Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2024 » Vasario » 25

Vasario 25 d. horoskopas: ar Juodasis Mėnulis šiandien pavojingas?

Vasario 25 d. horoskopas: ar Juodasis Mėnulis šiandien pavojingas?

Šiandien Mėnulis yra praktiškame ir dalykiškame Mergelės ženkle, o vidurdienį Maskvos laiku Mėnulis susijungs su Juoduoju Mėnuliu.

Juodasis Mėnulis - tai pagundų, padidėjusių emocinių kančių taškas, kuris neleidžia priimti protingo sprendimo.

Pasistenkite šiandien nepriimti jokių svarbių sprendimų, tai gali turėti blogų pasekmių.

Jei turite galimybę, aktyviai atostogaukite. Aktyvias, nes Mėnulis yra darbingame Mergelės ženkle. Mergelėms patinka judėti, veikti, ką nors daryti, tobulėti.

Šiandien sugalvokite įdomią veiklą, o tada Mėnulio aspektas su Uranu suvaidins kūrybinę idėją.

Horoskopas 2024 m. vasario 25 d. visiems zodiako ženklams: prognozės ir patarimai

Kiekvieną dieną stengiamės nujausti, kas gali nutikti mūsų gyvenime. Vienas iš būdų tai padaryti yra horoskopas - astrologinė prognozė, paremta planetų ir Zodiako ženklų padėtimi. 2024 m. vasario 25 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams žada įdomių įvykių ir naujų galimybių. Apžvelkime prognozes ir patarimus, kurie gali padėti mums priimti geresnius sprendimus.

Avinas:

- Prognozė: Avinas šiandien turėtų būti atsargesnis spręsdamas finansinius klausimus. Galite susidurti su netikėtomis išlaidomis arba pajamų praradimu.
- Patarimas: Būkite atsargūs dėl savo finansinių įsipareigojimų ir neskubėkite investuoti į abejotinus projektus.

Jautis:

- Prognozė: Jaučiai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Galite jaustis pavargę arba sirgti, todėl nepamirškite reguliariai ilsėtis ir rūpintis savimi.
- Patarimas: pasistenkite rasti laiko mankštai ir užsiėmimams, kurie padės atsipalaiduoti ir atsigauti.

Dvyniai:

- Prognozė: Dvyniai šiandien turės priimti svarbų sprendimą, kuris gali turėti įtakos jų ateičiai. Būkite pasirengę pokyčiams ir pasitikėkite savo intuicija.
- Patarimas: priimdami sprendimus įsiklausykite į savo vidinius jausmus ir pasitikėkite intuicija.

Vėžys:

- Prognozė: Vėžiai turėtų būti kantresni ir santūresni bendraudami su kitais. Galite susidurti su konfliktais ar nesusipratimais.
- Patarimas: stenkitės išlikti ramūs ir venkite ginčų. Sutelkite dėmesį į kompromisinių sprendimų paiešką ir įsiklausymą į kitus.

Liūtas:

- Prognozė: Liūtams šiandien gali prireikti daugiau laiko poilsiui ir pramogoms. Būkite atidūs savo poreikiams ir neleiskite sau užsikrauti darbų.
- Patarimas: raskite laiko hobiui ar veiklai, kuri jums patinka. Tai padės atsipalaiduoti ir pasikrauti energijos.

Mergelė:

- Prognozė: Mergelės turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su artimaisiais. Galite patirti tam tikrų nesutarimų ar konfliktų.
- Patarimas: Būkite atviri dialogui ir linkę išklausyti kitus. Skirkite laiko bendravimui ir ieškokite kompromisų.

Svarstyklės:

- Prognozė: Svarstyklės gali susidurti su tam tikrais sunkumais darbe ar studijose. Būkite pasiruošę sunkumams, tačiau išlikite motyvuoti.
- Patarimas: Neleiskite, kad kliūtys atitrauktų jus nuo tikslų siekimo. Būkite atkaklūs ir pasirengę įveikti sunkumus.

Skorpionas:

- Prognozė: Skorpionai gali susidurti su tam tikrais finansiniais sunkumais arba netikėtomis išlaidomis. Būkite taupesni ir atsargesni.
- Patarimas: Stenkitės kontroliuoti savo finansus ir venkite rizikingų investicijų. Būkite pasirengę netikėtumams ir iš anksto planuokite savo išlaidas.

Šaulys:

- Prognozė: Šauliai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir gerovę. Jums gali prireikti daugiau poilsio ir rūpinimosi savimi.
- Patarimas: Nepamirškite savo fizinių ir emocinių poreikių. Skirkite laiko atsipalaiduoti ir užsiimti veikla, kuri teikia jums malonumą.

Ožiaragis:

- Prognozė: Ožiaragiai turėtų atidžiau rūpintis savo finansiniais įsipareigojimais. Galite susidurti su netikėtomis išlaidomis ar finansiniais sunkumais.
- Patarimas: būkite atsargūs planuodami finansines operacijas ir venkite rizikingų investicijų. Rūpinkitės savo santaupomis ir būkite pasirengę netikėtumams.

Vandenis:

- Prognozė: Vandeniai turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su artimais žmonėmis. Galite patirti tam tikrų nesutarimų ar konfliktų.
- Patarimas: būkite atviri dialogui ir pasirengę išklausyti kitus. Skirkite laiko bendravimui ir ieškokite kompromisų.

Žuvys:

- Prognozė: Žuvys gali susidurti su tam tikrais emociniais sunkumais ar abejonėmis. Suvokite savo jausmus ir nebijokite prašyti paramos.
- Patarimas: raskite būdų atsipalaiduoti ir nusiraminti, kad lengviau susidorotumėte su emocine įtampa. Kreipkitės pagalbos į artimuosius ar specialistus, jei jums jos reikia.

2024 m. vasario 25 d. horoskopas siūlo atkreipti dėmesį į įvairius savo gyvenimo aspektus - nuo finansų iki sveikatos ir santykių su kitais žmonėmis. Nors horoskopas nėra tikslus mokslas, jis gali būti naudinga savianalizės ir sprendimų priėmimo priemonė. Nepamirškite, kad visada turite pasirinkimo laisvę ir horoskopu galite naudotis kaip orientyru, o ne absoliučia tiesa.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.09.2018 laikas 08:54 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai Niežų gydymui

Niežai liaudies medicinoje, Niežai, liaudiškomis priemonėmis, patarimai nuo niežų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 15:35 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo viduriavimo

Viduriavimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo viduriavimo, receptai nuo viduriavimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

10.07.2019 laikas 21:39 Receptai – Patiekalai Nepaprastai skanūs abrikosai sirupe
Gaminame namuose skanius abrikosus sirupe. Abrikosai kruopščiai nuplaunami ir pašalinami kauliukai. Išspaudžiame pusės citrinos sultis. Laikykite vėsioje vietoje. Štai ir viskas! Mūsų abrikosai yra paruošti. Gero apetito!...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau