Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 10

Mokslininko Šablino preparatas “Baikal EM-1” ir “EM-Kurunga” nuo vėžio ir visų ligų

Visa tai per patį trumpiausią laiką gali atlikti unikali EM technologija!

EM – tai efektyvių mikroorganizmų technologija. Jos autorius – japonų mokslininkas Teruo Chiga, 1988 metais sukūręs unikalų preparatą, užtikrinantį pusiausvyrą tarp naudingųjų ir patogeninių mikroorganizmų. Pasirodė, jog 2/3 naudingųjų mikroorganizmų pakanka, kad būtų užtikrintas sveikas dirvožemis, turintis gausų ir subalansuotą mikroorganizmų, makroorganizmų, organinių junginių kiekį. O maždaug 1/3 dalis patogeninių mikroorganizmų irgi būtina, nes ji palaiko augalų imuninės sistemos budrumą. Ši pusiausvyra vadinama “aukso pjūvio tašku”. Ja apibūdinamas ir dirvos mikropasaulis, ir egzistuojantis žmogaus organizme, ir apskritai visoje Žemės ir Visatos gyvybėje. Didžiuliame mikroorganizmų kiekyje apie 5% sudaro pagrindiniai mikroorganizmai – lyderiai. Jeigu vyrauja regeneraciniai lyderiai, gyvenimas klesti: viskas auga, džiugina puikūs derliai ir gera sveikata. Tačiau kai įsivyrauja patogeniniai lyderiai, derliai būna maži, augalai skursta, serga, juos puola įvairiausi kenkėjai.

Bet kokios šiuolaikinės trąšos veikia dirvožemį kaip narkotikai, bloginantys svarbiausias jo savybes – biologines!

Pavyzdžiui, tręšdami dirvas makroelementais, tokiais kaip žymioji trejukė – kalis, azotas, fosforas (dėl kurių kiekio ir kokybės visame pasaulyje niekaip neprieinama prie vieningos nuomonės), mes, suprantama, padedame formuotis stipriai šaknų sistemai ir, žinoma, žaliajai augalų daliai. Tačiau! Visiems reikėtų žinoti, jog šitaip mes iš dirvų atimame paskutinius mikroelementų likučius, pavyzdžiui, seleną. Mikrotrąšose jo nėra. O juk daugelyje cheminių reakcijų jis atlieka katalizatoriaus vaidmenį. Kai jo trūksta, augalų apsaugos sistema negali efektyviai veikti. Anksčiau ar vėliau tokius augalus pradeda pulti įvairiausios ligos. O mes, iš įpročio, vėl priversti kovoti su jomis cheminėmis priemonėmis. Ligotus augalus puola patogeninė mikrofauna, visokie kenkėjai, o mes vėl “kovojame” – herbicidais, pesticidais ir t.t. Ir taip kasmet sukasi ir sukasi ydingas, žudikiškas ratas, o dirvožemis vis labiau skurdinamas ir nuodijamas.

Kaip manote, kokią gauname produkciją, panaudoję visą kompleksą “agrotechninių” priemonių? Teisingai, iš čia mūsų ankstyvos ligos, alergija, nutukimas, vis jaunėjantys onkologiniai ligoniai, pirmalaikės laidotuvės. Tad ką daryti?

 • Reikia maitinti ne pačius augalus, o juos maitinančius gyvuosius organizmus, kurie patys

aprūpins augalus visomis jiems reikalingomis maisto medžiagomis, mikroelementais ir makroelementais. Jie kaip “biologinis siurblys” sugeba iš dar nenualintų dirvos gelmių (kurių mes plūgu, o augalai šaknimis negali pasiekti) pakelti viską, ko reikia dirvai ir augalams, vadinasi, ir mums.

 • Negalima kasti žemės, kaip esame įpratę. Tereikia apsiriboti 10-15 cm paviršinio dirvos

sluoksnio įdirbimu. Kodėl?

Priežastis ta, kad paviršiniame dirvos sluoksnyje, iki 10 cm gylyje, gyvena mikroorganizmai, kurių gyvybiniams procesams reikalingas deguonis. Tie mikroorganizmai vadinami aerobiniais. Giliau, iki 15 cm gylyje, gyvenantiems mikroorganizmams deguonis yra nuodai. Tai anaerobiniai mikroorganizmai. Dar giliau egzistuoja tik anaerobiniai mikroorganizmai.

Perversdami plūgu storesnį nei 15 cm dirvožemio sluoksnį (o senieji plūgai būtent taip ir daro), mes “įkaliname” aerobinius mikroorganizmus giliau, o anaerobinius pakeliame į paviršių, taigi nužudome ir vienus, ir kitus. Kaip žinia, “šventa vieta tuščia nebūna” – pražudytųjų vietą dažniausiai užima patogeninė (sukelianti ligas) mikroflora. Ir tada vėl chemija, vėl viskas senu ratu…

Giliai kasant ar ariant pažeidžiama dirvožemio struktūra, jo aprūpinimo drėgme ir deguonimi kanalai. Tuomet dirvožemis perdžiūva, pasidengia tarsi “betonine” pluta, nepraleidžiančia nei drėgmės, nei oro. Bet kokios į tokią dirvą subertos mineralinės trąšos kenkia jos natūraliam derlingumui. Dirvą tenka kasmet tręšti, o tai – tragedija ir žemei, ir augalams, ir tiems, kurie juos valgo.

Kokia EM technologijos nauda konkrečiam žemdirbiui?

 • Pirmiausia, tai nauja produktyvios ir ekologiškos žemdirbystės era!

Priklausomai nuo naujos technologijos naudojimo intensyvumo ir pirminio dirvožemio

užterštumo, derlius padidėja 1,5-4 kartus. Ten, kur anksčiau nuimdavo vieną derlių, dabar gauna du.

Tačiau svarbiausias EM technologijos privalumas – galimybė per 3-5 metus visiškai atsisakyti cheminių trąšų ir pesticidų, atkurti natūralų ir gerą dirvų derlingumą, užtikrinti labai aukštos kokybės ekologišką produkciją.

 • Pagal EM technologiją auginamuose vaisiuose ir daržovėse yra neįtikėtinai daug

naudingųjų medžiagų, jų puikus skonis, o svarbiausia – jokių cheminių, itin kenksmingų žmogui trąšų!

 • Pavyzdžiui, išaugintos naudojant visą EM technologijos ciklą žemuogės, braškės skoniu

nenusileidžia miško uogoms, o bulvės gali išsilaikyti net keletą metų.

Kai kurie augalai įgyja naujų savybių, apie kurias anksčiau niekas nė nenumanė. Tarkime, paprasčiausios morkos, išaugintos pagal EM technologiją, turi gydomųjų savybių, panašių į… ženšenio!

Beveik visos pagal šią technologiją auginamos kultūros būna skanesnės, o jų derliai – didesni. Pavyzdžiui, pomidorų derlius padidėja vidutiniškai 2 kartus, agurkų – 3 kartus. Daugelį maloniai nustebina tai, kad agurkai pradeda megzti kuokštais po 3-5 vaisius. Gerokai padidėja ir daugelio vaisių dydis. Svarbiausia tai, kad toks padidėjimas yra ne kokių nors mutacijų pasekmė (kaip genetiškai sudarkytose rūšyse), o palankios augimo sąlygos, leidžiančios augalams visiškai atskleisti savo genetines galimybes.

Sėklų mirkymas EM preparate, paskui augalų purškimas ir laistymas juo leidžia padidinti derlių nuo 30 iki 150%. Japonijoje nuo vieno pomidorų kero priskinama 120-150 kg vaisių! Net eiliniai Rusijos sodininkai per sezoną išaugina ant vieno kero po 30-50 kg pomidorų.

Pakartosiu! EM technologija – tiesiausias kelias link švarių, ekologiškų ir skanių maisto produktų. Jokia kita technologija negali prilygti efektyvių mikroorganizmų technologijai ne tik produktų skoniu ir maistingumu, bet ir jų gydomosiomis, sveikatą gerinančiomis savybėmis.

O sveikai mitybai alternatyvos nėra !

Labai gerų rezultatų pasiekia ir gyvulių bei paukščių augintojai, pasitelkę EM technologiją:

 • buliukų priesvoris padidėja 10 kartų;

 • kiaulių priesvoris padidėja 20 kartų;

 • pramoninėje paukštininkystėje, naudojant tuos pačius lesalus, bet taikant EM technologiją, papildomos išlaidos pasiteisina 20 kartų, o surinktų kiaušinių kokybė pralenkia kaimiškus kiaušinius.

Be to, EM technologijos dėka pagerėja gyvulių ir paukščių sveikata, kokybiškesnė būna

jų mėsa, kiaušiniai ir pienas, atvesti jaunikliai būna gyvybingesni, geresnė būna mėšlo kokybė, pranyksta bjaurus dvokas tvartuose ir mėšlidėse bei srutų rezervuaruose, sumažėja parazitų ir t.t.

 • EM technologija gali padėti įveikti šias problemas:

 1. Atkurti miestų dirvožemį, kuris tiesiog prisigėręs kenksmingų medžiagų. Pavyzdžiui, EM

tyrinėtojams didelis netikėtumas buvo efektyviųjų mikroorganizmų savybė, leidžianti suskaidyti kenksmingas sunkiųjų metalų druskas taip, kad jos taptų nepavojingos žmogui.

 1. Išvalyti ūkines ir fekalines nuotėkas aeracijos stotyse.

 2. Dezinfekuoti dekoratyvinių ir rekreacinių vandens telkinių vandenį.

 3. Rekultivuoti sąvartynus.

 4. Pagreitinti miškų atgaivinimą – įgiję atsparumą ligoms jie greičiau augs.

 • Japonijoje pagal EM technologiją, sukūrę uždarus gamybinius ciklus, valo miestų

nuotėkas. Milijonai japonų šią technologiją naudoja kulinarijoje, pasitelkę ją sprendžia visas buities problemas.

 • EM technologijos sukūrimas turi didžiulę pasaulinę reikšmę. Jos įdiegimas tapo

nacionalinės politikos dalimi ne vienoje dešimtyje valstybių – nuo palyginti silpnai išsivysčiusių Tailando ir Paragvajaus iki pasaulio galiūnų, tokių kaip JAV, Prancūzija, Vokietija ir kt. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje valstybės subsidijos fermeriams, pereinantiems prie EM technologijos, 2001 m. siekė 40 svarų vienam hektarui.

 • EM technologija ieško nišos ir medicinoje. Remiantis ja sukurtas unikalus preparatas

žmogui – EM-Kurunga, apie kurį šioje knygoje yra atskiras straipsnis. Jau yra pasiekta ir neblogų rezultatų gydant vėžines ligas.

Šiandien, kai vyksta dideli ir neprognozuojami klimato pokyčiai, didžiulės ir baisias pasekmes atnešančios stichinės nelaimės, kai atsiranda naujos tuberkuliozės, hepatito formos, žmoniją puola onkologinės ligos ir įvairiausios virusinės infekcijos, tokios kaip ŽIV, tai galime suvokti kaip artėjančios bėdos požymius. Biosferos apnuodijimas radioaktyviosiomis ir cheminėmis medžiagomis lėmė tai, kad itin sparčiais tempais pradėjo nykti planetos miškai, skursti dirvožemis. Praėjusio šimtmečio pabaigoje jau vargu ar įmanoma buvo rasti bent vieną hektarą sveikos dirvos, bent vieną švarų vandens telkinį. Įžengus į trečiąjį tūkstantmetį iškilo pačios gyvybės išsaugojimo mūsų planetoje problema. Pirmiausia reikia susirūpinti biosfera. Ji – pirminė, o žmonija – antrinė. Biosfera egzistuoja daugiau nei 4 milijardus metų ir apima visą organinės gyvybės formų įvairovę. Žmonija – tik viena iš 3 milijonų biologinių rūšių, jos amžius – tik keletas šimtų tūkstančių metų. Jeigu ir toliau elgsimės su biosfera kaip barbarai, žmonija išnyks, o biosferos istorija bus rašoma jau be žmogaus. Suprantama, biosfera išsigydys padarytas jai žaizdas ir išliks. Galbūt EM technologijos dėka, jeigu tik spėsime ją pasitelkti ir sugrąžinti biosferą iš vis labiau įsivyraujančio chaoso į dinaminės pusiausvyros būklę.

Tad šiandien vienas iš veiksmingiausių būdų, galinčių išgelbėti iš susidariusios kritinės situacijos, - skubus ir masiškas efektyviųjų mikroorganizmų technologijos įdiegimas įvairiose žmogaus gyvenimo srityse, pirmiausia augalininkystėje, gyvulininkystėje, medicinoje, pramonės ir buities atliekų perdirbime, veterinarijoje, buityje ir t.t.

Juk EM technologijos taikymas, tarkime, žemės ūkyje leidžia ne tik pagerinti aplinkos sanitarinę būklę, bet ir išauginti gerokai sveikesnį ir didesnį derlių, kuris jau pirmaisiais technologijos taikymo metais padvigubėja! Be to, išvengiama daugelio augalų ligų, kenkėjų antpuolio, o per 3-5 metus minimaliomis darbo ir pinigų sąnaudomis galima grąžinti dirvožemiui jo natūralų derlingumą. Ir derlius bus puikios kokybės, ekologiškas, gausus.

EM technologijos preparatas – “Baikal EM-1”

Mokslininkas Piotras Ajuševičius Šablinas Ištisus 10 metų niekam pasaulyje nepavyko sukurti ko nors panašaus į japonų mokslininko Teruo Chigos technologiją. Pagaliau 1998 metais tai padarė rusų mokslininkas Piotras Ajuševičius Šablinas.

Abu preparatai labai panašūs, abu atitinka pasaulinių standartų reikalavimus ir yra skirti kenksmingų medžiagų bei patogeninių mikroorganizmų valymui iš dirvožemio.

Esminis skirtumas tas, kad rusiškas preparatas keletą kartų pigesnis už japoniškąjį.

Kas gi yra tas “Baikal EM-1”?

Trumpai tariant, tai yra daugiau nei 80 pagrindinių regeneracinių mikroorganizmų štamų junginys, skirtas augalams maitinti ir dirvožemio kokybei gerinti. Kuriant šį preparatą, reikėjo kažkokiu būdu sujungti į viena mikroorganizmų štamus, galinčius vystytis visiškai skirtingomis sąlygomis, t.y. vieni iš jų gyvybingi tik tada, kai yra pakankamai deguonies, kiti – priešingai.

Šiuo metu efektyviųjų mikroorganizmų preparatas naudojamas penkiais pagrindiniais būdais:

 1. EM tirpalas – tai vandenyje ištirpintas preparatas “Baikal EM-1”.

Pirma peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad suvoktumėte, kodėl sergate vėžiu. O toliau, viskas bus aišku, ką jums reikia daryti, o ko nebereikia. Sėkmės!

EM preparato paruošimas

Kad EM preparatą galima būtų naudoti, koncentratą reikia ištirpinti trijuose litruose nechloruoto virinto ir iki 20-30 o atvėsinto vandens. Dar būtinai reikia įdėti 3 šaukštus melasos arba medaus, arba 4-6 šaukštus bet kokios uogienės. Uogienę reikia išmaišyti kitame vandenyje, paskui perkošti ir į preparatą supilti tik saldų sirupą. Stiklainį uždengti dangteliu ir palaikyti 5-7 dienas šiltoje (20-30 o C) tamsioje vietoje. Pradedant trečiąja diena kasdien nuimti dangtelį ir išleisti dujas. Preparatą išpilstyti į tamsaus stiklo butelius ir laikyti 5-15 o C temperatūroje ne ilgiau kaip 6 mėnesius.

EM tirpalo paruošimas

Kad tiktų augalams ir dirvai laistyti, EM preparatą (3 litrus) reikia atskiesti vandeniu santykiu 1:1000. Pavyzdžiui, jei jums reikia 10 litrų EM tirpalo, tai į kibirą vandens pilamas vienas šaukštas EM preparato ir dedamas 1 šaukštas maitinamosios terpės (cukraus, medaus, uogienės). Palaikoma 12-24 valandas, o paskui ne vėliau kaip per 3 paras reikia išlaistyti.

Geriausiai tinka upės, tvenkinio, šulinio, šaltinio vanduo arba 1-2 paras nusistovėjęs vandentiekio vanduo.

Laistant namuose auginamus daigus, vazonines gėles, užtenka mažesnės koncentracijos tirpalo – 1:2000.

Pavasarį ir rudenį tuščias lysves reikėtų palaistyti 1:100 koncentracijos EM tirpalu, gaminant kompostą irgi imamas tokio paties stiprumo tirpalas.

EM tirpalas tai bazinė, pagrindinė, EM technologijos medžiaga.

 1. EM kompostas – tai pats produktyviausias organinių medžiagų (šiaudų, šakniavaisių lapų

ir stiebų, bulvienojų, piktžolių, kaulamilčių, pjuvenų, miško paklotės, durpių, miltų gamybos atliekų ir kt.) panaudojimo būdas.

Drėgnas (50-60%), susmulkintas organines medžiagas palaistyti 1:100 koncentracijos EM tirpalu (1 litras 1 tonai organinių medžiagų arba 0,5 litro 1 tonai mėšlo). Svarbiausia, kad būtų 25-32 o C temperatūra. Tokį kompostą galima naudoti 1,5-2 mėnesius.

 1. EM ekstraktas – tai metodas, kuriuo iš 250 g EM preparato gaunama 7 litrai analogiško.

Vadinasi, “Baikal EM-1” sąnaudos sumažėja 15 kartų.

EM ekstraktui pagaminti imamos šios sudedamosios dalys:

 • susmulkintos piktžolės – 7 litrai;

 • nechloruotas vanduo – 7 litrai;

 • melasa arba cukrus – 0,25 litro;

 • EM preparatas – 0,25 litro.

Geriau naudoti daugiametes žoles: dilgėles, dobilus, varpučius, kiečius, garšvas,

kraujažoles, gysločius, balandas ir kt.

Ruošiant ekstraktą reikia:

 1. Sudėti žoles į kibirą.

 2. Sumaišyti EM preparatą ir melasą su vandeniu, supilti į kibirą.

 3. Sandariai uždengti kibirą plastmasine plėvele.

 4. Ant plėvelės uždėti šiek tiek mažesnį dangtį, ant jo – svorį, kad išsispaustų oras, žolės

susislėgtų ir mišinį būtinai apsemtų vanduo.

Esant 20-35 o C temperatūrai fermentacija trunka 2-3 dienas. Periodiškai kibirą reikia sukrėsti, kad pasišalintų dujos. Kai pH bus mažesnis nei 3,5, ekstraktą perfiltruoti ir laikyti tamsiame butelyje ne ilgiau kaip mėnesį. O geriausia iškart jį sunaudoti.

Galima kartu su piktžolėmis įdėti po 200-300 g paukščių išmatų, mėšlo, pelenų. Nuo to fermentacijos trukmė pailgėja, bet ekstrakto kokybė būna geresnė.

Paruoštas EM ekstraktas, atskiestas vandeniu santykiu 1:500, naudojamas augalams laistyti. Jo tereikia visai nedaug: į 10 litrų vandens – 20 ml ekstrakto, į 100 litrų – 200 ml.

 1. EM-5. Šis preparatas turi tikrai unikalią savybę: jis visiškai nekenkia žmonėms, bet yra labai veiksminga kovos su augalų ligomis ir kenkėjais priemonė. Fermentacijos procesas vyksta ant lapų ir vaisių, todėl jų negraužia jokie kenkėjai, be to, sudaromos nepalankios sąlygos vystytis ligas sukeliantiems virusams, bakterijoms, grybeliams.

Paruošimas

Reikia pasigaminti tokį mišinį:

 • vanduo – 600 ml;

 • melasa – 100 ml (o dar geriau iš bet kokių lapų, vaisių ir vaistažolių (ugniažolių, kraujažolių, tiks ir bulvienojai bei pomidorų stiebai) išvirti uogienę arba tiesiog dėti marmelado, cukraus, medaus);

 • actas – 100 ml;

 • degtinė – 100 ml;

 • EM preparatas – 100 ml.

Tirpalas ruošiamas taip:

 1. Sumaišyti melasą ar uogienę (marmeladą) su nechloruotu vandeniu.

 2. Įpilti acto, degtinės ir EM preparato.

 3. Perpilti į litrinį butelį, pažiūrėti, kad jame neliktų oro, ir užkimšti kamščiu.

 4. Fermentacijai EM-5 pastatyti tamsioje šiltoje (30-35 oC) vietoje.

EM-5 tinka naudoti, kai jau nebesiskiria dujos, dažniausiai – po savaitės. Laikyti tamsioje

ir vėsioje vietoje, tik ne šaldytuve, ne ilgiau kaip 3 mėnesius.

Naudojimas

Preparatu EM-5, praskiestu vandeniu santykiu 1:500, purškiami augalai – 1-2 kartus per savaitę nuo pat vegetacijos pradžios. Vadinasi, purkšti reikia pradėti, kol dar nepasirodė ligos ir kenkėjai. Purškiama rytą arba po lietaus ir… reguliariai. Tai ne pesticidas, kuris gali padėti problemą išspręsti greitai, tačiau su baisiomis pasekmėmis sveikatai. Jeigu kenkėjų vis dėlto atsirado, augalai purškiami EM-5 kasdien, o koncentracija padidinama iki 1:300 ar net 1:100. Jei purškiama tiesiai ant kenkėjų, jų kiekis greitai mažėja ir netrukus jų nebelieka.

<>Ypač svarbu pradėti purkšti, kol augalų dar nepuola ligos ir kenkėjai, t.y. profilaktiškai. Na kur jūs dar rasite tokių trąšų ir augalų apsaugos priemonių?!

 

O svarbiausia – išaugintos daržovės ir vaisiai bus sveiki, švarūs, o ne apnuodyti baisiais cheminiais nuodais, kokius mums siūlo prekybos centrai už nemažus pinigus.

 1. EM-skystis– itin vertingos trąšos iš maisto atliekų (lupenų, duonos likučių, arbūzų ir

bananų žievelių, kiaušinių lukštų, žuvų kaulų ir kt.).

Norint pasigaminti skystų trąšų, reikia ant plastmasinio kibiro dugno padėti 5-10 cm aukščio groteles, paskui įtiesti šiukšlių maišą su padarytomis 5-8 skylėmis, pro kurias turės ištekėti fermentacijos skystis. Atliekas susmulkinti iki 2-3 cm. Jas dėti maždaug 2-3 cm storio sluoksniais ir kiekvieną sluoksnį apipurkšti iš purkštuvo EM preparato tirpalu. Ir taip sluoksnis po sluoksnio iki pat viršaus. Kiekvieną kartą iš maišo išspausti orą, o ant viršaus uždėti svorį. Kai maišas bus pilnas, palaikyti jį savaitėlę šiltai, o paskui perkelti į šaltą vietą (pavyzdžiui, į balkoną).

Skystis ant kibiro dugno ir yra EM skystis – labai vertinga trąša, ypač anksti pavasarį, kai dar neturime EM komposto. Per žiemą tokių gerų trąšų galima pasiruošti gana daug. EM skysčiu galima laistyti kambarines gėles (1 šaukštą įpylus į kibirą vandens), o taip pat valyti juo unitazą, katės tualetą, kriaukles, vonios nutekėjimo vamzdį, pašalinti kanalizacijos kamščius ir nemalonų kvapą. Tereikia į vamzdį nakčiai įpilti 1-2 stiklines tirpalo (2 šaukštai EM skysčio į 1 stiklinę vandens). Tokiame tirpale nakčiai galima užmerkti labai purvinus darbo drabužius ir kt.

Dabar matote, jog pasitelkę EM technologiją galim sėkmingai kovoti su piktžolėmis, paruošti dirvą daigams auginti, mirkyti sėklas, greitai išsiauginti daigus, apdoroti skiepijimui paruoštus skiepūglius. O buityje – valyti kambarius ir prieškambarį, viską švarinti virtuvėje, vonioje, tualete.

Šis straipsnis per trumpas, kad išvardinčiau jame visas stebuklingas EM technologijos savybes ir galimybes. Bet ir paminėtųjų, ko gero, užteks, kad įsivaizduotumėte, jog šiandien tai pati perspektyviausia ir saugiausia technologija, kurios dėka galima išvengti biologinės žmonijos katastrofos.

Kartą, kambro periode, 99% tuo metu mūsų planetoje egzistavusių gyvųjų organizmų jau buvo išnykę. Žymūs mokslininkai mano, jog tuomet katastrofą sukėlė infekcinės ligos.

Šiandien radioaktyviomis, cheminėmis ir biologinėmis priemonėmis klimatui daroma įtaka labai panaši į agresiją, nukreiptą prieš Gamtą, kuri gali baigtis kambro periodo tragedijos pasikartojimu.

Ar suvokia gydytojai, dirbtinai mažindami bakterijų ir virusų kintamumo barjerus, kad šitaip jie duoda postūmį jų chaotiškai būklei? O tokio masto chaoso sukontroliuoti jau neįmanoma

Ar suvokia genetikai, kad DNK molekulėje padarytų pakeitimų iš esmės jau irgi neįmanoma kontroliuoti?

Spontaniškai susikūręs biologinis ginklas panašus į kovinį bakteriologinį. Jis kuriamas ne tik radioaktyviuoju ir cheminiu užkratu. Milijonai medikų ir žemdirbių jį kuria vaistais ir trąšomis. Ar suvokia gydytojai, kad bakterijas veikiančiais vaistais jie sunaikina ne tik patogenines, bet ir itin žmogaus organizmui reikalingas simbiotines, palikdami jį be natūralios apsaugos nuo virusinių infekcijų? Ar žemdirbiai suvokia, kad gilus žemės įdirbimas, cheminių ir net mineralinių trąšų naudojimas dirvožemio mikroflorai yra tarsi atominis sprogimas ar cheminė ataka?

Kaip pasigaminti mokslininko Šablino pateikta girą, žiūrėkite video

Ar visuomenės sąmonė gali tokią situaciją kontroliuoti? Mes sugebėsime išlikti tik tuo atveju, jeigu tvirtai įsisąmoninsime, kad visuomet pirmoje vietoje turi būti biosfera, o tik paskui Žmogus, kaip mikroskopinė sudedamoji jos dalelė. Kiekviename juodžemio grame yra 2-2,5 milijardo bakterijų! Štai ir suvokite, kas valdo pasaulį. Reikia iš naujo mokytis taikiai sugyventi su šia kariauna ir visos gyvybės kūrėja.

Apie tai, kaip EM technologiją panaudoti žmogaus organizmo labui, jo mikroorganizmų balanso, vadinasi, ir sveikatos, atkūrimui, konkrečiai papasakosiu kitame straipsnyje apie naują biologinį naujos kartos rusišką preparatą “EM-Kurunga”.

Visi, kuriuos domina smulkesnė informacija apie EM technologiją, kurie neabejingi savo sveikatai, savo palikuonių sveikatai ir planetos ateičiai – visais klausimais prašome kreiptis į straipsnio autorių. Pas autorių galima užsisakyti ir preparatų “Baikal EM-1” ir “EM-Kurunga”.

O tie kurie nenorite gamintis ir naudoti "Baikal EM-1" produkto naudokite "EM-Kurunga" produktus. Galite įsigyti tiesiai iš gamintojo em-dom.ru/vse-tovary arba shablin.ru/catalog tik nežinau kokios sąlygos. Kas pirksite gydytis nuo onkologinių ligų ar profilaktiškai naikinti ar neleisti susidaryti patogeninėms ląstelėms, ar valyti toksinus parašykite komentaruose. O jei kas pirksite Lietuvoje pasidalinkite t.p. komentaruose. Būsime dėkingi.

Natūropatas Anatolijus Malovičko

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.07.2020 laikas 22:15 Kaip pakelti hemoglobiną be mėsos: produktų sąrašas, kuriuose yra daug geležies
Hemoglobino lygį taip pat galima pakelti šiais produktais: sėlenomis, kviečių košėmis, abrikosais, džiovintais abrikosais, tamsiuoju šokoladu, žaliaisiais obuoliais, grūdų duoną, raudonosiomis vynuogėmis, burokėliais, ankštiniais augalais, migdolais, granatomis, slyvų sultimis, slyvomis, razinomis, ...

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau