Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Mistinės būtybės » Peržiūrų: (1.4K) Komentarų: (0) (27.04.2017 - 10:14)

Pradingo Lochneso pabaisa Nesė

Per pastaruosius aštuonis mėnesius nebuvo gauta pranešimų apie garsiosios Nesės pasirodymą. O tai ištikimus jos stebėtojus privertė gerokai sunerimti.

Gary Campbell, „Oficialaus Lochneso pabaisos pastebėjimų registro“ savininkas išreiškė susirūpinimą, kuris atsirado po gausybės ankstesnių pranešimų fiksuotų dar 2016 metais.

Anot paties Campbell: „Mes esame susirūpinę, dėl to, kad nuo paskutinio Nesės pastebėjimo praėjo aštuoni mėnesiai.“

Pradingo Lochneso pabaisa Nesė

Colonel Robert Wilson 

Vyras pasakoja, kad praėję metai buvo rekordiniai visame 21-ajame amžiuje, nes buvo fiksuoti aštuoni pabaisos pastebėjimo atvejai, po kurių ji tiesiog dingo.

Campbell teigimu, vasarą Nesė įprastai daug dažniau pastebima vasaros metu nes tuo metu ežerą aplanko daugiau žmonių, o visų antra, dienos tuomet būna gerokai ilgesnės, o orai malonesni, rašo dailymail.co.uk.
 
51 metų Campbell registruoti Nesės pasirodymus pradėjo 1996 metais, nuo to laiko vyras jau užregistravo 1082 atvejus kuomet ji buvo pastebėta.

Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar