- 18.02.2016
- 0.0 Reitingas
- 3033 Peržiūrų
- Komentarai
Baktericidinės sidabro savybės buvo žinomos dar Aleksandro Makedoniečio laikais, kai, siekdami neapsinuodyti, visi kariai gerdavo sidabruotą vandenį.
Taip pasakoja asociacijos „Aqua est vita“ Kauno tarybos pirmininkas, gydytojas Gintautas Laurinavičius.
LRT radijo klausytoja teiraujasi, kaip sidabras veikia vandenį.
„Ar teisingai darau, jei į trilitrinį stiklainį vandens įmetu sidabrinį pinigą ir po 12 valandų jau tą vandenį naudoju? Girdėjau, kad tai padaro vandenį sveikesnį. Ar tiesa?“ – domisi klausytoja.
Asociacijos „Aqua est vita“ Kauno tarybos pirmininkas G. Laurinavičius sako, kad sidabro nauda žinoma nuo senų senovės.
„Jau Aleksandro Makedoniečio kovų su persais laikais buvo žinomos baktericidinės sidabrinio vandens savybės. Sidabras „muša“ iki 600 patogeninių mikroorganizmų. Net A. Makedoniečio armijoje chirurgai tai žinojo ir ant pūliuojančių žaizdų dėdavo plonas sidabro plokšteles. Kad neapsinuodytų vandeniu, visa armija gerdavo sidabruotą vandenį. Toks vanduo negesdavo iki trijų mėnesių“, – pasakoja G. Laurinavičius.
Specialistas aiškina, kad sidabro jonams skiriantis į vandenį gaunamas sidabrinis vanduo.
„Jeigu moteris deda monetą arba sidabrinį šaukštelį į vandenį, toks vanduo yra baktericidinis. Jis naikina mikrobus, kitaip sakant, daro vandenį nekenksmingą, jei jis yra užterštas mikrobais. Tam tikra prasme moteris gauna vandenį su sidabro jonais“, – aiškina pašnekovas.
Kita klausytoja domėjosi, ar jonizuotas šarminis vanduo yra tinkamas visiems. Gydytojo G. Laurinavičiaus teigimu, toks vanduo tinkamas ir kūdikiams, ir pagyvenusiems žmonėms.
„Vandens jonizatoriai žinomi apie 60 metų. Japonijoje kas ketvirta šeima naudojasi jonizatoriumi. Per paskutinius 50 metų iš urbanizuotų kraštų tai – ilgiausiai gyvenanti tauta, o svarbiausia – ilgiausiai darbinga tauta“, – tikina chirurgas.
Jis pažymi, kad Lietuvoje vandentiekio vanduo – vienintelis Europos Sąjungoje (ES) yra 100 proc. iš gręžinių.
„Šarminis vanduo yra drėgnesnis, geriau atlieka funkcijas organizme. Jonizuoto šarminio vandens pH yra apie 8–9, tad gauname porciją šarminių medžiagų ir šarminame organizmą, mat kuo didesnis organizmo rūgštingumas, tuo didesnė ligų puokštė. Be to, jonizuotas šarminis vanduo yra antioksidantas. Kitaip sakant, jis pamaitina rūgščiuosius laisvuosius radikalus, jie tampa neaktyvūs ir nežaloja mūsų organizmo. Nors pabrėžiu – iš krano, jeigu tai centralizuotas vandentiekis, mūsų vanduo yra geras. Pripažinta, kad latvių ir lietuvių vandentiekio vanduo – geriausias ES“, – tikina vandeniu besidomintis chirurgas.
Remiantis: http://lrt.lt
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau