Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 17

Liaudiškas vaistas nuo kosulio, be šalutinio poveikio

Šiuo metodu gali būti gydomi visi šeimos nariai, įskaitant vaikus.

Vietoj farmacininkų sirupo ir ledinukų, siūlome namuose pasigaminti liaudišką sirupą nuo kosulio  neturinčio jokio šalutinio poveikio organizmui bei skrandžiui.

Šis vaistas ankščiau buvo labai populiarus, mūsų močiutės visada jį naudodavo. Kosulys ir peršalimas greitai praeidavo!

Pasigaminę šį vaistą, jūs patys nustebsite, dėl jo efektyvumo - jis daug stipresnis nei farmacininkų vaistai!

Liaudiškas vaistas nuo kosulio, be šalutinio poveikio

Sudėtis:

  • natūralus medus;
  • juodasis ridikas.

Paruošimas:

  1. Išpjaukite ridiko vidų. Įdėkite į ridiko vidų 1-2 šaukštus medaus (prisiminkite, kad ridikas gamins sultis, todėl nereikia užpilti medumi ertmės iki pat viršaus).
  2. Patalpinkite ridiką į gana plačią lėkštę.
  3. Palikite ridiką per naktį kambario temperatūroje.
  4. Rytą, nupilkite gautą sirupą į indą su dangčiu.

Kadangi medus praturtintas ridiko sulčių neturi jokio šalutinio poveikio, galite gerti pagal savo norus - kaskart, kada peršalote ar kosite. Jūs galite vartoti keletą kartų per dieną ir prieš miegą, kad atsikratytumėte gerklės skausmo ir kosulio.

Rekomenduojama: suaugusiems 1 šaukštai prieš valgį, 3-4 kartus per dieną, vaikams po 1 šaukštelį 3-4 kartus per dieną prieš valgį.

Šis sirupas tinka tiek vaikams, tiek ir suaugusiems, tik tuo atveju jai nesate alergiški medui. Plačiau apie paruošimą, vartojimą, kam galima ir kam negalima žiūrėkite vaizdo įraše.

Liaudiškas vaistas nuo kosulio, be šalutinio poveikio

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.07.2020 laikas 10:12 Atskleidė internetinę prekybą žmonių palaikais

2013 m. Tunise apsilankęs amerikiečių kolekcionierius pateko į Sousse katakombas – senovinį nekropolį, kuriame yra ir vienų seniausių krikščioniškų palaidojimų pasaulyje – ir renovacijos metu pavogė kaukolę. Vėliau ją pardavė privačioje „Facebook“ grupėje už 550 JAV doleri...

Skaityti daugiau

03.07.2020 laikas 15:40 Kokius ledus renkatės? Tai apie jus pasako daugiau nei manote

Ar žinote, kad jūsų mėgstama ledų rūšis gali daug apie jus pasakyti? Juk tikriausiai turite mėgstamą šio gardumyno „formą“. Štai šeši skirtingi ledų variantai – pasirinkite tokius, kokius labiausiai mėgstate, ir sužinokite apie save šį tą nauja.

...

Skaityti daugiau

02.07.2020 laikas 20:12 Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame lėktuvas pakibo ore
Internete buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame aiškiai matyti, kad, tariamai lėktuvas kabo ore. Bet ar tai tikrai gali būti, ar tai tik optinė iliuzija, ar tai photoshopas?

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 20:31 Skambutis iš vandenyno gelmių, užtrukęs dvi paras ir kainavęs 28 gyvybes

Ši istorija yra apie labai ilgą telefono skambutį. Būtent skambutį – kai telefono aparatas skleidžią garsų signalą “dziiiiiiiin”. Ko gero, tai buvo pats ilgiausias telefono skambutis pasaulyje. Gaila, kad šalia nebuvo Gineso rekordų knygos atstovų, kurie būtų tai užfiksavę.

...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 19:09 Senoviniai Statainiai Olantaitambas, Peru
Pavadinimas „Olantaitambas” (Ollantaytambo) kilęs iš kečujų kalbos ir sudarytas iš dviejų dalių. “Olanta” buvo tikrinis daiktavardis, “tambo” reiškia “miestą, kur keliautojas gauna prieglobstį, maisto ir pagalbą”. Olantos vardas mus pasiekė per žodinę kūrybą, kurios pagrindu XVIII amžiuje šventikas ...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:25 Q naujienos: Kai gyvenimas kitų sąskaita baigiasi
JAV JT užprotestavo Kinijos siekį užimti geltonąją jūrą. Kinija būriuoja pajėgas prie rytų Ladako, bręsta konfliktas su Indija. Australai užkirto kelią aukso kasyklos pardavimui Kinijai. JAV rinkimai išties yra lemiama kas bus toliau su Kinija....

Skaityti daugiau