sukelti ūmaus fluoro toksiškumo simptomus (pvz., skrandžio skausmus ir kt.).

"FDA dabar reikalauja, kad ant visų JAV parduodamų dantų pastų su fluoru būtų įspėjimas apie apsinuodijimą", - sako FAN.

Jokios naudos, bet tiek daug žalos.

Akivaizdu, kad fluoravimas kenkia sveikatai ir jau seniai turėjo būti uždraustas, ypač kai žinoma, kad jis turi tik nedidelę naudą dantų sveikatai. Naujasis LOTUS tyrimas buvo atliktas po analogiško vaikų tyrimo CATFISH, kurio metu nustatyta, kad fluoridavimas davė panašiai menką naudą, nes dėl fluoridavimo vienam vaikui teko tik 0,3 ėduonies mažiau, be to, tyrime būta klaidinančių veiksnių, dėl kurių net ir ta menka nauda galėjo būti perdėta. Šaltinis

Kai prieš 80 metų JAV pirmą kartą buvo pradėta fluorizuoti vandenį, buvo skelbiama, kad dėl to dantų ėduonis sumažės 60 % ar daugiau. Iki šio amžiaus pradžios JAV CDC sumažino savo teiginį apie veiksmingumą iki maždaug 30 %. Griežtos sisteminės apžvalgos, kurias atliko Cochrane Collaborative, įspėjo, kad net ir šis teiginys pagrįstas prastos kokybės tyrimais, kurių beveik visi buvo atlikti iki XX a. septintojo dešimtmečio vidurio, kai fluoruota dantų pasta buvo pradėta plačiai naudoti.

"Dantų ėduonies paplitimas visose išsivysčiusiose šalyse smarkiai sumažėjo nuo 1970-ųjų, tačiau tik kelios iš šių šalių yra fluorizuotos, todėl fluoravimas negali būti to priežastis." FAN teigė: "Šiandienos sąlygomis LOTUS ir CATFISH tyrimai parodė, kad fluorizuotose vietovėse dantų ėduonies beveik nesumažėjo, palyginti su nefluorizuotomis." Šaltinis

Todėl nėra jokio reikalo tęsti fluoridavimą, o juo labiau jį plėsti." Fluorido veiksmų tinklas teigia, kad "ekonominis fluoridavimo argumentas yra atvirkštinis: daugiau pinigų bus sutaupyta sustabdžius fluoridavimą nei jį pradėjus. Atmetus ekonominį argumentą, tikėtinas vaikų intelekto koeficiento sumažėjimas reiškia, kad fluoravimas daro daugiau žalos nei naudos." ir "LOTUS tyrimas turėtų būti paskutinė vinis į fluoravimo karstą".

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/02/uk-government-study-confirms.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.07.2019 laikas 19:15 Receptai Ilgai ieškojau tokio recepto! Grikių ir pievagrybių kotletai

Gaminame namuose. Grikių ir pievagrybių kotletai. Lietuviški patiekalai tavo namuose. Į keptuvę dedame gabalėlį sviesto, pilame šlakelį aliejaus, dedame smulkintą svogūną, pievagrybius, tarkuotą morką ir pakepiname 8-10 minučių...

Skaityti daugiau

11.06.2019 laikas 13:47 Receptai Gardžių beliašų receptas
Pasigaminkime skanius ir gardžius beliašus. Skanaus!

Skaityti daugiau

19.10.2019 laikas 14:24 Receptai Tradicinis Apetitiškų Eklerų Receptas.
Eklerai magiškai ir stebuklingai veikia žmones – ir vaikus, ir senelius. Aš savo virtuvėje vis turiu sugalvoti kažką naujo. Esu žmogus be firminio torto, bet man taip smagu turėti svečiuose žmones, kurie ištobulinę savo vieną sald...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau