Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 4

Pušies kankorėžiai papildoma priemonė nuo insulto

Ši unikali liaudies medicinos priemonė pasiteisino insulto profilaktikai, užsikimšusioms arterijoms ir kraujagyslėms. Be to, ji gali būti naudojama pacientams, kurie patyrė insultą kaip priedas prie pirminio gydymo. Insultas – ūminiai galvos kraujagyslių pokyčiai smegenyse. Ligos baigtis priklauso nuo greičio ir priežiūros kokybės. Insultas sukelia mirtį arba nuolatinę negalią. Todėl, prevencija ir gydymas yra labai svarbūs.

Liaudies medicinoje naudojami brandžių pušų kankorėžiai. Tačiau prieš naudojant reikia pasikonsultuoti su gydytoju.

Kaip gaminti

5 brandžių pušų kankorėžių sutraiškyti ir užpilti 250 ml 70% kokybišku alkoholiu. Laikyti 10 dienų kambario temperatūroje. Tada nukošti ir įpilti 1 arbatinį šaukštelį obuolių acto.
Vartoti šį antpilą kasdien prieš miegą po 1 arbatinį šaukštelį įpilant į savo mėgstamos arbatos stiklinę. Svarbiausia, kad jis nebūtų per stiprus. Galite įdėti šaukštelį natūralaus medaus.
Šis antpilas skystina kraują, išvalo galvos smegenų kraujagysles, apsaugo neuronus ir blokuoja jų žūtį, prisideda prie koordinacijos ir kalbos atstatymo.

Gydymo kursas pakankamai ilgas -, maždaug šeši mėnesiai. Bet atminkite, kad tai pagalbinė priemonė. Jokiu būdu neatsisakykite gydytojo paskirto gydymo.

Insultu šiandien jau serga jauni žmonės. Todėl rekomenduojame rūpintis savo sveikatą.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar