Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2024 » Gruodžio » 8

Geriausias mitybos specialistas prabilo: ‘Glitimas nesukelia celiakijos - tai glifosatas’

Šiandien vis daugiau kalbama apie glitimą kaip pagrindinę sveikatos problemų priežastį, tačiau naujausi tyrimai rodo, kad kaltininkas gali būti visai kitas. Mitybos specialistė Courtney Swan teigia, kad glifosato liekanos, likusios po plačiai naudojamo herbicido „Roundup“, gali sukelti įvairias ligas ir sutrikimus. Šiame straipsnyje panagrinėsime, kaip glifosatas veikia mūsų sveikatą ir kodėl turėtume būti atsargūs dėl to, ką valgome.

Glifosatas ir sveikata: ar glitimas tikrai kaltininkas?

Glitimas tapo atpirkimo ožiu dėl daugybės sveikatos problemų, įskaitant nerimą keliantį celiakijos plitimą. Tačiau, pasak vieno žymiausių mitybos specialistų, glitimas nėra tikrasis kaltininkas.

Kaltė tenka glifosatui - toksiškoms likučiams, likusiems po „Roundup“, kuriuo plačiai purškiami tokie augalai kaip kviečiai, kukurūzai ir sojos, - kuris dabar laikomas pagrindiniu įvairių pražūtingų sveikatos problemų priežastimi.

„Skirtingai nei genetiškai modifikuoti augalai, žmonės nėra pasirengę naudoti RoundUp ‚, - aiškina mokslo magistro laipsnį turinti mitybos specialistė Courtney Swan, kuri veda ‘Realfoodology“ podkastą. „Mes nesame atsparūs šiems toksinams, todėl jie sukelia neurologinę žalą, endokrininės sistemos sutrikimus, kenkia mūsų reprodukcinei sveikatai ir vaisiaus vystymuisi.“

“Pasaulio sveikatos organizacijos Tarptautinė vėžio tyrimų agentūra glifosatą priskiria kancerogenams. Jis taip pat įtariamas dėl didėjančio celiakijos ir jautrumo glitimui atvejų skaičiaus“.

"Glifosato randama žmogaus motinos piene, placentoje, mūsų organuose ir net spermoje. Jo taip pat randama mūsų smegenyse ir geriamajame vandenyje“. Žiūrėkite:

Pasak mokslininkės Shanna Swan, 77 % jaunų amerikiečių laikomi netinkamais karinei tarnybai dėl didėjančio nutukimo, lėtinių sveikatos sutrikimų ir ligų, susijusių su plačiai paplitusiu itin perdirbto maisto vartojimu.

Šie maisto produktai, dažnai užteršti glifosato likučiais, gausiai naudojamais pesticidų, kenkia visuomenės sveikatai.

Glifosatas ir sveikata: ar glitimas tikrai kaltininkas?

Naujajame tyrime nustatyta, kad populiariuose vaikų pusryčių dribsniuose yra „nerimą keliantis“ glifosato, gauto iš Monsanto „Roundup“, kiekis.

Ši sveikatos krizė kelia rimtą grėsmę nacionaliniam saugumui, nes ji kenkia kariuomenės gebėjimui įdarbinti ir išlaikyti pajėgias pajėgas, be to, išryškėja poreikis skubiai imtis sisteminių maisto gamybos ir visuomenės sveikatos politikos reformų.

Be to, kaip aiškina Swan, ryškus ekologiškų ir įprastinių maisto produktų kainų skirtumas kelia nerimą keliantį klausimą: kodėl amerikiečiai turėtų mokėti brangiau už maistą, kuris nebuvo užnuodytas?

Produktai, kuriuose nenaudojami sintetiniai pesticidai ir herbicidai, tokie kaip glifosatas, turėtų būti norma, o ne prabanga, skirta tik tiems, kurie gali sau tai leisti.

Mokslininkai vis labiau sutinka, kad glifosatas, naudojamas žemės ūkyje, gali turėti neigiamą poveikį mūsų sveikatai. Pasaulio sveikatos organizacija klasifikavo glifosatą kaip potencialų kancerogeną, ir jo liekanų randama įvairiuose maisto produktuose, kas kelia susirūpinimą dėl visuomenės sveikatos ir mitybos įpročių.

PS: Lietuvos ūkininkai manau taip pat, naudoja glifosatą, kuris yra plačiai naudojamas kaip herbicidas, skirtas kovai su piktžolėmis. Jis ypač populiarus tarp žemdirbių, auginančių javus, kukurūzus ir sojas, nes padeda efektyviai valdyti augalų konkurenciją ir padidina derlių.

Tačiau naudojant glifosatą, kyla susirūpinimas dėl jo poveikio sveikatai ir aplinkai. Žemdirbiai paprastai laikosi tam tikrų taisyklių ir reglamentų (ar tikrai laikosi, o gal didinamas normos?), kad sumažintų galimą neigiamą poveikį, tačiau vis daugiau vartotojų ir mokslininkų reikalauja griežtesnių taisyklių ir ekologiškų alternatyvų.

Be to, pastaruoju metu didėja susirūpinimas dėl likučių maisto produktuose, todėl kai kurie ūkininkai atsigręžia į ekologišką žemdirbystę ir natūralias kovos su piktžolėmis priemones. Todėl, jei rūpinatės savo sveikata, reiktu vengti tokios produkcijos. Valgome nuodus, kepame pyragus... ir visiems gerai.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1 Paranormal • 17:24, 08.12.2024
Ar kada nors susimąstėte, kas iš tikrųjų sukėlė padidėjusį celiakijos ir jautrumo glitimui atvejų skaičių? Šis straipsnis atskleis netikėtus faktus apie glifosato poveikį mūsų sveikatai – ir galbūt pakeis jūsų požiūrį į tai, ką valgote!
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.06.2019 laikas 14:49 Receptai Pyragas prie arbatos per 5 minutes. Viską sumaišiau ir į orkaitę
Paprastas ir skanus naminis pyragas! Išsamų torto paruošimą žiūrėkite vaizdo medžiagoje.

Skaityti daugiau

06.09.2018 laikas 10:38 Receptai Vaistažolės odos ligoms gydyti

Odos ligos liaudies medicinoje, Vaistažolės odos ligoms gydyti, receptai odos ligoms gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis va...

Skaityti daugiau

02.06.2019 laikas 21:59 Receptai Šiuo receptu gaminu tik puodais – labai skanūs blynai!
Jie labai švelnūs ir išsipūtę – tirpsta burnoje! Suplakame raugintą pieno produktą su kiaušiniais, druska, cukrumi. Įpilkite miltų su soda ir gerai sumaišykite. Išeis tiršta tešla, kuri lėtai slysta iš šaukšto. Dedame dubenėlį su...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
18.12.2024 laikas 09:52 Rauginti kopūstai: nauda, vartojimo rekomendacijos ir atsargumo priemonės
Rauginti kopūstai – tai ne tik tradicinis patiekalas, bet ir vertingas maisto produktas, siejamas su daugybe sveikatos privalumų. Juose gausu probiotikų, vitaminų ir mineralų, kurie padeda stiprinti imunitetą ir gerina virškinimą. Tačiau, kaip ir bet...

Skaityti daugiau

17.12.2024 laikas 17:54 Peilių tikrinimo sezonas? Vokietijos policija kalėdinėje mugėje iš pagyvenusios moters konfiskavo kišeninį peiliuką

Vokietijoje kalėdinės mugės, kadaise laikytos saugiomis šventinėmis vietomis, dabar susiduria su vis didesniu saugumo iššūkiu. Dėl didėjančio nusikalstamumo, dažnai siejamo su masine imigracija, policija yra priversta imtis griežtų priemonių, įska...

Skaityti daugiau

17.12.2024 laikas 16:08 Atpalaiduojantis Jūros Bangų Garsas Miegui, Meditacijai, Poilsiui
Atpalaiduojantis Jūros Bangų Garsas Miegui, Meditacijai, Poilsiui. Nuostabus Debesų Grožis. Girdimas Paplūdimio Akmenukų Garsai, Kai Bangos Paliečia Juos! Gražūs Akmenuoto paplūdimio Vaizdai.

Skaityti daugiau

17.12.2024 laikas 12:26 Balinis ajeras: turtinga istorija ir gydomosios savybės
Balinis ajeras, dar žinomas kaip Acorus calamus, yra ne tik gražus augalas, bet ir turtingas sveikatos naudingų savybių šaltinis. Jo istorija siekia šimtmečius, o įvairūs kultūriniai kontekstai atskleidžia, kaip šis augalas buvo vertinamas tiek medic...

Skaityti daugiau

17.12.2024 laikas 10:41 Sūnus nori būsto: kaip teisingai reaguoti tėvams?
Šeimos santykiai gali tapti sudėtingi, kai vaikai pasiekia suaugusiųjų amžių. Auginant Karolį, stengėmės suteikti jam viską, ko tik galėjome, tačiau kai jis pareiškė norą gyventi atskirai, pasirodė, kad tai reiškia ne tik savarankiškumą, bet ir didel...

Skaityti daugiau