Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (913) Komentarų: (0) (23.04.2017 - 20:56) Spausdinti

E. Muskas: ateiviai mus stebi!

Vos prieš dešimtmetį kiekvienas, atvirai prabylantis apie nuodugnius NSO ir ne žemiškos kilmės objektų tyrimus, neišvengiamai rizikuodavo tapti pajuokos objektu. Tačiau šiandien diskusijos šia tema jau įgijo pakankamai pagrindo ir neįtikėtinai išpopuliarėjo.

Šiuo klausimu pasisako ne tik aukšto rango ginkluotųjų pajėgų vadai, garsūs politikai ir pripažinti akademinio sluoksnio veikėjai, bet ir plačiosios visuomenės populiarumą pelnę asmenys.

Įsidėmėtina, kad temą bandoma paliesti net prestižinėse pasaulinio masto konferencijose. Prie pagarbaus požiūrio formavimo prisidėjo ir begalės įvairių pasaulio šalių vyriausybių paskelbti anksčiau įslaptinti dokumentai, rašo educateinspirechange.org.

Ateiviai Per 2011 metais vykusį Pasaulinį konkurencingumo forumą (angl. „Global Competitiveness Forum“), kuriame dalyvavo nemažas būrys visuotinį pripažinimą pelniusių mokslininkų, buvo galima pasiklausyti Jacques‘o Vallee skaitomos paskaitos, kurios tema – su NSO susijusių reiškinių tyrinėjimas.

Verta prisiminti, kad J. Vallee yra žinomas kaip vienas iš NASA skirto pirmojo kompiuterinio Marso žemėlapio autorių. Jis prisidėjo ir prie mokslinių tyrimų institute „SRI International“ vykdyto ARPANET tinklo projekto.

Dar vieną įsimintiną pranešimą toje pačioje konferencijoje perskaitė branduolio fizikos specialistas Stantonas Friedmanas. Apskritai, kontaktas su aukšto intelekto ateiviais bei kosmoso reiškinių tyrinėjimas ir buvo pagrindinė tos konferencijos tema.

Po konferencijos pasirodė daugybė straipsnių, kuriuose buvo apžvelgti įvairūs paviešinti dokumentai, iškeltos hipotezės.

Dar vienas gerai žinomas asmuo, pakomentavęs žengimo į kosmosą perspektyvas, buvo Elonas Muskas, korporacijos „SpaceX“ įkūrėjas, vadovas ir technikos direktorius, taip pat vienas iš bendrovės „Tesla, Inc.“ įkūrėjų ir dabartinis jos generalinis direktorius. Akivaizdu, kad „Tesla“ vadovui rūpi ne tik verslo sėkmė. Jis suinteresuotas sukurti „tobulesnę“ Žemę ir šiam tikslui negaili nei uždirbamų lėšų, nei kitų išteklių.

Kelionės už Žemės ribų temą E. Muskas palietė Pasauliniame vyriausybių susitikime (angl. „World Government Summit“). Tai pasaulinio masto platforma, kurios paskirtis – koordinuoti būsimus vyriausybių veiksmus ir bendrąsias strategijas.

Kiekvienais metais šiame susitikime sudaroma vėlesnei vyriausybių kartai skirta programa. Daugiausia dėmesio sudarant programą skiriama klausimui, kaip pasitelkiant inovacijas ir pažangias technologijas įveikti žmonijai kylančius iššūkius.

Štai ištrauka iš susitikime pasakytos kalbos:

„Vaikystėje neretai kildavo tokių klausimų kaip, kokia yra gyvenimo prasmė, kodėl mes egzistuojame, kam viso to reikia... Vėliau priėjau išvadą, kad visų svarbiausia – bandyti išsiaiškinti, kokius klausimus reikia užduoti, be to, supratau, kad kuo labiau sugebėsime išplėsti suvokimo ribas, tuo didės tikimybė, kad suformuluosime tinkamus klausimus.

Kai kurie dalykai yra ilgalaikiai ir perspektyviniai, pavyzdžiui, darnusis transportas ir darnios energijos gamyba, taip pat tapimas kosmoso civilizacija, tarpplanetine rūšimi, kelionė į žvaigždes, persikėlimas į kitas planetas. Manau, tapimas tarpplanetine rūšimi ir kelionė į žvaigždes yra svarbūs žmonijos išlikimo veiksniai... Visa tai skamba kaip nuotykis ir verčia domėtis, kas laukia ateityje...“

Jis taip pat pasakė, kad jei egzistuoja aukštu intelektu išsiskiriantys ateiviai, jie, ko gero, jau mus stebi, tik mes dar nepakankamai išsilavinę, kad tai suvoktume.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: hipoteze, Ateiviai, muskas

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Skrandžio refliukso gydymas natūraliais būdais...

Skrandžio refliuksas kamuoja ne vieną žmogų ir daugelis iš mūsų problemą bando spręsti naudodami skrandžio rūgšties gamybą mažin...
Ligos, mutacijos
Vatikanas pradės gydymą homoseksualams kunigams...

Trento mieste esančiame Venturini vienuolyne esą atsiduria vaikus tvirkinę, nuo narkotikų ar alkoholio priklausomi kunigai ir vy...
Ligos, mutacijos
Alergija saulės šviesai moterį privertė gyventi visiško...

Anna Lyndsey (43 m.) turėjo gerą darbą, nuosavą būstą Londone ir buvo įsimylėjusi. Bet prieš 10 metų jos gyvenimas tiesiogine...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Dieta prieš vėžį: Varškė ir aliejus...

Dr Johanna Budwig buvo viena iš pirmaujančių Europos biochemikų vėžio mokslinių tyrimuose. Ji gimė 1908 metais ir mirė būdama 95...

Užsienio spauda / Paranormal news
Deer Hunter caught bright spheres above and beams of light b...
Užsienio spauda / Paranormal news
Alien Abductee Tells All: Inside UFO, Secret Bases On Earth,...
Užsienio spauda / Paranormal news
Mysterious UFO speeding across the Sky above Heathrow, Londo...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo tonzilito (lakišius, liepžiedžiai, kietis)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunėlė, pipirmėtė)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (ramunėlė, juoduogio šeivamedis, liepži...