Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Liaudies medicina, Sveikata » 2024 » Gruodžio » 8

Geriausias mitybos specialistas prabilo: ‘Glitimas nesukelia celiakijos - tai glifosatas’

Šiandien vis daugiau kalbama apie glitimą kaip pagrindinę sveikatos problemų priežastį, tačiau naujausi tyrimai rodo, kad kaltininkas gali būti visai kitas. Mitybos specialistė Courtney Swan teigia, kad glifosato liekanos, likusios po plačiai naudojamo herbicido „Roundup“, gali sukelti įvairias ligas ir sutrikimus. Šiame straipsnyje panagrinėsime, kaip glifosatas veikia mūsų sveikatą ir kodėl turėtume būti atsargūs dėl to, ką valgome.

Glifosatas ir sveikata: ar glitimas tikrai kaltininkas?

Glitimas tapo atpirkimo ožiu dėl daugybės sveikatos problemų, įskaitant nerimą keliantį celiakijos plitimą. Tačiau, pasak vieno žymiausių mitybos specialistų, glitimas nėra tikrasis kaltininkas.

Kaltė tenka glifosatui - toksiškoms likučiams, likusiems po „Roundup“, kuriuo plačiai purškiami tokie augalai kaip kviečiai, kukurūzai ir sojos, - kuris dabar laikomas pagrindiniu įvairių pražūtingų sveikatos problemų priežastimi.

„Skirtingai nei genetiškai modifikuoti augalai, žmonės nėra pasirengę naudoti RoundUp ‚, - aiškina mokslo magistro laipsnį turinti mitybos specialistė Courtney Swan, kuri veda ‘Realfoodology“ podkastą. „Mes nesame atsparūs šiems toksinams, todėl jie sukelia neurologinę žalą, endokrininės sistemos sutrikimus, kenkia mūsų reprodukcinei sveikatai ir vaisiaus vystymuisi.“

“Pasaulio sveikatos organizacijos Tarptautinė vėžio tyrimų agentūra glifosatą priskiria kancerogenams. Jis taip pat įtariamas dėl didėjančio celiakijos ir jautrumo glitimui atvejų skaičiaus“.

"Glifosato randama žmogaus motinos piene, placentoje, mūsų organuose ir net spermoje. Jo taip pat randama mūsų smegenyse ir geriamajame vandenyje“. Žiūrėkite:

Pasak mokslininkės Shanna Swan, 77 % jaunų amerikiečių laikomi netinkamais karinei tarnybai dėl didėjančio nutukimo, lėtinių sveikatos sutrikimų ir ligų, susijusių su plačiai paplitusiu itin perdirbto maisto vartojimu.

Šie maisto produktai, dažnai užteršti glifosato likučiais, gausiai naudojamais pesticidų, kenkia visuomenės sveikatai.

Glifosatas ir sveikata: ar glitimas tikrai kaltininkas?

Naujajame tyrime nustatyta, kad populiariuose vaikų pusryčių dribsniuose yra „nerimą keliantis“ glifosato, gauto iš Monsanto „Roundup“, kiekis.

Ši sveikatos krizė kelia rimtą grėsmę nacionaliniam saugumui, nes ji kenkia kariuomenės gebėjimui įdarbinti ir išlaikyti pajėgias pajėgas, be to, išryškėja poreikis skubiai imtis sisteminių maisto gamybos ir visuomenės sveikatos politikos reformų.

Be to, kaip aiškina Swan, ryškus ekologiškų ir įprastinių maisto produktų kainų skirtumas kelia nerimą keliantį klausimą: kodėl amerikiečiai turėtų mokėti brangiau už maistą, kuris nebuvo užnuodytas?

Produktai, kuriuose nenaudojami sintetiniai pesticidai ir herbicidai, tokie kaip glifosatas, turėtų būti norma, o ne prabanga, skirta tik tiems, kurie gali sau tai leisti.

Mokslininkai vis labiau sutinka, kad glifosatas, naudojamas žemės ūkyje, gali turėti neigiamą poveikį mūsų sveikatai. Pasaulio sveikatos organizacija klasifikavo glifosatą kaip potencialų kancerogeną, ir jo liekanų randama įvairiuose maisto produktuose, kas kelia susirūpinimą dėl visuomenės sveikatos ir mitybos įpročių.

PS: Lietuvos ūkininkai manau taip pat, naudoja glifosatą, kuris yra plačiai naudojamas kaip herbicidas, skirtas kovai su piktžolėmis. Jis ypač populiarus tarp žemdirbių, auginančių javus, kukurūzus ir sojas, nes padeda efektyviai valdyti augalų konkurenciją ir padidina derlių.

Tačiau naudojant glifosatą, kyla susirūpinimas dėl jo poveikio sveikatai ir aplinkai. Žemdirbiai paprastai laikosi tam tikrų taisyklių ir reglamentų (ar tikrai laikosi, o gal didinamas normos?), kad sumažintų galimą neigiamą poveikį, tačiau vis daugiau vartotojų ir mokslininkų reikalauja griežtesnių taisyklių ir ekologiškų alternatyvų.

Be to, pastaruoju metu didėja susirūpinimas dėl likučių maisto produktuose, todėl kai kurie ūkininkai atsigręžia į ekologišką žemdirbystę ir natūralias kovos su piktžolėmis priemones. Todėl, jei rūpinatės savo sveikata, reiktu vengti tokios produkcijos. Valgome nuodus, kepame pyragus... ir visiems gerai.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1 Paranormal • 17:24, 2024-12-08
Ar kada nors susimąstėte, kas iš tikrųjų sukėlė padidėjusį celiakijos ir jautrumo glitimui atvejų skaičių? Šis straipsnis atskleis netikėtus faktus apie glifosato poveikį mūsų sveikatai – ir galbūt pakeis jūsų požiūrį į tai, ką valgote!
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2018-08-27 laikas 09:34 Receptai Riebių plaukų priežiūra. Liaudiški patarimai plaukų gydymui

Riebių plaukų priežiūra liaudies medicinoje, Riebių plaukų priežiūra, receptai plaukų priežiūrai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

...

Skaityti daugiau

2019-06-06 laikas 12:52 Receptai Skanių varškės spurgų receptas
Gaminame. Varškės spurgos Į dubenį dedame varškę, pertriname šakute, mušame kiaušinius, beriame druską, cukrų, vanilinį cukrų. Sodą nugesiname šlakeliu acto ir taip pat pilame į dubenį. Visus ingredientus gerai išmaišome, dalimis ...

Skaityti daugiau

2019-12-11 laikas 22:57 Receptai Varškės Pyragas - Šokoladinis Su Sausainiais
Sausainius sutrinti iki vientisos masės. Tada sumaišyti su lydytu sviestu ir gerai išmaišyti. Gauta mase iškloti kepimo indą, tvirtai prispaudžiant trupinius. Laikyti šaldytuve apie 15 min.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-11 laikas 19:08 Psichologiniai Teigiamų Santykių Požymiai: Kaip Atpažinti Tikrąją Meilę
Atraskite psichologinius požymius, rodančius stiprius santykius, ir sužinokite, kaip kurti harmoningą ryšį su mylimu žmogumi. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius teigiamų santykių požymius, remdamiesi psichologijos principais, ir pateiksime prak...

Skaityti daugiau

2025-07-11 laikas 13:03 Agrastų Nauda Žmogaus Organizmui: Vitaminai, Poveikis ir Vartojimo Patarimai
Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kokią naudą agrastai teikia organizmui, kaip jie veikia biologiškai, kokius kiekius reikėtų vartoti ir kokios galimos kontraindikacijos. Pasiruoškite atrasti, kodėl šios uogos turėtų tapti jūsų mitybos dalimi!...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:52 Dėmesys ir Rūpestis Santykiuose: Kaip Vyrai ir Moterys Juos Suvokia
Kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį? Atraskite psichologines įžvalgas ir patarimus, kaip kurti harmoningus santykius. Šiame straipsnyje nagrinėjame, kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį, remdamiesi moksliniais ir psichologiniai...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:31 10 Požymių, Kad Jūsų Santykiai Gali Būti Nesuderinami: Psichologinės Įžvalgos
Šiame straipsnyje aptarsime 10 požymių, rodančių, kad jūsų santykiai gali būti nesuderinami, remdamiesi psichologinėmis įžvalgomis ir ekspertų komentarais. Taip pat pateiksime praktinius patarimus, kaip spręsti šias problemas, ir naujausius pavyzdžiu...

Skaityti daugiau

2025-07-09 laikas 20:00 Padidėjęs kraujospūdis: požymiai, kad jums trūksta magnio
Magnis padeda reguliuoti kraujospūdį ir gerina širdies veiklą. Sužinokite, kaip jo trūkumas veikia sveikatą ir kaip natūraliai sumažinti hipertenziją! Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kaip magnis veikia mūsų organizmą, kodėl jo trūkumas yra toks...

Skaityti daugiau