Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Istorija » 2024 » Kovo » 5

Didžiosios Gizos piramidės "Pilies akmens" paslaptis

Didžiosios Gizos piramidės "Pilies akmens" paslaptis

Kodėl Didžiojoje piramidėje, viename tiksliausių senovinių statinių planetos paviršiuje, trūksta viršutinio akmens?

Yra įdomi istorija, susijusi su britų išradėjo sero Siemenso apsilankymu piramidės viršūnėje. Kai Siemensas su savo gidais pasiekė piramidės viršūnę, jį nutrenkė elektros srovė, kai bandė atsigerti iš atsinešto vyno butelio.

Kadangi Siemensas buvo mokslininkas, sakoma, kad jis sudrėkino laikraštį ir apvyniojo jį aplink butelį, paversdamas jį Leideno stiklainiu - iš esmės ankstyvuoju kondensatoriumi. Kai Siemensas laikė butelį virš galvos, jis buvo įkrautas elektra.

Kai statoma piramidė, paskutinis akmuo, dedamas ant statinio, yra Pilies akmuo arba piramidionas. Pilies akmuo yra viena svarbiausių piramidės dalių.

Nuo Didžiosios piramidės nuimta pirminė danga iš baltų kalkakmenio blokų, taip pat nuimta jos viršūnė, kuri suteikė jai papildomą maždaug 9 metrų aukštį.

Senovės šaltiniuose minima, kad Didžiosios Gizos piramidės viršutinis akmuo buvo pagamintas iš aukso ir kad tolimoje praeityje jis "kažkokiu būdu" buvo nuimtas nuo piramidės viršūnės. Nuo piramidės viršaus buvo pašalintas akmuo, pagamintas vien iš aukso. Kaip jiems pavyko tai padaryti, turint omenyje milžinišką jo dydį ir svorį?

Elektrostatinis poveikis Didžiosios piramidės viršūnėje

Įdomi istorija, tiesiogiai susijusi su piramidės viršūne, susijusi su britų išradėjo sero Siemenso apsilankymu Didžiosios piramidės viršūnėje. Kai Siemensas kartu su gidais pasiekė piramidės viršūnę, bandydamas atsigerti iš atsinešto vyno butelio buvo nutrenktas elektros srovės.

Kadangi Siemensas buvo mokslininkas, sakoma, kad jis sudrėkino laikraštį ir apvyniojo jį aplink butelį, paversdamas jį Leideno stiklainiu - iš esmės ankstyvuoju kondensatoriumi. Kai Siemensas laikė butelį virš galvos, jis buvo įkrautas elektra. Sakoma, kad iš butelio net skriejo kibirkštys.

Siemensą lydėję arabų gidai išsigando, manydami, kad britų mokslininkai užsiima "raganavimu", ir pabandė sučiupti vieną iš Siemenso palydovų. Tai pastebėjęs Siemensas nukreipė butelį į arabų gidą, kuris gavo stiprų elektros smūgį, parbloškusį arabą ant žemės.

Koks reiškinys galėjo sukelti tokį reiškinį piramidės viršūnėje?

Ar gali būti, kad prieš tūkstančius metų piramidės viršūnėje buvo įrengtas koks nors senovinis kondensatorius?

Jei taip, ar tai reiškia, kad teorija apie piramidės elektrinę yra teisinga?

Ar piramidės nėra "kapai", kaip teigia mokslas, o senovinės energijos mašinos, naudojusios natūralią Žemės planetos energiją?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-09-12 laikas 12:30 Receptai Trupininis prancūziškas varškės pyragas su avietėmis
Pagal šį receptą pagamintas trupininis varškės pyragas gaunasi su gaivia aviečių rūgštele. Tikras skanumėlis. Valgyčiau ir valgyčiau.

Skaityti daugiau

2018-08-30 laikas 07:48 Receptai Liaudiški patarimai pleiskanų gydymui

Pleiskanų naikinimas liaudies medicinoje, Pleiskanų naikinimas, receptai nuo pleiskanų, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

...

Skaityti daugiau

2020-12-10 laikas 10:21 Receptai Šventinis Kalėdinis kumpis su traškia garstyčių plutele
Norite šventėms patiekti kumpį kiek kitaip? Pagardiname jį skania garstyčių bei džiūvėsėlių plutele. Tada papuošiame gvazdikėliais ir mūsų kumpis atrodys nepakartojamai, o skonis bus nuostabus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-11 laikas 19:08 Psichologiniai Teigiamų Santykių Požymiai: Kaip Atpažinti Tikrąją Meilę
Atraskite psichologinius požymius, rodančius stiprius santykius, ir sužinokite, kaip kurti harmoningą ryšį su mylimu žmogumi. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius teigiamų santykių požymius, remdamiesi psichologijos principais, ir pateiksime prak...

Skaityti daugiau

2025-07-11 laikas 13:03 Agrastų Nauda Žmogaus Organizmui: Vitaminai, Poveikis ir Vartojimo Patarimai
Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kokią naudą agrastai teikia organizmui, kaip jie veikia biologiškai, kokius kiekius reikėtų vartoti ir kokios galimos kontraindikacijos. Pasiruoškite atrasti, kodėl šios uogos turėtų tapti jūsų mitybos dalimi!...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:52 Dėmesys ir Rūpestis Santykiuose: Kaip Vyrai ir Moterys Juos Suvokia
Kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį? Atraskite psichologines įžvalgas ir patarimus, kaip kurti harmoningus santykius. Šiame straipsnyje nagrinėjame, kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį, remdamiesi moksliniais ir psichologiniai...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:31 10 Požymių, Kad Jūsų Santykiai Gali Būti Nesuderinami: Psichologinės Įžvalgos
Šiame straipsnyje aptarsime 10 požymių, rodančių, kad jūsų santykiai gali būti nesuderinami, remdamiesi psichologinėmis įžvalgomis ir ekspertų komentarais. Taip pat pateiksime praktinius patarimus, kaip spręsti šias problemas, ir naujausius pavyzdžiu...

Skaityti daugiau

2025-07-09 laikas 20:00 Padidėjęs kraujospūdis: požymiai, kad jums trūksta magnio
Magnis padeda reguliuoti kraujospūdį ir gerina širdies veiklą. Sužinokite, kaip jo trūkumas veikia sveikatą ir kaip natūraliai sumažinti hipertenziją! Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kaip magnis veikia mūsų organizmą, kodėl jo trūkumas yra toks...

Skaityti daugiau