Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.4K) Komentarų: (0) (09.03.2017 - 12:45)

Paranormal.lt

Ji išsigydė reumatą! Sužinok, kaip pasigaminti šį vaistą!

Vienas iš mūsų skaitytojų teigia, kad naudojant liaudies medicina, išsigydė reumatą, nes šiuolaikinė medicina nesugebėjo jai padėti!

Gydytojai negalėjo išgydyti jos ligos. Ji jausdavo rankų tirpimą ir pastovų skausmą. Tai vedė ją iš proto. Atėjo laikas, kai ji suprato, kad reikia kažką daryti. Tai ir buvo šis momentas, kai rado pagalba alternatyvioje medicinoje. Kai šis metodas pasiteisino, ji nusprendė pasidalinti šiuo receptu su mumis.

Vaisto receptas, kuris padėjo jai:

Ingredientai:

  • 2 kg ekologiško medaus;
  • 1 litras distiliuoto vandens;
  • 250 gramų sausų liucernos dobilų (alfalfa clover, rašoma), galbūt tai liucernos žolė ar dobilas.

Vaistas nuo reumato

Paruošimas:

Įdėkite dobilus į puodą, uždėkite ant viryklės, užvirkite ir troškinkite vieną valandą ant mažos ugnies. Tada, perkoškite mišinį ir įdėkite medaus. Sumaišykite visus ingredientus kartu ir jūsų priemonė paruošta!

Vartokite du šaukštus, tris kartus per dieną.

Pagrindinis pavojus sergant reumatu yra širdies - kraujagyslių sistemai. Sekoje gali plėtotis miokarditas ar širdies ligos. Reumato paūmėjimas gali pasireikšti kelis kartus per metus. Todėl, ši liga neturi būti ignoruojama, o gydoma tuoj pat, dėl to, kad apleista ligos formą yra daug sunkiau gydyti.

Naudokite šią priemonę ir po kurio laiko dilgčiojimas jūsų rankose dings, skausmas išnyks. Pagaliau galėsite be problemų judėti ir džiaugtis gyvenimu.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Pasidalinkite šiuo natūraliu vaistu su šeimos nariai, draugais, jie jums už tai padėkos. O, jeigu patys pabandysite išmėginti jį, būtų gerai sužinoti ir kitiems lankytojams. Pasidalinkite komentaruose išsisaugoję šį straipsnį.

Paruošta pagal: http://www.yourstylishlife.com/first-hand-testimony-here-is-how-i-cured-rheumatism-that-even-doctors-could-not/

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: artritas, reumatas, gydymas, gydyti artritą, artrito gydymas namuose, liaudies receptas, reumato gydymas, artrito gydymas, sveikatos patarimai, gydymas namuose

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar