Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (44.4K) Komentarų: (0) (09.02.2017 - 20:56)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Šis produktas sumažina cukraus kiekį kraujyje ilgam laikui!

Įveskite į savo mitybą tik 1 produktą ir galėsite gerokai sumažinti cukraus kiekį kraujyje ir išvalyti organizmą nuo cholesterolio. Pasigaminkite šį natūralų vaistą namuose iš moliūgų. Jūs būsite nustebinti rezultatų!

Tai visiškai natūralus ir sveikas gėrimas, kuris sugrąžink cukraus kiekį kraujyje į normalų. Jei jūs gersite 1 savaitę šio gėrimo per mėnesį, jūs galėsite sumažinti cukraus kiekį kraujyje iki normos, bei pagerinsite savo širdies veiklą.

Būtų gerai, išsisaugoti užrašą, nurodant savo esamą būseną prieš vartojant moliūgų kokteilį ir po vartojimo, taip jūs galėsite labiau kontroliuoti savo rezultatus.

Moliūgų kokteilis

Moliūgų kokteilis yra 100% natūralus, todėl neturi jokių žinomų šalutinių poveikių.

Ingredientai:

  • Moliūgo minkštimą apie 100 gramų (rekomenduojama naudoti moliūgą apvalios formos, joje daugiau gydomųjų vitaminų ir mineralų).
  • Švaraus geriamojo vandens.

Moliūgo gabaliuką įdėkite į maišytuvą ir įpilkite truputi vandens, apie 100-150 ml.

Gerai išmaišykite ir jūsų kokteilis paruoštas!

Moliūgų kokteilis

Rekomenduojama naudoti šį kokteilį 20 minučių prieš pusryčius.

Siekiant pagerinti skonį galite į kokteilį įdėti: cinamono, vanilės, mėtų, morkų, obuolių...

Moliūgų kokteilis nuo cukraus kiekio kraujyje

Būtinai pasigaminkite šį skanų ir neįtikėtinai naudingą kokteilį. Jums turėtu patikti švelnus moliūgų kokteilių skonis. Saugokite savo sveikatą!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar