Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 9

Ji išsigydė reumatą! Sužinok, kaip pasigaminti šį vaistą!

Vienas iš mūsų skaitytojų teigia, kad naudojant liaudies medicina, išsigydė reumatą, nes šiuolaikinė medicina nesugebėjo jai padėti!

Gydytojai negalėjo išgydyti jos ligos. Ji jausdavo rankų tirpimą ir pastovų skausmą. Tai vedė ją iš proto. Atėjo laikas, kai ji suprato, kad reikia kažką daryti. Tai ir buvo šis momentas, kai rado pagalba alternatyvioje medicinoje. Kai šis metodas pasiteisino, ji nusprendė pasidalinti šiuo receptu su mumis.

Vaisto receptas, kuris padėjo jai:

Ingredientai:

  • 2 kg ekologiško medaus;
  • 1 litras distiliuoto vandens;
  • 250 gramų sausų liucernos dobilų (alfalfa clover, rašoma), galbūt tai liucernos žolė ar dobilas.

Vaistas nuo reumato

Paruošimas:

Įdėkite dobilus į puodą, uždėkite ant viryklės, užvirkite ir troškinkite vieną valandą ant mažos ugnies. Tada, perkoškite mišinį ir įdėkite medaus. Sumaišykite visus ingredientus kartu ir jūsų priemonė paruošta!

Vartokite du šaukštus, tris kartus per dieną.

Pagrindinis pavojus sergant reumatu yra širdies - kraujagyslių sistemai. Sekoje gali plėtotis miokarditas ar širdies ligos. Reumato paūmėjimas gali pasireikšti kelis kartus per metus. Todėl, ši liga neturi būti ignoruojama, o gydoma tuoj pat, dėl to, kad apleista ligos formą yra daug sunkiau gydyti.

Naudokite šią priemonę ir po kurio laiko dilgčiojimas jūsų rankose dings, skausmas išnyks. Pagaliau galėsite be problemų judėti ir džiaugtis gyvenimu.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Pasidalinkite šiuo natūraliu vaistu su šeimos nariai, draugais, jie jums už tai padėkos. O, jeigu patys pabandysite išmėginti jį, būtų gerai sužinoti ir kitiems lankytojams. Pasidalinkite komentaruose išsisaugoję šį straipsnį.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 14:50 Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie,...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:54 Kinai Nustatė: Kad 6 Taškai Ausyse Gali, Sugrąžinsiantys Jums Energiją
Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:13 Praktinis Patarimas: Kaip Pašalinti Raukšles Iš Avalynės

Jei vienąkart pas tave atėjo tavo vyžos, kaubojiški batai, kedai, kareiviški auliniai ir kitas apavas ir pareikalavo nunešti juos pas plastikos batsiuvį, motyvuodami tuo, kad apaugo raukšlėmis, neskubėk paklusti jų kaprizams ir švaistyti pinigus! Pasinaudok šiuo video, kurį nufilmavo Šantelė de B...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 10:06 2013 Metų Dainos Klipas: «... 2020-ieji, KoronaVirusas, Kūnai Kraunami Krūvomis... »

2013 m. birželio 21 d. ne visiems žinomas atlikėjas Dr. Creep, grojantis Undergroud Hip-Hop žanre, išleido sekanti albumą „Aš esu Štormas“ (I am The Storm)

Skaityti daugiau

30.03.2020 laikas 22:57 Maskvos Srityje Įvesta Komendanto Valanda, O Niujorke – Įtartina Evakuacija

Kas vyksta Maskvoje patys turbūt „užkietėję“ rusai nesupranta. Maskvoje turi įsigalioti kovo 31 d. komendanto valanda. Interneto platybėse, šią informacija vadino netikra. Bet laikas vėl sudėjo viską į savo vietas. Nuotrauka daryta arba iš balkono, arba iš lauko stebėjimo kamerų, ir, ...

Skaityti daugiau