Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 17

Tos mergaitės neliko nė pėdsako. Ji paliko šį pasaulį kartu su juo

Tos mergaitės neliko nė pėdsako. Ji paliko šį pasaulį kartu su juo

Jai buvo 7, jam 16. Jis lydėjo ją į mokyklą pirmą kartą. Vargšė teta Teresė viena augino Kristiną, o Domas  jau suaugęs berniukas, gali padėti. Jis juk džentelmenas. Išgąsdintos akytės ir kaspinėliai plaukuose – Kristina buvo juokinga ir graži mergaitė.

Kiekvieną dieną ji sėdėjo ir laukė jo, kol jis išeis po pamokų ir eis namo, laikydamas už rankos. Jis grėsmingai žvelgė į mergaites, kuriose kikeno pašalėse, matydamos šį paveikslą.

Domas ištraukdavo iš mergiotiškų muštynių ir bausdavo, kai matydavo cigaretes rankoje. Jis žinojo, kad ją reikia prižiūrėti. Ji buvo įdomi mergaitė: galėjo valandomis žiūrėti į skruzdėlę, tempiančią duonos trupinius. Galėjo paklysti, bandydama pavyti drugelį.

Štai jai jau 18, o jam 27, ir jie santuokų rūmuose. Ji tekėjo už savo klasioko, o jis vedė savo kursiokę. Tačiau po metų abu išsiskyrė. Kartais susitikdavo,  kad palaikytų vienas kitą ir prisimintų vaikystę. Jis visada vadino ją savo mergaite.

Štai jai jau 25, o jam 34. Kristina pilnai realizavo save karjeroje, o ir Domas neatsiliko. Jis užkariavo viršūnes ir tapo vis sėkmingesniu vyriškiu, tačiau truputį neatsakingu!

Ir tai jiems netrukdė susitikti puodelio kavos mėgstamoje kavinėje. Kristinos mama mirė, o šalia buvo tik Domas. Jis žino, kaip raminti savo mergaitę. Po metų abu suprato, kad daugiau negali gyventi vienas be kito. Susituokė!

Dabar jie buvo apsupti meile daugiau nei bet kada! Buvo karjera, o dabar gavo ir šeimą. Gimė vaikai, o paskui ir anūkai.

O Dominykas vis žiūrėjo į savo mergaitę ir suprato, kaip jam pasisekė gyvenime. Jis baugščiai užmerkdavo akis, kai Kristina laipiojo po medžius, kad nusiskintų gardžių vyšnaičių.

Jis galėjo lengvai atsidusti tik tada, kai ji su savo plačia šypsena veide nusileisdavo ant žemės. Užtai kokia laiminga ji būdavo tada! Jie mėgo voliotis žolėje ilgai, užsimerkti ir jausti malonią saulės šilumą ant veido odos.

Kartas jis ją apkabindavo iš nugaros, kai ji stovėdavo prie veidrodžio ir darydavosi makiažą. Jis šnibždėdavo meilės žodžius ir išeidavo su reikalais.

O paskui jis išėjo.

Širdies priepuolis…Ligoninė…Bemiegės naktys…Šansų nėra!

Ji grįžo į tuščius namus ir pragulėjo ten kelias dienas. Kartą ryte ji išgirdo beldimą į duris ir pašoko. Priėjo prie durų su kvaila viltimi, kad grįžo Domas, bet tai buvo paštininkas.

Ji tyliai pasuko link savo lovos, kai sustojo prie didelio veidrodžio prieškambaryje. 

Ji pasibaisėjo, žiūrėdama į save veidrodyje. Prieš ją stovėjo sena 70-metė moteris! Iš besišypsančios Domo mergaitės neliko nė pėdsako, ji mirė kartu su juo!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.06.2019 laikas 08:20 Receptai Šokoladiniai keksiukai. Šokoladinių keksiukų receptas

Pasigaminkime namuose, naminius keksiukus. Šokoladinių keksiukų receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

14.11.2017 laikas 13:45 Receptai Juodasis ridikas nuo kosulio

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: juodasis ridikas, medus.

Skaityti daugiau

09.09.2019 laikas 17:35 Receptai Smėliniai sausainiai su riešutais
Pagaminti skanius sausainius iš smėlinės tešlos gana paprasta. Patiekalo paruošimui reikia nedidelio kiekio ingredientų ir laiko. Tokie sausainiai taps puikia bet kokio stalo puošmena, o svarbiausia – kiekvienas, kuris jų paragaus...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau