Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (963) Komentarų: (0) (16.03.2016 - 23:00)

Spektaklis Kinijos danguje

NSO antplūdis buvo Kinijos rytuose esančioje Šanduno provincijoje. Neatpažinti skraidantys objektai tris valandas skraidė virš penkių provincijos gyvenviečių, įskaitant ir jos administracinį centrą Czinanį.

Įsakyta nieko nepasakoti

Štai ką apie šį įvykį „The Moscow Post" žurnalistui papasakojo Šanduno provincijos gyventojas: „Prieš porą dienų virš mūsų namo pasirodė iš karto keletas šviečiančių rutulių. Mūsų šeima gyvena miesto centre, todėl NSO buvo aiškiai matomi. Jie skraidė taip žemai, jog atrodė, kad netrukus nusileis kažkur netoliese mūsų namo. Mes įjungėme televizorių ir radijo imtuvą, tikėdamiesi ką nors apie šį įvykį išgirsti žiniose. Tačiau apie šviečiančius rutulius nieko nebuvo pranešta. Tuomet tėvas nusileido į rūsį ir pasiėmė šautuvą.

Praėjus valandai po to, kai NSO pasirodė virš Czinanio, iš kaimynų sužinojome, kad į miestą atvyko transportas su kareiviais. Netrukus danguje pamačiau lėktuvus. Kurį laiką viskas buvo ramu. Po to išgirdau didelį garsą, tarsi kažkas kažkur nukrito. Maždaug po 20-ies minučių pasigirdo durų skambučio garsas.

Atidarius duris pamatėme keletą vyrų karine forma. Jie pakalbėjo su mano tėvu ir kažkur jį išsivežė. Jo nebuvo apie pusę valandos. Kai sugrįžo, buvo smarkiai susijaudinęs ir suprakaitavęs. Jis man pasakė, kad niekam nieko nepasakočiau, kol per televizorių nepraneš apie NSO. Mokykloje iš klasės draugų sužinojau, kad jų namuose irgi lankėsi kariškiai. Jų šeimoms taip pat buvo įsakyta niekam nieko nepasakoti. Vieno mano draugo tėvą, kuris dirba lakūnu, naktį iškvietė į aerodromą.

NSO pasirodė virš Czinanio Mano bičiulis, kuris gyvena šalia miško, papasakojo, kad naktį jis girdėjo didelį garsą, tarsi kažkas nukrito. Po to pamatė virš miško kylančius dūmus ir ugnies kamuolį. Vėliau prie miško atvažiavo keli kariniai sunkvežimiai. Iš jų iššoko kareiviai, karininkas davė komandą, visi patraukė gilyn į mišką. Mano bičiulio tėvui taip pat liepė pranešti šeimai, kad visi laikytų liežuvį už dantų".

Tik praėjus kelioms dienoms po masinio NSO pasirodymo virš Czinanio informacinė agentūra Sina paminėjo šį faktą.

O praėjus dar trims dienoms virš Kinijoje esančio Čuncino megapolio apie 22:00 vėl buvo užfiksuotas NSO. Apie tai praneša laikraštis „Global Times". Liudininkai pasakoja, kad V formos šviečiantis objektas keletą minučių kybojo vienoje vietoje.

NSO „davė signalus" raudonos, geltonos, žalios, mėlynos ir baltos spalvos žibintais. Iš pradžių objekto šonai buvo balti, o vidurys raudonas, tačiau po kelių minučių jo spalva palaipsniui pasikeitė.

NSO matė ir netoliese skridusio lėktuvo keleiviai. Jie teigia, kad NSO judėjo truputį aukščiau lėktuvo.

Suderintas NSO sukimasis

Paskutinį kartą panašus neatpažintų skraidančių objektų „antplūdis" Kinijoje buvo užfiksuotas prieš metus. Tąkart iš karto keletas NSO buvo pastebėti Daczu apskrityje.

Keliuose kaimuose pastebėtas NSO daug kartų pasirodė danguje. Vienas berniukas sušuko „Ateiviai!" ir nubėgo slėptis į namą.

Vietiniai gyventojai galėjo stebėti NSO iki 22 valandos. Jie tvirtino, kad anksčiau neteko nieko panašaus matyti.

Kaip pranešė leidinys „The Epoch Times", valstietis Liao Juikunas pastebėjo danguje keletą ryškių šviesulių, kai savo lauke pjovė javus. Iš pradžių vyras pagalvojo, kad tai prožektorių šviesos, tačiau paskui suprato, kad jos juda danguje kaip skraidančios lėkštės.

neatpažintų skraidančių objektų „antplūdis „Keletas lėkščių paliko baltų dūmų pėdsaką tose vietose, kur praskrido, -pasakojo Liao. - Jos buvo pusiau perregimos, geltonos spalvos. Aš jas pamačiau maždaug 500 m atstumu. Lėkštės periodiškai sustodavo danguje, kelias minutes pakybodavo, o po to pradėdavo suktis, tarsi koks apžvalgos ratas. Iš tos vietos, kur stovėjau, viskas atrodė taip, tarsi kažkas vadovavo lėkščių sukimuisi ir jos visos sukosi kartu".

Liao paskambino savo draugui Denui Daičiuaniui, kuris gyveno už 5 km. Draugas taip pat matė danguje NSO. „Keletą kartų mačiau tik vieną lėkštę, o kartais galėjau vienu metu matyti keletą objektų", - pasakoja jis. Apie 21:30 Denas tolumoje pastebėjo besiartinantį ryškų objektą. Atrodo, kad jis judėjo tiesiai link kito NSO. Po to pasimatė akinantis blyksnis, ugnys pusę dangaus nušvietė geltona spalva. Po to judantis objektas taip pat staiga dingo iš dangaus.

Daczu apskrities meteorologinė tarnyba po nepaprasto spektaklio danguje pranešė, kad tą dieną į dangų nebuvo paleistas nė vienas meteorologinis zondas. Nanpino ir Junčianio rajonų gyventojai taip pat tvirtino, kad vakarėjančiame danguje matė NSO.

Ateivių bazė įkurta Džomolungmos šlaituose

Viena didžiausių valstybių pasaulyje dar neseniai retai buvo minima dėl NSO pasirodymų. Kinijoje oficialūs sluoksniai susirūpinimą pasirodančiomis skraidančiomis lėkštėmis ėmė reikšti žymiai vėliau, nei tai buvo padaryta JAV ar Europoje. Pro slaptumo skraistę, apgaubusią visą komunistinio režimo valdomą šalį, į išorę praktiškai nepatekdavo jokių pranešimų.

Pirmosios NSO nuotraukos Kinijoje Pirmosios NSO nuotraukos Kinijoje buvo padarytos 1942-ais metais. Juos nufotografavo vienas atvykęs užsienietis Tianczinyje. 1981-ais metais šalyje buvo publikuotas pirmais mokslinis darbas, skirtas neatpažintų skraidančių objektų kilmės problemoms.

Šiandien kinų mokslininkai ir toliau ginčijasi dėl NSO kilmės. Skeptikai teigia, kad tai paprasčiausiai optinė apgaulė arba gamtos reiškinys. Kiti neneigia galimybės, kad tai buvo nežemiškos kilmės skraidantys aparatai.

Ufologai aiškina, Kinijoje pastaruoju metu ateiviai žymiai suaktyvėjo dėl to, kad šalis ėmė pretenduoti į pirmaujančias pozicijas pasaulyje, todėl tai ir sukėlė didesnį ateivių susidomėjimą. Anksčiau jie labiau domėjosi JAV.

Labiausiai užkietėję „stebėtojų iš kitų planetų" buvimo Žemėje teorijos šalininkai tvirtina, kad Kinijoje yra pati didžiausia ateivių bazė, iš kurios kyla NSO. Jie tvirtina, kad ši bazė įrengta neprieinamuose aukščiausio pasaulyje Džomolungmos kalno šlaituose.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: nso, Ateiviai, Kinija

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Žmonės pataria: nuo venų išsiplėtimo iki sąnarių skausm...

Mano mama su dideliu vargu tevaikščiojo po kambarį – taip skaudėjo kelių sąnariai. Vasarnamio kaimynė davė jai tokį rec...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pa...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip greitai išvalyti inkstus natūraliu gėrimu...

Jūsų inkstai nuolat filtruoja kraują, pašalina toksinus iš organizmo per šlapimą. Kai vedama nesveika gyvensena, šie toksinai...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Gerkite šį gėrimą ryte ir būkite jaunesni!...

Dėl savo gebėjimų atjauninti odą ir visą kūną, visi dermatologai rekomenduoja ciberžolės miltelių naudojimą su antioksidacine...


Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (rugiagėlių, beržo, petražolių)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvė...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalan...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžo...
00:45:08

Tarptautinis simpo... 1

00:56:07

Tiesa apie vėžį. F... 1

01:51:46

Tiesa apie vėžį. F... 0