Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 14

Veiksminga arbata: geriausias būdas mesti rūkyti

Paprastas sprendimas! Verta pabandyti...

Tabako dūmuose yra daugiau nei 4500 nuodingų cheminių medžiagų, tai kelis kartus didesnis kiekis nei išmetamosiose dujose.

Jei rūkote 5 metus, per plaučius jums praėjo daugiau kaip vienas litras dervos. Tai padidina besivystančių ligų riziką, tokių kaip emfizema, bronchito, astmos, vėžio, kepenų ir plaučių.

Garsus rusų gastroenterologas A. Skepinas pataria savo pacientams mesti rūkyti arbatos pagalba.

Veiksminga arbata: geriausias būdas mesti rūkyti

Štai receptas ir jo paruošimo būdas:

Užvirinkite vandenį. Paimkite žiupsnelį sausų gysločių lapų, įdėkite juos į puodelį ir užpilkite verdančiu vandeniu.

Uždenkite puodelį ir palikite nusistovėti 2 valandas. Arbatą perkoškite. Kad gautumėte geresnius rezultatus arbatą gerkite 3 mėnesius.

Jūs taip pat galite kramtyti šviežius gysločių lapus, kai yra tokia galimybė (šiltuoju metų laiku).
Labai greitai, prarasite norą nikotinui, galėsite visiems laikams atsikratyti pragaištingo įpročio!

Ši arbata nedaro jokios žalos organizmui, todėl jūs galite vartoti ją saugiai!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau