Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2024 » Liepos » 10

Paprasti pratimai dėl užspausto sėdimojo nervo

Jei gydymo metu atliksite paprastus raumenų tempimo pratimus, netrukus pamiršite skausmą.

Paprasti pratimai dėl užspausto sėdimojo nervo

Sedmens nervas prasideda juosmeninėje stuburo dalyje ir, eidamas per sėdmenis, tęsiasi iki pėdos. Štai kodėl skausmas jį užspaudus jaučiamas ypač stiprus.

Paprastai sąvoka "užspaustas / užspaustas sėdimasis nervas" reiškia, kad prarandamas užpakalinės kojos dalies raumenų elastingumas ir lankstumas. Dažnai taip nutinka dėl su amžiumi susijusio raumenų sutrumpėjimo (sustingimo) proceso, kuris gali prasidėti jau po 30-35 metų.

Tradicinis gydymas apima diagnozę ir tinkamų vaistų skyrimą. Tačiau geriau neapsiriboti vien skausmą malšinančių vaistų vartojimu. Patikėkite, jei gydymo metu atliksite paprastus raumenų tempimo pratimus, greitai pamiršite apie skausmą.

Pratimai užspaustam sėdmens nervui

Tempimo pratimai gali būti labai naudingi, nes padeda numalšinti uždegimą ir taip sumažinti skausmą. Žinoma, jie gali būti nelengvi, todėl pratimus atlikite lėtai, didindami tempimą iškvėpdami.

1. Atsigulkite ant lygaus paviršiaus, sulenkite koją, kurios skausmą jaučiate, ir švelniai patraukite ją link peties. Kai pajusite tempimą, stenkitės išlaikyti koją tokioje padėtyje 30 sekundžių. Atleiskite koją, kurį laiką pagulėkite, atlikite dar 2 priartėjimus.

Paprasti pratimai dėl užspausto sėdimojo nervo

2. Vėl gulimoje padėtyje sulenkite kojas per kelius ir švelniai traukite jas prie krūtinės, dubenį laikydami ant grindų. Sukryžiuokite kojas, kaip parodyta, ir rankomis apglėbę sveikąją koją traukite. Kojas laikykite 30 sekundžių, atleiskite ir grįžkite į pradinę padėtį. Atlikite dar du priartėjimus.

Paprasti pratimai dėl užspausto sėdimojo nervo

Nepamirškite, kad judėjimas yra veiksmingiausias būdas kovoti su sėdmenų uždegimu, kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų. Skatindami kraujotaką, pašalinsite sąstingį raumenyse ir taip pagreitinsite atsigavimą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.09.2018 laikas 18:11 Receptai Liaudiški patarimai dermatito gydymui

Dermatitas liaudies medicinoje, dermatitas, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

02.11.2017 laikas 08:52 Receptai Svogūnas, žąsų taukai gydo bronchitą

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Svogūnas, Žąsų taukai

Skaityti daugiau

15.09.2018 laikas 07:03 Receptai Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams
Kojų skausmai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams, Kojų skausmai, kojų skausmas, kojos, kojų gydymas, receptai kojoms, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis va...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau