Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Ligos, mutacijos » Peržiūrų: (2.3K) Komentarų: (0) (14.06.2017 - 09:14)

Vegetarizmo rezultatas – metastazės plaučiuose

Šeimoje baisi bėda. Tai yra, baisi liga. Sesuo. Vegetarė iš pašaukimo, jei galima taip pavadinti. Labai domėjosi visais šiais dalykais, daug skaitė, ieškojo informacijos internetu. Klausė įvairias paskaitas, lankė kursus. Niekaip neišeina pasakyti, jog buvo per mažai apsišvietusi vegetarizmo srityje. Įtraukė į tai savo šeimą – vyras, du vaikai.

Visi jie tikėjo, jog gyvena visiškai teisingai, o jų organizmai gauna pilną reikalingų medžiagų racioną. Kelis kartus praėjo badavimo procedūras vandeniu, kitą kartą sultimis (po 21 dieną). Pasak jos pačios, tai turėjo perkrauti organizmą naujam ciklui. Ji kalbėjo jog jaučiasi puikiai, kaip ir jos šeima. Tai truko apie 10 (gal daugiau) metų.

Vegetarizmo rezultatas – metastazės plaučiuose

Metastazės plaučiuose. Nuotrauka paimta vlegkih.ru

Tačiau žiūrint į tai iš šono matėsi visai kas kita, bent jau man. Jie sukūdo kaip dviračiai, oda suvyto. Tai ką jie vadino sveikata, asmeniškai man atrodė, kaip organizmo degradacija. Kartais mes pasiginčydavome dėl tų dalykų, tačiau ji buvo absoliučiai įsitikinusi savo teisumu ir aš neturėjau jokių šansų net argumentais jos įtikinti pažvelgti į šį reikalą mano akimis. Tai buvo religija.

Neseniai buvo jos gimimo diena, tačiau mes negalėjome nuvažiuoti jos pasveikinti, nes visa šeima sirgo. Kaip jie sakė – peršalo ir kosėjo. Praėjo beveik mėnuo, o tai vis nepraeina. Klausinėjome, o širdį smelkėsi nerimas – kažkas negerai. Nors aš, prisipažinsiu, visą laiką laukiau to, kad kažkas tokio įvyks. Ypač matydamas jų visų fizinę būklę, kuri mažai kuo skyrėsi nuo Osvencimo kalinių.

Užvakar paskambino sesers vyras ir pasakė, kad su ja negerai, ji nenori eiti tikrintis pas gydytoją, nes ir taip žino diagnozę. Vakar mes su mama nuvažiavome pas ją ir su vargu įkalbėjome nuvažiuoti pas gydytojus pasitikrinti. Šiandien sesers vyras vėl paskambino ir pasakė, kad jos baisiausi spėjimai pasitvirtino. Metastazės plaučiuose ir vanduo. Ir viskas vyksta labai sparčiai, nualintas organizmas nebeturi resursų kovai už gyvybę.

Visą vyksmą nuo pradžios iki galo mačiau savo akimis. Nuo žydinčios moters iki dabartinės būsenos.

Aš nežinau, ką čia dar galima būtų pridėti, nes ji nebeturi noro (o gal ir tikėjimo) kažką keisti, ji labai silpna fiziškai, o tuo pačiu ir dvasiškai. Tas maistas, kurį ji laikė sveiku – nesuteikė jai jokių gyvybinių atsargų. Atvirkščiai.

Papildau: Aš netvirtinu, kad ta liga NUO vegetarizmo, bet, kad ji yra viena iš organizmo atsparumo sumažėjimo priežasčių – neabejotinai.

Šis įrašas viešai skelbiamas facebook socialiniame tinkle, apačioje nurodyto autoriaus paskyroje

Arvydas Daunys

ŽYMĖS: vegetarizmas, Vėžys, metastazės

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Nustebino augalas pievoje, o pasirodo – vaistas, apsaug...

„Dalinuosi rožiniais „kupsteliais“ − šaukščiais, jeigu neklystu, kurie ryškiai nuspalvino pavasarinę ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip naudoti kokoso aliejų ir soda, kad atrodytum jauni...

Šiame straipsnyje pasidalinsime receptu veidui, kurį galima pasigaminti namų sąlygomis. Jums reikės tik dviejų ingredientų - sod...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Daugiau jokių priepuolių, insultų ir užsikimšusių venų ...

Česnakai ir citrina du ingredientai, kurie gali būti naudojami ne tik kulinarijoje, pagardinti patiekalus, bet taip pat ir su...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Trys vaisiai nakčiai atstatys stuburą ir pridės jėgų...

Šiuose vaisiuose yra medžiagų, kurios sukelia tarpslankstelinių diskų minkštų audinių atstatymą. Taip pat, šios medžiagos audinį...