Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2015 » Lapkričio » 19

Kur lankosi NSO ir kas domina ateivius?

Niekas negali patvirtinti, kad ateivių susidomėjimas žemės gyventojų kariniais - strateginiais, moksliniais ir pramoniniais objektais visiškai išnyko. NSO kartais yra pastebimi virš slaptų bazių ir poligonų, didelių atominių elektrinių, kosminių raketų paleidimo aikštelių. Galima pasakyti, kad pastaruoju metu ateivių interesų ratas žymiai išsiplėtė. Jie ir seniau buvo pastebėti virš Didžiojoje Britanijoje esančio Stounhedžo ar Naskos dykumos piešinių. Tačiau pastaruoju metu jie matomi praktiškai virš bet kokios įžymios vietos - istorinės, architektūrinės, archeologinės - kurioje susirenka daug turistų su fotoaparatais

Jų padarytų nuotraukų dėka atsirado įrodymai, kad atvykę svečiai domisi įvairiais turistiniais maršrutais. NSO buvo pastebėti virš Didžiųjų piramidžių Gizoje ir Karalių slėnio Luksore (Egiptas), virš Saulės šventyklos Kuske ar senovinės inkų šventyklos Maču Pikče (Peru), virš Eifelio bokšto

Paryžiuje, Maskvos Kremliaus... Su kuo susijęs toks susidomėjimo pasikeitimas? Žinoma, tai gali būti ir atsitiktinumas - jei visur skraido, tai gali praskristi ir virš tokių vietų. O gal NSO pasirodo būtent žmonių susikaupimo vietose? Tokį klausimą galima užduoti, kalbant apie piramides. Ar ateivius šios vietos domina kaip žmonių traukos vietos ar, atvirkščiai, piramidės buvo pastatytos kaip tik tose vietose, kurias dar tolimoje senovėje pasirinko ateiviai, padėję atsirasti mūsų civilizacijai?

Profesorius oftalmologas ir keliautojas Ernstas Muldaševas yra visiškai įsitikinęs, kad visos mūsų planetoje esančios piramidės, tame tarpe ir milžiniški megalitiniai statiniai, pastatyti įvairiuose žemynuose, sudaro vieną pasaulinę sistemą. Savo knygoje „Ieškant Dievo miesto" jis rašo, kad tai suderinta sistema. O ten, kur nėra matomų piramidžių ar kitų didelių pastatų (dirbtinių ar natūralių), jie yra arba po vandeniu, kaip Bermudų trikampyje, prie Australijos ar Japonijos krantų, arba po žeme, kaip Sevastopolyje ar Bosnijoje. Visos šios sistemos pagrindas - Himalajuose esantis šventasis Kailašo kalnas, irgi esantis piramidės formos. Muldaševas mano, kad šios pasaulinės sistemos amžius yra apie 850 000 - 1 000 000 metų. Kam ši sistema reikalinga? Profesorius mano, kad ji „reguliuoja subtiliąją mūsų planetos energiją ir taip ją padaro labiau prieinama žmonėms".

Vėliau Muldaševas pareiškė mintį, kad žmonės laiko energijos pagalba kilnojo didžiules sunkenybes ir netgi skraidė. Tai, kaip mano profesorius, įrodė rusų mokslininkas Nikolajus Kozyrevas. Juk ir senovėje buvo megalitiniai įgaubti akmeniniai „Kozyrevo veidrodžiai". O „akmuo yra susikristalizavęs laikas", t.y. akmuo „gali priimti, stabilizuoti ir perduoti laiko energiją".

Kad ir kaip būtų, jau nuo 1970-ųjų metų pradžios prie akmeninių senovės paminklų iš visų pasaulio šalių patraukė įvairiausių ezoterikų grupės, kurios, kaip rašė Bredas Staigeris žurnale „Fate", ieškojo dvasinio nušvitimo. Netgi atsirado turistinės firmos, kurios organizavo tokio pobūdžio keliones. Tiesa, nežinia, kas sudarinėjo turistinius maršrutus NSO, tačiau daugeliu atveju jie aiškiai sutampa su mūsų maršrutais.

Ką šiose vietose, be aukštosios kosminės energijos, gauna žmonės? Ogi aukštąją kosminę informaciją iš tų pačių tolimųjų pasaulių gyventojų.

Bredas Staigeris rašo, kad daugelis žmonių, kurie buvo pagrobti ateivių ar turėjo su jais kitokių kontaktų, prie „šventų vietų" susitikdavo su ypatingomis būtybėmis, kurie žmonėms bandė perduoti vieningą viso egzistuojančio sampratą. Panašiai, kaip kiekviename į dalis išskaidytos hologramos gabaliuke išlieka viso daikto vaizdas arba kaip kiekvienoje biologinės ląstelės DNR išsaugomas viso organizmo informacinis kodas, taip kiekvienas iš mūsų esame dalimi vieningos žmonijos, o žmonija - dalis Žemės gyvojo organizmo, o pati Žemė - dalis vieningos Visatos. Žmonija, jeigu suvoks savo ryšį su visu supančiu pasauliu, žengs žingsnį ant aukštesnio dvasinio išsivystymo laiptelio. Gali būti, kad tuomet mes nustosime skirstytis į rases, tautas, etnines grupes, politines partijas ir klases - taip besiskirstydami mes savyje pražudome vienybės pojūtį. Dvasinis auklėjimas -- skirtingai nuo „maitinimo" techninėmis idėjomis, link kurių mes taip godžiai veržiamės, - ir yra ta veikla, kurią šiuo metu vykdo ateiviai. Štai dėl to jie ir skraido tenai, kur susirenka daug žmonių (arba, atvirkščiai, į nuošalias vietas, kuriose galima sutikti vienišus keliautojus).

Praeityje dvasiniu auklėjimu užsiėmė ir pagarbą mus supančiai gamtai, žemei skiepijo genties seniūnai, burtininkai, žyniai ir kiti išrinktieji, kurie savo išmintį perdavė iš kartos į kartą. Dabar mes visa galva patekome į vartojimo apynasrį ir, pajudėję technokratinio vystymosi kryptimi, visiškai užmiršome apie sielą. Ateiviai iš kitų planetų mano, jei mūsų nepavyks nukreipti teisingu keliu, mes paprasčiausiai žūsime - kiekvienas atskirai ir visi kartu. Gali būti, kad net pakenksime kaimyninėms civilizacijoms. Štai todėl mūsų rūpesčiai - ir jų rūpesčiai. Bent taip jau tikina ateiviai tiems, su kuriais jie kalba. Gali būti, jie su mumis irgi bendrauja - bando „transliuoti" į mūsų galvas kažką palaimingo ir universalaus, kai pakimba virš aršaus mitingo ar susirėmimų arba tose vietose, kur istorinėse vietose susirenka ekskursantų pulkai. Gal kartais ką nors pasirinktinai pagrobia (taip, kad niekas to net nepastebi) ir „pataiso smegenis"? Arba, galimas dalykas, išmetą savo „desantą", kuris panašus į mus kaip du vandens lašai?

Šia tema galima fantazuoti kiek norima, tačiau žmonės, tikinantys, kad susitiko su ateiviais, atkakliai tvirtina, jog teigiamai mūsų atžvilgiu nusiteikę ateiviai stengiasi mus atvesti į protą.
Pasirodo, štai kur šuo pakastas. Peržiūrėjus paskutinių metų ufologinius biuletenius, galima aptikti gana nemažai įdomių pranešimų ir nuotraukų.

Pavyzdžiui, Puerto Riko gyventojas fotografavo Čičen Itcos piramidę Jukatane (Meksikoje). Nuotrauka kelia asociacijas su kita nuotrauka, kurią 2005-ais metais prie Kukulkano piramidės padarė turistas iš Argentinos Alechandro Gabrielis Garsija. 2006 m. balandžio 14 d. Heisenas Fernandesas fotografavo senovinę aikštę Antigvoje (Gvatemala), o vėliau paaiškėjo, kad prie ugnikalnio miesto pakraštyje „pozavo" NSO.

Selbyje, vienoje iš vaizdingiausių Jorkšyro (Didžioji Britanija) vietovių, kurioje lankosi nemažai turistų, 2006-ųjų metų gegužės mėnesį į fotoaparato objektyvą pateko kažkoks daugiau nei keistas objektas, tarsi dviaukštis. Nuotraukos autoriai Džodi Holden ir Raselas Keletas yra ufologinės organizacijos „NSO medžiotojai" nariais. Beje, 2005-ais metais daugiau nei 15% visų Didžiojoje Britanijoje NSO stebėjimo atvejų vyko būtent Jorkšyre!

2006 m. kovo 23 d. Aleksas Astua nufotografavo NSO prie Hefreno piramidės Gizoje (Egipte). Tais pačiais metais birželio 17d. ši nuotrauka buvo išspausdinta ufologiniame leidinyje „The Journal Of Hispanic Ufology". Šioje nuotraukoje objektas atrodo sferinis, nors prieš 47 sekundes darytoje kitoje nuotraukoje jis atrodė ovalo formos.

Maskvoje virš vienos metro stoties G.O. nupaveikslavo 5 NSO vienu metu! Rusijos ufologai tvirtina, kad tai tikrai nėra vienetinis atvejis. Galima sakyti, kad ateiviai, kaip ir visi žmonės, lanko visas pasaulio šalių sostines - Paryžių, Londoną, Vašingtoną, Tokijų ir kitas.

Suprantama, galima kruopščiai analizuoti kiekvieną nuotrauką, tikrinti įvairias versijas. Tačiau ne tai esmė. Esme yra ta, kad NSO skrenda tenai, kur renkasi žmonės. Arba atvirkščiai...

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 14:40 Liaudies gydytojas: kaip išvengti skydliaukės ligų
Skydliaukė – belatakė liauka, esanti priekinėje kaklo srityje, kuri sintetina ir išskiria į kraują hormonus, reguliuojančius augimą, vystymąsi, medžiagų apykaitos intensyvumą, psichinę ir lytinę veiklą. Jei skydliaukės veikla sutrinka, sutrinka ir vidaus organų darbas, todėl žmogų pradeda kamuoti įv...

Skaityti daugiau