Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Šeimininkai » 2016 » Balandžio » 17

Rockefellerių šeimos tragedijos ir patarimai

Skyrybos ir politika yra brangios. Geriau susiraskite įdomų pomėgį ir gerą mokytoją. Gyvenkite pagal savo galimybes – džiaukitės tuo, ką turite, žaiskite su savo vaikais, leiskite laiką su ištikimais draugais ir nebijokite su jais plėtoti verslo. Kai tokius patarimus dalija vienas įtakingiausių pasaulio atstovų Davidas Rockefelleris (100 m.), tikrai verta suklusti. O kai milijardieriaus lūpomis kalba dar ir šimtametė patirtis, įsiklausyti į jo žodžius tiesiog būtina.

Seniausias pasaulio milijardierius žino, kaip, nepaisant visų nelaimių, gyventi ilgai ir laimingai. Jis ištvėrė šešias širdies ir dvi inkstų persodinimo operacijas, palaidojo mylimą žmoną, tragiškai žuvusį sūnų ir savo brolius.

Ne tik išmintį, bet ir didžiulius turtus per ilgą gyvenimą sukaupęs garsiosios naftos magnatų šeimos atstovas, bankininkas ir filantropas dabar daugiausia laiko praleidžia šeimos dvare Pokantiko Hilso kaime netoli Niujorko.

Rockefellerių šeimos tragedijos

Tačiau namie užsidariusiu ir vienišu senuku jo niekaip nepavadinsi.

Garbaus amžiaus turtuolis ir toliau aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje ir netgi mielai pats imasi šeimininko vaidmens per turtuolių susiėjimus.

Štai prieš savaitę D.Rockefelleris sukvietė savo draugus šampano taurės ir prabangių priešpiečių į Niujorko moderniojo meno muziejų, kur buvo įteiktas kasmetis jo vardu pavadintas apdovanojimas ir surinkta solidi suma remti meno studijas.

Beje, šį visame pasaulyje garsų muziejų padėjo įrengti dabartinio Rockefellerių šeimos patriarcho Davido motina Abby Aldrich Rockefeller.

Ne be senolio sutikimo vienos garsiausių pasaulio šeimų – Rockefellerių labdaros fondas prieš porą savaičių paskelbė žinią, kad traukiasi iš 146 metus šeimos kurto naftos verslo, kuris esą neigiamai veikia klimato pokyčius.

Kaip į tokią žinią reaguotų tas, nuo kurio ir prasidėjo Rockefellerių klano triumfo kelias, – Johnas Davisonas Rockefelleris (1839–1937)?

Atsakymą galbūt žino tik šimtametis Davidas – vienintelis gyvas šeimos atstovas, apie savo legendinį senelį galintis papasakoti iš pirmų lūpų.

Rockefellerių šeimos dinastijos protėviai kilę iš Reino-Pfalco žemės Vokietijoje. XVIII amžiuje jie atvyko į JAV.

Rockefellerių šeimos tragedijos Johnui Davisonui buvo tik šešiolika, kai nusprendė, kad jo gyvenimo tikslas – pragyventi šimtą metų ir uždirbti 100 tūkstančių JAV dolerių. Jaunojo ambicingo buhalterio iš Ohajo valstijos troškimas tapti turtingam išsipildė su kaupu.

1863 metais jis įkūrė „Standart Oil Trust“ įmonę ir sugebėjo ją paversti didžiausia naftos perdirbimo kompanija pasaulyje. Smulkaus apgaviko sūnui per labai trumpą laiką, vos 25 metus, pavyko tapti turtingiausiu XIX amžiaus pabaigos žmogumi.

Iki kitos svajonės – sulaukti savo šimtmečio – jam pritrūko vos kelerių metų.

1937-aisiais anapilin iškeliavęs pirmasis pasaulio milijardierius amžiams įrašė Rockefellerių pavardę pasaulio istorijoje ir pradėjo vienos galingiausių, turtingiausių ir įtakingiausių pasaulio šeimų triumfo kelią.

Tamsiausios klano dėmės

Tiesa, ir jame pasitaikė duobių, kurias Rockefelleriai mielai pamirštų. Tragiškos mirtys, meilužės, depresija, kanibalizmas ir net žudikas, prisidengęs garsiu Rockefellerių šeimos vardu, – tai bene garsiausios tamsiosios turtuolių klano dėmės.

Prieš kelerius metus Rockefellerių šeimą sukrėtė Davido sūnaus Richardo mirtis. 65-erių gydytojas žuvo netoli Niujorko sudužus jo pilotuojamam lėktuvui. Dviejų vaikų tėvas skrido namo į Meino valstiją iš tėvo 99-ojo gimtadienio šventės.

Tragiškų mirčių Rockefellerių šeimoje būta ir daugiau. Viena pirmųjų tragedijų šeimą užklupo 1951-aisiais, kai naftos barono dukterėčios dukra Winifreda namuose nužudė du savo vaikus, o paskui nusižudė ir pati.

Po dešimtmečio, 1961-aisiais, turtuolių šeimą sukrėtė kita nelaimė – dingo Davido brolio, tuomečio Niujorko gubernatoriaus, o vėliau ir JAV viceprezidento Nelsono Aldricho Rockefellerio penktoji atžala – sūnus Michaelas.

23 metų jaunuolis paslaptingomis aplinkybėmis prapuolė Naujojoje Gvinėjoje rinkdamas vietos meno kūrinius. Kalbama, kad Michaelas, kurio kūnas nebuvo rastas, tapo vietos kanibalų auka.

Jo dvynė sesuo Mary Rockefeller Morgan tokius gandus griežtai neigė ir niekada neslėpė, kad susitaikyti su mylimo brolio mirtimi prireikė labai daug laiko.

„Aš taip norėjau, kad jis būtų gyvas, jog net kartais manydavau, kad matau jį minioje“, – yra prisipažinusi Mary.

Ne mažiau paslapčių buvo apgaubta ir jos tėvo N.Rockefellerio mirtis. Sulaukęs 70 metų jis mirė savo namuose. Šalia buvo ne jo antroji žmona Margaretta Large Fitler, bet 25-erių asistentė Megan.

Tik praėjus valandai po Nelsono mirties jauna moteris išdrįso paskambinti ir paprašyti pagalbos. Niekas neabejojo, kad turtuolis politikas ir jo asistentė buvo užmezgę romaną.

Likus metams iki Nelsono mirties automobilio avarijoje visai netoli šeimos namų žuvo ir Davido brolis Johnas Rockefelleris III.

Bet kai esi vienos įtakingiausių ir turtingiausių Amerikos dinastijų atstovas, skausmui, nevilčiai ir liūdesiui pasiduoti nevalia. Atvirai braukiamų ašarų negali matyti niekas.

Ką reiškia būti Rockefellerių klano atstove, viešai prabilusi kol kas yra tik Davido jauniausia atžala Eileen.

Žinoma Amerikos filantropė prieš kelerius metus savo parašytoje knygoje pripažino, kad garsi šeimos pavardė ir milžiniška sėkmė – našta, kurią pakelti gali ne visi.

Eileen atvirai papasakojo apie tai, kaip jos motina Peggy daug metų kovojo su depresija, o tėvas beveik visą laiką praleisdavo verslo susitikimuose.

„Nėra jokių abejonių, kad garsi šeimos pavardė, ypatinga garbė ir teisės gerokai sumažina atsakomybę, sunkumus.

Tačiau aš sutinku su tais, kurie sako, kad mes visi augdami nuo kažko kenčiame.

Ir nesvarbu, ar turime pinigų, ar ne – kiekvienas kenčiame savais būdais. Galų gale banko sąskaitos dydis toli gražu ne toks jau svarbus, kai kalbame apie savigarbą“, – išleidusi knygą sakė Eileen.

64 metų dviejų sūnų motina neslėpė, kad šeimos sėkmė užgožė jos pačios pasiekimus: „Kiekvieną kartą, kai mokykloje ar universitete aš turėdavau rašyti apie savo šeimą, jausdavausi priblokšta to, kiek daug jie pasiekė.

Todėl kad ir ką dariau, jaučiausi labai menka.“

Žinoma pavarde pasinaudojo ir žudikas

Bene skandalingiausias įvykis, susijęs su Rockefellerių šeimos vardu, neturėjo nieko bendra su tikruoju dinastijos atstovu. Žudikui ir nusikaltėliui Christianui Gerhartsreiteriui, prisistatančiam Clarku Rockefelleriu, pavyko apmulkinti nemažą būrį žmonių.

Apsimesdamas turtingos šeimos dinastijos atstovu jis 1995-aisiais vedė klestinčią amerikiečių verslininkę Sandrą ir su ja susilaukė dukters Reigh. Iš žmonos pajamų gyvenusio į narcisizmą ir visa ko kontroliavimą linkusio vokiečio paslaptys išaiškėjo tik po poros skyrybų.

Visos melų pinklės buvo atraizgytos po to, kai jis pagrobė savo dukterį per patį mūšį dėl jos globos. Tik tada nusikaltėlis buvo nuteistas ir įkalintas už kambario, kurį kažkada nuomojosi, šeimininkės sūnaus nužudymą.

Iš Bavarijos kilęs 55-erių apgavikas Kalifornijos kalėjime kali iki šiol.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau