Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.3K) Komentarų: (0) (10.05.2018 - 17:40)

Kaip paruošti onkologines ligas padedantį gydyti šarminį vandenį?

PH skalė svyruoja nuo 0 iki 14. Jei pH - 7. tai toks rodiklis vadinamas neutraliu. Jei pH yra mažesnis nei 7, tai požymis, jog žmogaus terpė yra rūgšti, jei pH didesnė nei 7 - šarminė. Jei organizmo terpė yra rūgšti. dažnai skundžiamės virškinamojo trakto sutrikimais, antsvorio didėjimu, nuolatiniu nuovargiu, išsekimu. Šių simptomų galite išvengti, jei gersite gryno švaraus vandens, vartosite šviežių daržovių, kurios padeda organizme atstatyti rūgščių ir šarmų balansą. Verta atminti, kad vandentiekio vandenyje, kurio mes geriame, yra hormonų, chloro, antibiotikų ir įvairių metalų. Toks vanduo padidina pavojų susirgti įvairiomis ligomis ir susilpnina imuninę sistemą.

šarminis vanduo, citrina, imbieras, pH balansas, vanduo, sveikata

Žmogaus organizmo pH priklauso nuo maisto, kurį jis valgo. Nobelio premijos laureatas daktaras Oto Varburgas nustatė, kad 95 proc. visų atvejų onkologinės ligos pradeda vystytis rūgščioje terpėje, tačiau vėžinės ląstelės negali gyventi, vystytis ir daugintis šarminėje terpėje. Mokslininkai nustatė. kad dėl acidozės (pagausėjusio rūgščių kiekio organizme) padidėja pavojus susirgti ne tik onkologinėmis, bet ir kitomis lėtinėmis ligomis, osteoporoze, cukriniu diabetu, širdies ir kraujotakos sutrikimais.

Onkologinių ligų profilaktikai ir gydant onkologines ligas su citrinomis per kelias minutes galima paruošti gydomąjį šarminį gėrimą. Nors citrinos yra rūgščios, tačiau tai šarminiai produktai, žmogaus organizme padedantys normalizuoti pH balansą. Be to. citrinos veiksmingai dezinfekuoja ir naikina žalingąsias bakterijas.

Paruošti šarminį gėrimą reikia:

• 1 citrinos: • 1/4 imbiero šaknies; • pusės agurko; • pusės puodelio mėtų lapų.

Smulkiai supjaustykite ir į vandenį suberkite imbiero ar kitų vaistingų augalų. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, šio vandens gerkite 3 dienas, naujo vandens vis užpildami ant produktų. Šio vandens naudinga gerti ryte, vos tik prabudus.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar