Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.7K) Komentarų: (0) (04.05.2017 - 17:10)

Kodėl naktimis negalima žiūrėti į veidrodį?

Yra nemažai prietarų apie veidrodžius. Daugelis prietarų mus pasiekė iš senų senovės. Neretai pagyvenę žmonės tvirtina, jog naktimis negalima žiūrėti į veidrodį. Pasak senovės legendų, naktį veidrodis atveria duris į anapusinį pasaulį, kurį valdo juodosios jėgos ir kur patenka mirusiųjų žmonių sielos. Seniau buvo teigiama, jei naktį žiūrėsite į veidrodį, galite pamatyti blogąsias jėgas ir demonus. Šios energiją pasisavinančios būtybės gali atsidurti žmonių pasaulyje ir sukelti chaosą.

Kodėl naktimis negalima žiūrėti į veidrodį?

• Ypač pavojinga į veidrodį žiūrėti po vidurnakčio: tarp 24 ir 3 valandos nakties. Šią laiko atkarpą kai kas vadina „velnio valandomis", nes šiuo metu, pasak padavimų, galima pamatyti patį velnią...

• Visi prietarai ir baimės mus pasiekia iš tolimųjų laikų, todėl čia ir slypi jų prasmė. Nes tais laikais, kai dar nebuvo elektros, kažkas žvakių šviesoje galėjo pamatyti įvairiomis figūromis virstančius šešėlius ir išsigąsti. Žmonės tai, ko negali suprasti ir paaiškinti, vadina mistinėmis ir paslaptingomis jėgomis.

• Moksliškai paaiškinti, kodėl naktimis negalima žiūrėti į veidrodį - nesunku. Kai tamsoje žmogus praeina pro veidrodį, jis mato tik savo atvaizdą, tačiau pasąmonė fiksuoja tam tikrą judesį.

Žmonės, kurių psichika nėra tvirta, gali ne taip suvokti signalus ir juos supainioti su realiu gyvenimu. Todėl netgi padidėja šizofreninių nuotaikų vystymosi pavojus.

• Ne visi žmonės vienodai tiki prietarais. Kai kurie į juos žvelgia su humoro gaidele.

Tikėti ar netikėti prietarais, kiekvienas turi sprąsti individualiai.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: prietarai, veidrodis

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar