Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 17

Kur veda svajonės apie idealų vyrą?

Kur veda svajonės apie idealų vyrą?

Moterys labiau linkusios kurti lūkesčius ir fantazijas šeiminio gyvenimo tema, vyrai šiuo klausimu būna pragmatiškesni, nors pasitaiko visokių variantų.

Vienas iš lūkesčių formavimo būdų yra fantazijos, atitrūkusios nuo realaus gyvenimo, ir neatpažįstamai perkuriami tikrovės dalykai.

Moteriško žaidimo algoritmo pavyzdys būtų: „Aš sugalvojau vyro pavidalą, kurį jis turi atitikti.“

Pasirinkite bet kokį vyrą, kuris rodo jums dėmesį. Jo sveikata nesvarbi – galima išgydyti. Nesvarbu jo žalingi įpročiai – galima priversti atsikratyti. Nesvarbu jo giminės – galima nutraukti giminystės ryšius. Nesvarbu draugai – galima supykdyti. Nesvarbūs laisvalaikio pomėgiai ir hobis – galima atpratinti. Nesvarbus jo darbas – galės susirasti kitą. Ir apskritai niekas nesvarbu, išskyrus patį faktą – jūs ištekate!

Dabar paimkite popieriaus lapą ir rašiklį bei pripaišykite pirminiam objektui tai, ko jam trūksta. Bet iš pradžių prisiminkite visus savo mėgstamus romanus, serialus, muilo operas. Sukurkite sukomplektuotą idealaus vyro portretą, už kurio jūs sutinkate ištekėti.

Dabar eina įdomiausias etapas. Pradėkite realų vyrą artinti prie sugalvoto idealaus pavidalo, įtikinėdami jį, kad jums iš šalies geriau matyti, koks jis iš tikrųjų yra, ir kad jis paprasčiausiai net nenujaučia, jog yra praktiškai superherojus. O jūs esate ta pati moteris, kuri taip stipriai jį myli, kad tiki jo ateitimi labiau už jį patį.

Toliau duokite realiam vyrui laiko pradėti elgtis taip, kaip turi elgtis tikras superherojus. Šiame etape tinka psichologiniai paskatinimai, pagyrimai už kiekvieną smulkmeną ir taip toliau.

Paskui pradedate garsiai reikšti savo nuostabą dėl vyro elgesio, kuris neatitinka jo kaip superherojaus statuso. Pagal principą: „Keista, o aš maniau, kad tikras vyras kasdien savo žmonai dovanoja gėles.“

Jeigu tai nepadeda, galima netrukus pradėti kelti reikalavimus, reikšti pretenzijas, įsižeisti, vaizduoti nelaimingą auką ir naudoti kitus primityvius manipuliacijų būdus.

Ateina laikas skandalams, nesusipratimams, atsiribojimui ir nuoširdžiam jūsų nesupratimui, kodėl, užuot tapęs superherojumi, vyras ėmė daugiau dėmesio skirti draugams ir alui, vėl prarado darbą ir susirašinėja su kažkokia mergina socialiniuose tinkluose…

Ir čia jūs atsibundate! Jūs suvokiate, kad jau prisižaidėte, prisifantazavote. Jūsų iliuzijas kaip smėlio pilį pajūryje nuplauna aiškaus suvokimo banga, kad šalia jūsų visai ne superherojus, o visiškai paprastas vidutinis vyras. Laikas baigti žaidimą!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
24.09.2019 laikas 07:21 Receptai Obuolių ir varškės suflė be miltų
Suflė iš obuolių ir varškės be miltų tiems, kas skaičiuoja kalorijas! Pasigaminkite namuose suflė kurie mėgsta skaičiuoti kalorijas. Skanaus!

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 19:30 Receptai Karališkas obuolių pyragas: stulbinančiai skanus
Skanus pyragas su trapia tešla, grietinėle ir traškiu pabarsimu. Tikrai karališkas.

Skaityti daugiau

16.11.2019 laikas 21:46 Receptai Sultingi obuolių varškės blynai pusryčiams. Nepakartojamas skonis!
Šie varškėčiai yra skanesni ir švelnesni nei tradiciniai. Nepakartojamas skonis! Patiekiame su grietine.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau