Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2024 » Gegužės » 23

Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos

Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos

Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Viršininkas mane be priežasties aprėkė. Aš nepykau, nes suprantu, koks susinervinęs jis buvo. Bet po to man į darbą turėjo kviesti greitąją. Viršininkas vėliau atsiprašinėjo... Bet problema buvo ne tik čia. Vieną kartą supratau, kad be tablečių praktiškai negaliu pragyventi nė dienos. Vaje, vaje...

Vos tik kokia problemėlė, griebiuosi tabletės. Nuėjau pas gydytoją, nes vis dėlto norėjau pataisyti sveikatą. Gydytoja pasitaikė labai gera, tokia dėmesinga, protinga, mandagi. Ji man ir patarė, kaip gydytis. Pasakė, kad tabletės tinka, jei kraujospūdis labai padidėja, jei kentėti nebegalima ir yra insulto pavojus. Pavyzdžiui, blogas paveldimumas, kraujagyslės prarado elastingumą, formuojasi trombai ir pan. Kitais atvejais geriausia naudoti nepavojingas liaudiškas priemones.

Sergant hipertonija, labai naudingi yra burokėliai, nes juose gausu magnio. Dabar dažnai valgau šių naudingų daržovių salotas. Pagal gydytojos patarimą ruošiu ir trauktinę. Tikiuosi, kad ji gali būti naudinga aukštą kraujospūdį turintiems žmonėms. 

Iš šviežių burokėlių išspausti 4 stiklines sulčių. Galima sutarkuoti tarka ir išspausti sultis, o išspaudas naudoti salotoms. Į sultis įdėti 4 stiklines medaus, 100 g pelkinių pūkelių žolės ir įpilti pusę litro degtinės. Viską išmaišyti, perpilti į sandariai uždaromą stiklainį ir palaikyti 10 parų. 

Trauktinę gėriau po 1-2 valgomuosius šaukštus 3 kartus per dieną, likus pusvalandžiui iki valgio. Gydymo kursas - maždaug 2 mėnesiai. Nuo tada, kai pradėjau vartoti šią trauktinę, greitosios nekviečiau nė karto, nors anksčiau tai tekdavo daryti 3-4 kartus per mėnesį.

Tabletes gėriau maždaug 5 kartūs. Tai tikrai didelis pasiekimas. Planuoju netrukus pakartoti gydymo kursą. Labai tikiu, kad pavyks išsigydyti visiškai.

Tai yra informacinio pobūdžio straipsnis. Visada privalu kreiptis pas tos srities specialistus.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.06.2019 laikas 18:26 Receptai Kiaulienos karbonadas

Gaminame. Kiaulienos karbonadas. Kiaušinį išplakame. Kiaulieną pjaustome 1,5-2 cm storio gabaliukais, gerai išmušame, apibarstome druska, pipirais, pavilgome kiaušinio plakinyje ir apvoliojame džiūvėsėliuose. Kepame įkaitintame...

Skaityti daugiau

19.09.2018 laikas 08:44 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo galvos skausmo

Galvos skausmas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo galvos skausmo, galvos skausmas, skausmas, receptai skausmui, galva, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis,...

Skaityti daugiau

24.08.2019 laikas 14:06 Receptai Vafliai pertepti “Rududu”
"Rududu" indelį dedame į puodą su vandeniu ir pakaitiname kol vanduo užvirs. Riešutus smulkiai suskaldome ir sumaišome su pašildytu "Rududu". Imame vaflio lakštą ir tolygiai aptepame "Rududu" kremu, ant viršaus dedame kitą vaflio ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
14.06.2024 laikas 20:02 Oficialu: Žemės vidinio branduolio sukimasis tikrai lėtėja
Naujas tyrimas patvirtino, kad Žemės vidinio branduolio sukimasis iš tiesų sulėtėjo, todėl kyla klausimų apie tai, kas vyksta planetos centre ir kaip tai gali mus paveikti.

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 10:41 Indija siekia mirties bausmės PSO mokslininkui, užkirtusiam kelią prieigai prie ivermektino

Indijos advokatų asociacija (IBA) pradėjo teisminį procesą prieš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vyriausiąją mokslininkę daktarę Soumyą Swaminathan, kaltindama ją sukėlus Indijos piliečių mirtį, apgaudinėjant juos dėl ivermektino veiksmingu...

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 08:27 Santykiai niekada neatneš jums laimės, jei nesilaikysite vieno punkto
Iš tikrųjų poroje svarbi kiekviena smulkmena. Taip galima teigti praktiškai viską. Tačiau norėčiau pabrėžti vieną dalyką, kurį daugelis žmonių ignoruoja.

Skaityti daugiau