Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 5

Didžiosios Gizos piramidės "Pilies akmens" paslaptis

Didžiosios Gizos piramidės "Pilies akmens" paslaptis

Kodėl Didžiojoje piramidėje, viename tiksliausių senovinių statinių planetos paviršiuje, trūksta viršutinio akmens?

Yra įdomi istorija, susijusi su britų išradėjo sero Siemenso apsilankymu piramidės viršūnėje. Kai Siemensas su savo gidais pasiekė piramidės viršūnę, jį nutrenkė elektros srovė, kai bandė atsigerti iš atsinešto vyno butelio.

Kadangi Siemensas buvo mokslininkas, sakoma, kad jis sudrėkino laikraštį ir apvyniojo jį aplink butelį, paversdamas jį Leideno stiklainiu - iš esmės ankstyvuoju kondensatoriumi. Kai Siemensas laikė butelį virš galvos, jis buvo įkrautas elektra.

Kai statoma piramidė, paskutinis akmuo, dedamas ant statinio, yra Pilies akmuo arba piramidionas. Pilies akmuo yra viena svarbiausių piramidės dalių.

Nuo Didžiosios piramidės nuimta pirminė danga iš baltų kalkakmenio blokų, taip pat nuimta jos viršūnė, kuri suteikė jai papildomą maždaug 9 metrų aukštį.

Senovės šaltiniuose minima, kad Didžiosios Gizos piramidės viršutinis akmuo buvo pagamintas iš aukso ir kad tolimoje praeityje jis "kažkokiu būdu" buvo nuimtas nuo piramidės viršūnės. Nuo piramidės viršaus buvo pašalintas akmuo, pagamintas vien iš aukso. Kaip jiems pavyko tai padaryti, turint omenyje milžinišką jo dydį ir svorį?

Elektrostatinis poveikis Didžiosios piramidės viršūnėje

Įdomi istorija, tiesiogiai susijusi su piramidės viršūne, susijusi su britų išradėjo sero Siemenso apsilankymu Didžiosios piramidės viršūnėje. Kai Siemensas kartu su gidais pasiekė piramidės viršūnę, bandydamas atsigerti iš atsinešto vyno butelio buvo nutrenktas elektros srovės.

Kadangi Siemensas buvo mokslininkas, sakoma, kad jis sudrėkino laikraštį ir apvyniojo jį aplink butelį, paversdamas jį Leideno stiklainiu - iš esmės ankstyvuoju kondensatoriumi. Kai Siemensas laikė butelį virš galvos, jis buvo įkrautas elektra. Sakoma, kad iš butelio net skriejo kibirkštys.

Siemensą lydėję arabų gidai išsigando, manydami, kad britų mokslininkai užsiima "raganavimu", ir pabandė sučiupti vieną iš Siemenso palydovų. Tai pastebėjęs Siemensas nukreipė butelį į arabų gidą, kuris gavo stiprų elektros smūgį, parbloškusį arabą ant žemės.

Koks reiškinys galėjo sukelti tokį reiškinį piramidės viršūnėje?

Ar gali būti, kad prieš tūkstančius metų piramidės viršūnėje buvo įrengtas koks nors senovinis kondensatorius?

Jei taip, ar tai reiškia, kad teorija apie piramidės elektrinę yra teisinga?

Ar piramidės nėra "kapai", kaip teigia mokslas, o senovinės energijos mašinos, naudojusios natūralią Žemės planetos energiją?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
24.06.2019 laikas 20:03 Receptai Omletas su pievagrybiais ir špinatais
Pievagrybius supjaustome plonais griežinėliais arba kvadratėliais ir apkepiname keptuvėje ištirpintame svieste. Dedame nuplautus ir pasmulkintus špinatus ir kepame dar kelias minutes, kol špinatai sukris. Pilame kiaušinio plakinį,...

Skaityti daugiau

19.06.2019 laikas 16:58 Receptai Lietuviškas kugelis
Skanus lietuviško kugelio (plokštainio) receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

15.11.2019 laikas 19:24 Receptai Niekas nesuvokia, kas tai per pyragas be tešlos! Varškės – bananų saldėsis prie arbatos

Išbandęs šį kepinį, niekas nesuvokia, kad jis yra be tešlos! Tai skanus varškės – bananų vyniotinis prie arbatos!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau