- 01.04.2017
- 1.0 Reitingas
- 6017 Peržiūros
- Komentarai
Šiltuoju metų laiku mažai kas nenusižengia taisyklėms ir slapčia suvalgo vieną kitą neplautą vaisių arba daržovę. Deja, ant jų gali būti askaridžių ir kitų parazitų kiaušinėlių. Tačiau net jeigu jūs kruopščiai viską nuplaunate, tikimybė užsikrėsti vis tiek išlieka. Į rizikos grupę pirmiausiai patenka vaikai – jie perduoda parazitus vieni kitiems per neplautas rankas, o grįžę į namus dar ir gali užkrėsti visą savo šeimą. Dėl to atėjus rudeniui, vasarai ar net pavasarį būtų pravartu pasitikrinti orgnizmą, ar jame negyvena neprašyti svečiai. Jeigu įtarimai pasitvirtintų, pasinaudokite šiais patarimais – jie pravers absoliučiai kiekvienai šeimai. Beje, kai kurios iš šių priemonių yra ne tik naudingos, bet ir labai skanios. Na, o ateičiai reikėtų atsiminti, kad prieš valgį vaisius ir daržoves plauti yra būtina, nes turėti parazitų – menkas malonumas, ir jūs tikrai nenorėsite, kad jis pasikartotų.
Po mikroskopu
Net jeigu žmogaus organizme yra kirmėlyčių, galima nepastebėti jokių jas išduodančių požymių. Griežimas dantimis per miegus, išangės niežulys, silpnumas, sumažėjęs darbingumas, anemija, tuštinimosi sutrikimai gali reikšti ir visai kitas problemas, tad imtis priemonių nuo glistų be jokių įrodymų dar negalima. Iš pradžių reikėtų išsitirti. Vis dėlto norint aptikti kirmėlyčių kiaušinėlių, reikia sulaukti to momento, kai jos ima daugintis. Spalinukės, pavyzdžiui, iš viso gyvena naktinį gyvenimą, tad imant pasėlį iš ryto jų rasti gali būti labai sunku. Dėl šios priežasties patikimiau daryti kraujo tyrimus – jie parodo, ar yra antikūnų helmitams. Tiesa, yra vienas „bet“ – antikūnai aptinkami tik praėjus dviems arba trims savaitėms po užsikrėtimo ir išnyksta po 6 savaičių. Dar patikimesnė elektropunktūrinė diagnostika – metodas, leidžiantis aptikti helmitų bet kokioje jų vystymosi stadijoje.
- Jeigu jūsų vaikas turi kirmėlyčių ir norite jų atsikratyti, pirmenybę teikite česnakams. Šis produktas veikia švelniau, užkerta kelią parazitų dauginimuisi ir apsaugo kepenis nuo vaistų ir toksinų poveikio. Česnaką galima vartoti į vidų (po 2 arba 3 dantukus) arba daryti klizmas. Šiam reikalui stiklinėje pieno išverdama viena česnako galvutė (kol suminkštėja), tada pienas nukošiamas ir atvėsinamas. Klizma daroma visai nakčiai (iš viso – 7 dienas). Be to, mažyliui galima duoti pakramtyti moliūgų sėklų ir du kartus per dieną sugirdyti po 1 valgomąjį šaukštą šviežiai spaustų morkų sulčių.
- Išlukštenkite 300 g moliūgų sėklų (stenkitės nenulupti plonos žalios plėvelės), sutrinkite grūstuvėje, įpilkite 50 ml vandens ir 15 g medaus. Mišinys suvartojamas tuščiu skrandžiu per vieną valandą. Valgoma po arbatinį šaukštelį. Po 3 valandų reikėtų išgerti laisvinamųjų, o dar po pusvalandžio pasidaryti valomąją klizmą.
- 2–3 kartus per dieną gerkite po pusę stiklinės šviežiai spaustų melionų sulčių. Gydymo kursas trunka vieną savaitę.
- Susmulkinkite vieno česnako galvutę, užpilkite ją viena stikline vandens, sumaišykite su 2 stiklinėm pelynų nuoviro (jis ruošiamas santykiu 1:10). Gautą mišinį naudokite klizmoms. Jos daromos po 1 kartą per dieną, iš viso – 3–5 dienas.
- Susmulkinkitevieną svogūną, užpilkite jį viena stikline vandens ir palikite nusistovėti nuo 8 iki 12 valandų. Gerkite tuščiu skrandžiu po trečdalį stiklinės 3 kartus per dieną. Gydymas trunka 3–4 dienas.
- Užpilkite 1 valgomąjį šaukštą bitkrėslės žiedų puse litro verdančio vandens, virkite 10–15 minučių ir nukoškite. Nuovirą naudokite klizmoms (skystis žarnyne turėtų būti laikomas 5 minutes). Jos daromos kartą per dieną, gydymas trunka 3–4 dienas.
- Užvirkite 100 ml vandens 5 g granatų žievelių, palikite pusvalandžiui, kad pritrauktų. Vartokite po pusę arba vieną arbatinį šaukštelį 3–4 kartus per dieną. Gydymas trunka dvi savaites.
- Desertas iš moliūgo sėklų – puikus vaistas nuo parazitų. Apšlakstykite sėklas pasūdytu vandeniu ir pakepinkite keptuvėje su trupučiu augalinio aliejaus ir druskos.
- Glistas varančiu poveikiu pasižymi ir kriaušių sėklos, todėl patartina jų neišmesti, o kruopščiai sukramtyti.
- Paimkite rytais žiupsnelį žalių ryžių ir gerai juos sukramtykite (ne mažiau kaip 100 kartų). Darykite taip visą savaitę.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau