Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Kovo » 17

Spektaklis Kinijos danguje

NSO antplūdis buvo Kinijos rytuose esančioje Šanduno provincijoje. Neatpažinti skraidantys objektai tris valandas skraidė virš penkių provincijos gyvenviečių, įskaitant ir jos administracinį centrą Czinanį.

Įsakyta nieko nepasakoti

Štai ką apie šį įvykį „The Moscow Post" žurnalistui papasakojo Šanduno provincijos gyventojas: „Prieš porą dienų virš mūsų namo pasirodė iš karto keletas šviečiančių rutulių. Mūsų šeima gyvena miesto centre, todėl NSO buvo aiškiai matomi. Jie skraidė taip žemai, jog atrodė, kad netrukus nusileis kažkur netoliese mūsų namo. Mes įjungėme televizorių ir radijo imtuvą, tikėdamiesi ką nors apie šį įvykį išgirsti žiniose. Tačiau apie šviečiančius rutulius nieko nebuvo pranešta. Tuomet tėvas nusileido į rūsį ir pasiėmė šautuvą.

Praėjus valandai po to, kai NSO pasirodė virš Czinanio, iš kaimynų sužinojome, kad į miestą atvyko transportas su kareiviais. Netrukus danguje pamačiau lėktuvus. Kurį laiką viskas buvo ramu. Po to išgirdau didelį garsą, tarsi kažkas kažkur nukrito. Maždaug po 20-ies minučių pasigirdo durų skambučio garsas.

Atidarius duris pamatėme keletą vyrų karine forma. Jie pakalbėjo su mano tėvu ir kažkur jį išsivežė. Jo nebuvo apie pusę valandos. Kai sugrįžo, buvo smarkiai susijaudinęs ir suprakaitavęs. Jis man pasakė, kad niekam nieko nepasakočiau, kol per televizorių nepraneš apie NSO. Mokykloje iš klasės draugų sužinojau, kad jų namuose irgi lankėsi kariškiai. Jų šeimoms taip pat buvo įsakyta niekam nieko nepasakoti. Vieno mano draugo tėvą, kuris dirba lakūnu, naktį iškvietė į aerodromą.

NSO pasirodė virš Czinanio Mano bičiulis, kuris gyvena šalia miško, papasakojo, kad naktį jis girdėjo didelį garsą, tarsi kažkas nukrito. Po to pamatė virš miško kylančius dūmus ir ugnies kamuolį. Vėliau prie miško atvažiavo keli kariniai sunkvežimiai. Iš jų iššoko kareiviai, karininkas davė komandą, visi patraukė gilyn į mišką. Mano bičiulio tėvui taip pat liepė pranešti šeimai, kad visi laikytų liežuvį už dantų".

Tik praėjus kelioms dienoms po masinio NSO pasirodymo virš Czinanio informacinė agentūra Sina paminėjo šį faktą.

O praėjus dar trims dienoms virš Kinijoje esančio Čuncino megapolio apie 22:00 vėl buvo užfiksuotas NSO. Apie tai praneša laikraštis „Global Times". Liudininkai pasakoja, kad V formos šviečiantis objektas keletą minučių kybojo vienoje vietoje.

NSO „davė signalus" raudonos, geltonos, žalios, mėlynos ir baltos spalvos žibintais. Iš pradžių objekto šonai buvo balti, o vidurys raudonas, tačiau po kelių minučių jo spalva palaipsniui pasikeitė.

NSO matė ir netoliese skridusio lėktuvo keleiviai. Jie teigia, kad NSO judėjo truputį aukščiau lėktuvo.

Suderintas NSO sukimasis

Paskutinį kartą panašus neatpažintų skraidančių objektų „antplūdis" Kinijoje buvo užfiksuotas prieš metus. Tąkart iš karto keletas NSO buvo pastebėti Daczu apskrityje.

Keliuose kaimuose pastebėtas NSO daug kartų pasirodė danguje. Vienas berniukas sušuko „Ateiviai!" ir nubėgo slėptis į namą.

Vietiniai gyventojai galėjo stebėti NSO iki 22 valandos. Jie tvirtino, kad anksčiau neteko nieko panašaus matyti.

Kaip pranešė leidinys „The Epoch Times", valstietis Liao Juikunas pastebėjo danguje keletą ryškių šviesulių, kai savo lauke pjovė javus. Iš pradžių vyras pagalvojo, kad tai prožektorių šviesos, tačiau paskui suprato, kad jos juda danguje kaip skraidančios lėkštės.

neatpažintų skraidančių objektų „antplūdis „Keletas lėkščių paliko baltų dūmų pėdsaką tose vietose, kur praskrido, -pasakojo Liao. - Jos buvo pusiau perregimos, geltonos spalvos. Aš jas pamačiau maždaug 500 m atstumu. Lėkštės periodiškai sustodavo danguje, kelias minutes pakybodavo, o po to pradėdavo suktis, tarsi koks apžvalgos ratas. Iš tos vietos, kur stovėjau, viskas atrodė taip, tarsi kažkas vadovavo lėkščių sukimuisi ir jos visos sukosi kartu".

Liao paskambino savo draugui Denui Daičiuaniui, kuris gyveno už 5 km. Draugas taip pat matė danguje NSO. „Keletą kartų mačiau tik vieną lėkštę, o kartais galėjau vienu metu matyti keletą objektų", - pasakoja jis. Apie 21:30 Denas tolumoje pastebėjo besiartinantį ryškų objektą. Atrodo, kad jis judėjo tiesiai link kito NSO. Po to pasimatė akinantis blyksnis, ugnys pusę dangaus nušvietė geltona spalva. Po to judantis objektas taip pat staiga dingo iš dangaus.

Daczu apskrities meteorologinė tarnyba po nepaprasto spektaklio danguje pranešė, kad tą dieną į dangų nebuvo paleistas nė vienas meteorologinis zondas. Nanpino ir Junčianio rajonų gyventojai taip pat tvirtino, kad vakarėjančiame danguje matė NSO.

Ateivių bazė įkurta Džomolungmos šlaituose

Viena didžiausių valstybių pasaulyje dar neseniai retai buvo minima dėl NSO pasirodymų. Kinijoje oficialūs sluoksniai susirūpinimą pasirodančiomis skraidančiomis lėkštėmis ėmė reikšti žymiai vėliau, nei tai buvo padaryta JAV ar Europoje. Pro slaptumo skraistę, apgaubusią visą komunistinio režimo valdomą šalį, į išorę praktiškai nepatekdavo jokių pranešimų.

Pirmosios NSO nuotraukos Kinijoje Pirmosios NSO nuotraukos Kinijoje buvo padarytos 1942-ais metais. Juos nufotografavo vienas atvykęs užsienietis Tianczinyje. 1981-ais metais šalyje buvo publikuotas pirmais mokslinis darbas, skirtas neatpažintų skraidančių objektų kilmės problemoms.

Šiandien kinų mokslininkai ir toliau ginčijasi dėl NSO kilmės. Skeptikai teigia, kad tai paprasčiausiai optinė apgaulė arba gamtos reiškinys. Kiti neneigia galimybės, kad tai buvo nežemiškos kilmės skraidantys aparatai.

Ufologai aiškina, Kinijoje pastaruoju metu ateiviai žymiai suaktyvėjo dėl to, kad šalis ėmė pretenduoti į pirmaujančias pozicijas pasaulyje, todėl tai ir sukėlė didesnį ateivių susidomėjimą. Anksčiau jie labiau domėjosi JAV.

Labiausiai užkietėję „stebėtojų iš kitų planetų" buvimo Žemėje teorijos šalininkai tvirtina, kad Kinijoje yra pati didžiausia ateivių bazė, iš kurios kyla NSO. Jie tvirtina, kad ši bazė įrengta neprieinamuose aukščiausio pasaulyje Džomolungmos kalno šlaituose.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.02.2020 laikas 15:05 Sužinok, kurių produktų laikymo terminas beveik begalinis

Distiliuotas baltasis actas. Jį galima vartoti prieš valgį, jei abejojate jo šviežumu. Pats actas gali būti laikomas metų metus ir negenda. Medus Šis produktas tarnaus jums iki pat mirties. Bičių darbas ir jo magiška sudėtis daro savo darbą. Cukrus meduje sugeria drėgmę

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 18:02 Japonijoje mirė seniausias žemės gyventojas
Japonijoje mirė oficialiai seniausiu pripažintas pasaulio vyras. Chitetsu Watanabei buvo 112 metų, antradienį pranešė japonų žiniasklaida. 1907-aisiais gimęs japonas tik prieš dvi savaites gavo Gineso rekordų knygos sertifikatą, liudijantį, kad jam priklauso seniausio planetoje vyro titulas....

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 08:01 Burokėlis: kaip išsaugoti naudingiausias savybes?

Burokėlis – tikras mūsų daržo karalius. Juk jodo jame daugiau nei kitose daržovėse, vitamino C kiekiu jis dvigubai lenkia morką, stimuliuoja ląstelių augimą, stipriną odą, nagus ir plaukus. Senovės graikai burokėlius pirmiausia naudojo medicinoje, tik tuomet sugalvojo išbandyti maiste, taig...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:56 Visur aplinkui permatomos sferos!
Lonas Strikleris, anomalių reiškinių tyrinėtojas iš Baltimorės (JAV), nelabai seniai gavo elektroninį laišką nuo Polo Kočreino, gyvenančio Australijoje, Perto mieste. Polas savo laiške pasakojo, kad jam jau tiesiog įgriso skraidančios permatomos sferos, ir prašė jam padėti rasti tokį žmogų, kuris su...

Skaityti daugiau