- 05.11.2024
- 0.0 Reitingas
- 21 Peržiūr
- 1 komentarai
Plaučių sveikata yra gyvybiškai svarbi mūsų bendrai sveikatai, tačiau dažnai pamirštame, kaip ją palaikyti. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip sveiki įpročiai, tokie kaip nerūkymas ir fizinis aktyvumas, kartu su natūraliais gydomaisiais gėrimais, gali padėti išvalyti ir sustiprinti mūsų plaučius, ypač tiems, kurie susiduria su kvėpavimo takų problemomis. Pasidalinsime keliais efektyviais receptais, kad galėtumėte pasirūpinti savo plaučių sveikata natūraliai.
Jei norite, kad jūsų plaučiai būtų sveiki, pirmiausia turėtumėte laikytis sveikų įpročių. Nerūkykite, venkite toksiškų ar užterštų vietų, bent minimaliai mankštinkitės ir rūpinkitės savo imuninės sistemos sveikata.
Jei norite, kad plaučiai būtų sveiki, pirmiausia turėtumėte laikytis sveikų įpročių. Nerūkykite, venkite toksiškų ar užterštų vietų, bent minimaliai mankštinkitės ir rūpinkitės savo imuninės sistemos sveikata. Visa tai neabejotinai yra gyvybiškai svarbūs dalykai, kad plaučiai būtų sveiki.
Tačiau kartais plaučiai, tokie svarbūs mūsų kūno organai, gali sirgti rimtomis ligomis, pavyzdžiui, bronchitu, astma ar infekcijomis, kurioms reikia specialaus gydymo.
Be patarimų, kuriuos jums neabejotinai duos gydytojas, labai naudinga gali būti šių natūralių gydomųjų gėrimų, apie kuriuos jums papasakosime, pagalba. Esame tiesiog įsitikinę, kad jie jums padės.
Įsipilkite jų į savo mėgstamą puodelį ir mėgaukitės karštais!
1. Čiobrelių ir dilgėlių gydomasis gėrimas
Šis gėrimas puikiai tinka plaučių valymui ir stiprinimui. Norite sužinoti, kodėl?
- Čiobreliai yra bene veiksmingiausias vaistinis augalas plaučių sveikatai palaikyti. Jo pagrindu sukurtos priemonės paprastai naudojamos kosuliui ir kvėpavimo takų infekcijoms malšinti. Tai puiki atsikosėjimą lengvinanti ir antiseptinė priemonė, todėl puikiai tinka tiek vaistažolių arbatoms virti, tiek inhaliacijoms.
- Dilgėlė yra vaistinis augalas, nuo seno naudojamas daugeliui sveikatos problemų gydyti, o viena iš pagrindinių jos savybių - gebėjimas „išvalyti“ ir atgaivinti mūsų kraują ir plaučius. Šioje žolelėje yra daug vitaminų ir mineralų, pavyzdžiui, geležies, kalcio, magnio, silicio... Ji tiesiog idealiai tinka žmonėms, sergantiems mažakraujyste arba atsigaunantiems po ligos.
Sudėtis
- 30 g čiobrelių
- 30 g džiovintų dilgėlių
- Viena stiklinė vandens (200 ml)
- Vienas valgomasis šaukštas medaus (3o g)
Paruošimas
- Šių vaistinių žolelių, dilgėlių ir čiobrelių galima lengvai įsigyti paruoštų virti bet kurioje natūralių produktų parduotuvėje ar vaistinėje. Paprastai jos parduodamos pakuotėse nuo 300 iki 500 g ir yra gana nebrangios.
- Pirmiausia užviriname stiklinę vandens. Kaip įprasta, rekomenduojame naudoti keraminį arba stiklinį virdulį, nes metaliniuose induose vaistiniai augalai gali prarasti dalį savo naudingųjų savybių.
- Kai vanduo užvirs, į jį suberiame čiobrelius ir dilgėles ir verdame apie 15-20 minučių. Po to leiskite nuovirui dar 10 minučių pritraukti.
- Įdėkite šaukštą medaus ir gerkite mažais gurkšneliais, įkvėpdami šio nuoviro garų, jie taip pat turi gydomųjų savybių. Tai labai malonus procesas. Galite pasimėgauti dviem puodeliais per dieną.
2. Vaistinis antpilas iš gysločio ir melisos
Skanus ir gydomasis - būtent tai galima pasakyti apie šį vaistažolių gėrimą. Ši arbata yra viena veiksmingiausių priemonių, padedančių išvalyti mūsų plaučius ir pašalinti iš jų toksinus, ji tiesiog būtina rūkantiesiems, kuriems reikia ne tik išvalyti plaučius, bet ir palengvinti infekcijų simptomus, pavyzdžiui, kosulį. Dabar papasakosime, kokiomis būtent „stebuklingomis“ savybėmis pasižymi šių augalų arbata:
- Gyslotis: tai augalas, kuris yra atsikosėjimą lengvinanti priemonė ir padeda iš plaučių išstumti gleives ir skreplius, trukdančius normaliai kvėpuoti. Gysločiai taip pat veikia kaip gera priešuždegiminė priemonė, kuri idealiai tinka nuoviro ar inhaliacijų pavidalu, galite net ruošti karštus kompresus ant krūtinės.
- Krapai ir melisa: šių dviejų žolelių derinys padės iš plaučių išplauti toksinus ir atsipalaiduoti. Dažnai, kai turime problemų su plaučiais, taip nutinka dėl to, kad jaučiame didelį nuovargį ir kvėpavimo sistemos įtempimo jausmą. Melisų arbata gali padėti mums jaustis daug geriau.
Sudėtis
- 20 g melisų
- 20 g paprastojo gysločio
- 20 g krapų
- Viena stiklinė vandens (200 ml)
- 2 valgomieji šaukštai medaus (60 g)
Paruošimas
- Pirmiausia, kaip visada, užvirinkite stiklinę vandens. Jam užvirus, sudėkite žoleles: gysločius, melisas ir krapus. Leiskite joms virti 20 minučių, tada nukelkite nuo ugnies ir palaikykite dar 10 minučių.
- Turėtume įspėti, kad ši arbata yra gana aštraus skonio dėl joje esančio gysločio, todėl rekomenduojame įdėti du valgomuosius šaukštus medaus, jei jums ši arbata nėra labai maloni. Nepaisant šio nedidelio nepatogumo, patariame šį nuovirą gerti tris kartus per dieną, nes, kaip jau rašėme, jis tiesiog idealiai tinka plaučių valymui ir uždegimo malšinimui.
3. Gydomasis žaliosios arbatos ir liepų spalvos gėrimas
Ši labai skani arbata pirmiausia tarnauja profilaktikai, siekiant išvengti plaučių problemų, sustiprinti juos ir optimizuoti jų funkciją. Ši žolelių arbata yra savotiškas „vitaminas“, kurį galime gerti kasdien pusryčiams. Tačiau jei sergate kokia nors plaučių liga, pirmiau aprašytos arbatos bus veiksmingesnės.
- Šiam užpilui paėmėme žaliąją arbatą, nes joje yra didelis antioksidantų kiekis, tai ypač aiškiai įrodė prieš porą metų atlikti „Merilendo universiteto medicinos centro“ (JAV) tyrimai. Jie įrodė, kad žalioji arbata veiksmingai saugo nuo plaučių vėžio. Žinoma, ji nebus 100 % veiksminga, tačiau tikimybė susirgti sumažės, jei gersite ją kasdien.
- Liepžiedžiai pasižymi antispazminėmis savybėmis ir jų lengvai rasite bet kurioje natūralių produktų parduotuvėje. Jis gali padėti mums atsipalaiduoti, geriau kvėpuoti ir sustiprinti plaučių sveikatą. Jis yra aromatingas, malonaus skonio ir dera su bet kokiomis žolelių arbatomis.
Sudėtis
- 20 g žaliosios arbatos
- 20 g liepų žiedų
- Viena stiklinė vandens (200 ml)
- Vienas valgomasis šaukštas medaus (30 g)
Paruošimas
- Tai labai paprasta. Užvirinkite stiklinę vandens, tada į ją įpilkite žaliosios arbatos ir liepų žiedų. Leiskite nuovirui vėl šiek tiek užvirti, o tada palikite 10 minučių, kad geriau pritrauktų. Šią stebuklingą žolelių arbatą supilkite į savo mėgstamą puodelį ir į ją įdėkite šaukštą medaus. Šis skanus ir sveikas gėrimas puikiai tinka pusryčiams!
Naujausi tyrimai rodo, kad natūralūs augalai, tokie kaip čiobreliai ir gyslotis, turi stiprių priešuždegiminių savybių ir gali padėti atstatyti plaučių funkciją. Be to, žalioji arbata, kaip antioksidantų šaltinis, gali sumažinti plaučių ligų riziką, tai patvirtino neseniai atlikti moksliniai tyrimai.
Remiantis: https://paranormal.lt/
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau