Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 24

Aš nusprendžiau paimti svetimą močiutę iš senelių namų

Aš nusprendžiau paimti svetimą močiutę iš senelių namų

Visi ima vaikus iš vaikų namų, o aš nusprendžiau paimti svetimą močiutę iš senelių namų.

Nė vienas iš draugų ar kaimynų nepritarė mano poelgiui. Visi kaip vienas pasukiojo pirštu prie smilkinio, tardami: ir taip dabar sunkus metas, o tu dar sau išlaikytinę namo pasiėmei!

Bet aš įsitikinusi, ne, aš žinau! Aš elgiuosi teisingai. 

Anksčiau mes gyvenome keturiese: aš, dvi mano dukros ir mano mama. Deja, prieš 8 mėnesius mamos nebeliko ir mes likome trise.

Per tuos mėnesius mes su dukromis supratome, kad mes dar turime daug jėgų ir laiko, ir mes galime juos išnaudoti pagalbai kitam žmogui.

Dar nuo mokyklos aš turėjau artimą draugą, kuris artėjant trisdešimtmečiui, vietoj to, kad kurtų šeimą ir karjerą, paprasčiausiai prasigėrė.

Liūdniausia, kad jis reikalaudavo savo išgertuvėms iš motinos pensijos. Kai ji nustojo ją duoti, jis paprasčiausiai atidavė ją į senelių namus, kažkokiomis machinacijomis atėmęs ir pragėręs jos butą.

Aš tetą Ziną pažinojau nuo vaikystės, kaip ir ji mane. Kartą per mėnesį su dukrelėmis užsukdavome pas ją ir atveždavome įvairių skanėstų.

Į mano idėją dukros sureagavo su didžiuliu pozityvu, o jaunesnioji Rita, kuriai dabar 4,5 metų, ir išvis džiugiai sušuko: „Valioooo, mes vėl turėsime močiutę!!!“

Bet jūs net negalite įsivaizduoti, kaip mano pasiūlymu apsidžiaugė močiutė Zina! Ji taip ilgai verkė iš džiaugsmo, kad teko įlašinti jai raminančių.

Dabar jau beveik 2 mėnesiai, kai mes gyvename su močiute Zina ranka rankon. Mes visi ją mylime, o ji mus.

Tik štai mes niekaip negalime suprasti, iš kur pas močiutę, kuriai jau eina aštunta dešimtis metų, tiek energijos.

Juk ji keliasi 6 ryto kasdien, o mes pabundame nuo šviežiai iškeptų blynelių ar lietinių aromato. 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
14.09.2018 laikas 07:51 Receptai Vaistažolių mišiniai kraujuojant dantenoms
Kraujuojant dantenoms liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai kraujuojant dantenoms, dantenos, kraujuoja dantenos, receptai dantenoms, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėm...

Skaityti daugiau

18.09.2018 laikas 08:00 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo gripo
Gripas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo gripo, gripas, gripo gydymas, gripo receptai, vaistažolės gripui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis u...

Skaityti daugiau

06.07.2019 laikas 11:08 Receptai Prikėlė legendinio varškės pyrago receptą: sugrįšite atgal į vaikystę

Jei mama nekepdavo ko nors skanaus namuose, tuomet parnešdavo iš parduotuvės pyrago “Draugystė“. Ir tikrai, šis pyragas iki dabar yra idealus desertas prie kavos ar arbatos. Ne per drėgnas, ir ne per sausas, ne per ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau