Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 23

E. Muskas: ateiviai mus stebi!

Vos prieš dešimtmetį kiekvienas, atvirai prabylantis apie nuodugnius NSO ir ne žemiškos kilmės objektų tyrimus, neišvengiamai rizikuodavo tapti pajuokos objektu. Tačiau šiandien diskusijos šia tema jau įgijo pakankamai pagrindo ir neįtikėtinai išpopuliarėjo.

Šiuo klausimu pasisako ne tik aukšto rango ginkluotųjų pajėgų vadai, garsūs politikai ir pripažinti akademinio sluoksnio veikėjai, bet ir plačiosios visuomenės populiarumą pelnę asmenys.

Įsidėmėtina, kad temą bandoma paliesti net prestižinėse pasaulinio masto konferencijose. Prie pagarbaus požiūrio formavimo prisidėjo ir begalės įvairių pasaulio šalių vyriausybių paskelbti anksčiau įslaptinti dokumentai, rašo educateinspirechange.org.

Ateiviai Per 2011 metais vykusį Pasaulinį konkurencingumo forumą (angl. „Global Competitiveness Forum“), kuriame dalyvavo nemažas būrys visuotinį pripažinimą pelniusių mokslininkų, buvo galima pasiklausyti Jacques‘o Vallee skaitomos paskaitos, kurios tema – su NSO susijusių reiškinių tyrinėjimas.

Verta prisiminti, kad J. Vallee yra žinomas kaip vienas iš NASA skirto pirmojo kompiuterinio Marso žemėlapio autorių. Jis prisidėjo ir prie mokslinių tyrimų institute „SRI International“ vykdyto ARPANET tinklo projekto.

Dar vieną įsimintiną pranešimą toje pačioje konferencijoje perskaitė branduolio fizikos specialistas Stantonas Friedmanas. Apskritai, kontaktas su aukšto intelekto ateiviais bei kosmoso reiškinių tyrinėjimas ir buvo pagrindinė tos konferencijos tema.

Po konferencijos pasirodė daugybė straipsnių, kuriuose buvo apžvelgti įvairūs paviešinti dokumentai, iškeltos hipotezės.

Dar vienas gerai žinomas asmuo, pakomentavęs žengimo į kosmosą perspektyvas, buvo Elonas Muskas, korporacijos „SpaceX“ įkūrėjas, vadovas ir technikos direktorius, taip pat vienas iš bendrovės „Tesla, Inc.“ įkūrėjų ir dabartinis jos generalinis direktorius. Akivaizdu, kad „Tesla“ vadovui rūpi ne tik verslo sėkmė. Jis suinteresuotas sukurti „tobulesnę“ Žemę ir šiam tikslui negaili nei uždirbamų lėšų, nei kitų išteklių.

Kelionės už Žemės ribų temą E. Muskas palietė Pasauliniame vyriausybių susitikime (angl. „World Government Summit“). Tai pasaulinio masto platforma, kurios paskirtis – koordinuoti būsimus vyriausybių veiksmus ir bendrąsias strategijas.

Kiekvienais metais šiame susitikime sudaroma vėlesnei vyriausybių kartai skirta programa. Daugiausia dėmesio sudarant programą skiriama klausimui, kaip pasitelkiant inovacijas ir pažangias technologijas įveikti žmonijai kylančius iššūkius.

Štai ištrauka iš susitikime pasakytos kalbos:

„Vaikystėje neretai kildavo tokių klausimų kaip, kokia yra gyvenimo prasmė, kodėl mes egzistuojame, kam viso to reikia... Vėliau priėjau išvadą, kad visų svarbiausia – bandyti išsiaiškinti, kokius klausimus reikia užduoti, be to, supratau, kad kuo labiau sugebėsime išplėsti suvokimo ribas, tuo didės tikimybė, kad suformuluosime tinkamus klausimus.

Kai kurie dalykai yra ilgalaikiai ir perspektyviniai, pavyzdžiui, darnusis transportas ir darnios energijos gamyba, taip pat tapimas kosmoso civilizacija, tarpplanetine rūšimi, kelionė į žvaigždes, persikėlimas į kitas planetas. Manau, tapimas tarpplanetine rūšimi ir kelionė į žvaigždes yra svarbūs žmonijos išlikimo veiksniai... Visa tai skamba kaip nuotykis ir verčia domėtis, kas laukia ateityje...“

Jis taip pat pasakė, kad jei egzistuoja aukštu intelektu išsiskiriantys ateiviai, jie, ko gero, jau mus stebi, tik mes dar nepakankamai išsilavinę, kad tai suvoktume.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau