Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Birželio » 18

Keli tyrimai patvirtina, kad COVID Jabs sukelia rimtų vaisingumo problemų moterims

Keli tyrimai patvirtina, kad COVID Jabs sukelia rimtų vaisingumo problemų moterims

British Medical Journal (BMJ) paskelbtoje apžvalgoje išanalizuoti keli tyrimai, kuriuose nagrinėti Covid injekcijų ir sunkių menstruacijų sutrikimų klausimai. Joje padaryta išvada, kad beveik visuose tyrimuose nustatyta, jog mRNA skiepai sukelia itin didelių mėnesinių sutrikimų.

"Šioje apžvalgoje radome įrodymų, patvirtinančių ryšį tarp COVID-19 vakcinos ir menstruacijų sveikatos sutrikimų", - skelbiama apžvalgos skyriuje "Išvados".

Apie tai praneša Infowars.com: Apžvalgoje tik paminėta, kad aptikti laikini menstruacijų pokyčiai, nors kai kurie tyrimai įrodo priešingai.

"Vis dėlto didžioji dalis literatūros įrodo, kad COVID-19 vakcina yra susijusi su laikinais menstruacijų charakteristikų (ciklo trukmės ir tėkmės) ir menstruacijų skausmo pokyčiais", - teigiama apžvalgos skyriuje "Rezultatai".

BMJ iš viso išanalizavo 53 publikacijas apie 11 perspektyvinių kohortinių tyrimų, 11 retrospektyvinių kohortinių tyrimų arba registro pagrindu atliktų kohortinių tyrimų ir 31 skerspjūvio arba retrospektyvinį atvejo kontrolės tyrimą apie Kovido injekcijų poveikį menstruacijoms.

Nors BMJ apžvalga nėra visa apimanti ir nebūtinai apima visus tyrimus, kai kurie konkrečios temos tyrimai apima toliau pateiktas citatas iš įvairių tyrimų:

"...socialinėje žiniasklaidoje ir tinklaraščiuose kaupiasi diskusijos, kuriose nurodoma, kad moterys patyrė menstruacijų pokyčių, įskaitant pakitusią menstruacijų trukmę, dažnumą, reguliarumą ir apimtį (gausesnį kraujavimą ir krešėjimą), padažnėjusią dismenorėją ir pablogėjusį priešmenstruacinį sindromą (PMS) (pvz., Morgan 202112). Naujausi anekdotiniai pranešimai apie menstruacijų pokyčius po skiepijimo nuo COVID-19 paskatino abejones dėl vakcinos ar jos atsisakymą", - teigiama tyrimo (The COVID-19 pandemic and the menstrual cycle: research gaps and opportunities) skyriuje "Menstruacijų ciklo ypatumai ir COVID-19 pandemija".

"COVID-19 vakcinacija gali būti susijusi su trumpalaikiais įprasto menstruacinio ciklo trukmės pokyčiais, ypač tarp moterų, kurių ciklai prieš vakcinaciją buvo trumpi, ilgi ar nereguliarūs", - teigiama tyrimo (A prospective study of the association between SARS-CoV-2 infection and COVID-19 vaccination with changes in usual menstrual cycle characteristics) skyriuje "Išvados".

"Ši sisteminė apžvalga yra šiuolaikiškiausias ir didžiausias įrodymas apie menstruacijų sutrikimų po COVID-19 vakcinacijos prognozes ir dažnumą, apimantis 78 138 pacientes. Be to, ji rodo, kad nemažai moterų (52,05 proc.) po COVID-19 vakcinos patyrė menstruacijų sutrikimų", - teigiama tyrimo ("Menstruacijų sutrikimai po COVID-19 vakcinos: sisteminė apžvalga") skyriuje "Diskusija".

"Labiau analizuodami menstruacijų tekėjimą, pamatėme, kad 24,5 proc. pacienčių tekėjimas buvo padidėjęs, o 15,5 proc. sumažėjęs, kurių abiejų tekėjimo pokyčių p reikšmė buvo 0,017. Tačiau 23,65 pasireiškė vėluojančios mėnesinės, o 51,6 proc. nebuvo jokių pokyčių. Laiko pokyčiai buvo reikšmingi", - teigiama tyrimo (Short Term Effect of Corona Virus Diseases Vaccine on the Menstrual Cycles) skyriuje "Rezultatai".

"Apie 25 % paskiepytų dalyvių nurodė, kad po vakcinacijos pasikeitė jų menstruacijų ciklas; dauguma nurodė pokyčius po antrosios dozės (56 %), palyginti su pirmąja (18 %) ir trečiąja (14 %) dozėmis. Dažniausiai pasitaikantys pokyčiai buvo nereguliarios menstruacijos (43 %), sustiprėję priešmenstruaciniai simptomai (34 %), sustiprėjęs menstruacijų skausmas ar spazmai (30 %) ir neįprastai gausus ar užsitęsęs kraujavimas (31 %). Didelis pačių vertinamas suvokiamo streso lygis, palyginti su mažu suvokiamo streso lygiu (OR, 2,22; 95% PI 1,12-4,37), ir didesnis kūno masės indeksas (OR, 1,04; 95% PI 1,00-1,07) buvo susiję su didesne menstruacinio ciklo pokyčių po vakcinacijos pasireiškimo tikimybe", - teigiama tyrimo ("COVID-19 vakcinacija ir skiepytų asmenų menstruacinio ciklo pokyčiai") dalyje "Rezultatai".

PS: Tiesiog, pagalvokite, kas buvo prieš tai, ir kas vyksta dabar.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
04.12.2017 laikas 11:14 Receptai Nuovirai skrandžio darbui palengvinti (vyšnios; mėlynės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: Vyšnių, Mėlynių

Skaityti daugiau

17.07.2019 laikas 19:58 Receptai Vištienos salotos su ananasu ir pievagrybiais
Vištienos salotos su ananasu ir pievagrybiais. Vištienos krūtinėlę, ananasus ir pievagrybius pjaustome kubeliais. Sūrį tarkuojame burokine tarka. Riešutus pasmulkiname. Į dubenį dedame vištieną, ananasus, pievagrybius, graikinius ...

Skaityti daugiau

19.07.2019 laikas 07:09 Receptai Avižinė košė su obuoliais
Gaminame namuose. Avižinė košė su obuoliais. Nukaičiame puodą, į košę dedame kubeliais supjaustytą obuolio puselę, medų (jeigu nenaudojote cukraus), uždengiame dangčiu ir paliekame kelioms minutėms pastovėti. Skanaus!...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau