Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gegužės » 25

Zika virusas: apgaulė ir maskuotė

Padėka reporteriams ir tyrėjams – Jim Stone, Kathy Ford, The fullerton informer, Jim West, Martin Maloney ir Claus Jensen, kurie paviešino šią istoriją ir atskleidė suktybę.

Jeigu jūs norite kažką paslėpti šioje planetoje, tuomet susukit (melagingą) istoriją apie virusą. Visiškai saugų ir jokių problemų.

Tai yra mano antras straipsnis apie Zika viruso apgaulę. Anksčiau teko dalyvauti panašiose rodeo: ŽIV, West Nile, Kiaulių gripas, SARS, Ebola. Kiekvienu atveju, virusas yra kaltinamas dėl ligų, o mirtis, tiesą sakant, įvyksta dėl kitų priežasčių.

Zika virusas, šiuo metu yra kaltinamas dėl to, jog gimė kūdikiai su mažomis galvomis ir pakenktomis smegenimis, jau ilgą laiką cirkuliuoja – nuo vėlyvų 1940-ųjų iki ankstyvų 1950-ųjų. Ir staiga, be perspėjimo ar priežasties, geriausiu atveju, švelni liga, sukelia didžiulę žalą? Tai yra vadinama detale. Zika virusas: apgaulė ir maskuotė Detalė, apie kurią moksliniai melagiai meluoja. Juo labiau, dauguma moterų, kurios gimdo kūdikius su deformuotomis galvomis, testai parodo neigiamai, tai yra neranda Zika viruso jų organizmuose.

Taigi, kokia yra priežastis, jog kūdikiai gimsta su mažomis galvomis ir sužalotomis smegenimis? Kuomet atlikau tyrimą savo pirmajai knygai 1987-1988-aisiais, pavadinimu „AIDS INC“ (http://www.amazon.com/AIDS-Inc-Scandal-Century-Paperback/dp/B010EWMCRW/), padariau išvadą: nedaryk prielaidos, jog yra tik viena priežastis sukelti ligą. Tai gali būti labai klaidinga. Skirtingi veiksniai gali susidėti ir sukurti ligą, ir mirtį.

Kaip pavyzdžiui, „Zika“ fenomeno atveju:

Pirma. Pesticidai yra naudojami Brazilijoj:

Brazilija, „Zika“ krizės centras, naudoja daugiausiai pesticidų, negu bet kuri kita šalis pasaulyje. Kai kurie iš šių pesticidų yra uždrausti 22-jose šalyse. O kas dėl kūdikių, gimusių su mažomis galvomis, štai tyrimas iš mokslinio žurnalo „Environmental Health Perspectives“ (liepos 1, 2011-ieji), http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21367690 :

 „Buvimas palyginus su nebuvimu, kiekybiškai įvertintas lygis (pesticidų) Atrazinas arba Specifinis Atrazino Metabolitas buvo susietas su vaisiaus augimo suvaržymu… ir mažos galvos apimtimi… Galvos apimtis buvo taip pat priešingai susijęs su herbicido Metochlor buvimu.“ (Autoriaus pabrėžta)

Atrazinas ir Metolachlor yra abu naudojami Brazilijoje.

Antra. Tdap (Stabligės, Difterijos ir Kokliušo) skiepas:

Įtariamas šio atvejo ryšys. Publikuotas tyrimas JAV National Library of Medicine, http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4584662/ „Kokliušas kūdikiuose: rimta skiepų-apsaugoma liga,“ išdėsto:

 „…2014-ųjų pabaigoje, (Brazilijos) Sveikatos ministerija paskelbė apie Tdap skiepo įvedimą, visoms nėščioms moterims Brazilijoje.“

Akivaizdu, taikytina grupė yra nėščios moterys; Jos gimdo kūdikius su mažesnėmis galvomis ir smegenų sužalojimais, ir rekomendacija joms skiepytis buvo visiškai nesenai; 2014-ieji.

Barbara Loe Fisher, Nacionalinio Vakcinų Informavimo Centro (NVIC) pirmininkė (http://www.nvic.org), rašo:

„Vaistų kompanijos netikrino Tdap ir gripo skiepų saugumo ir efektyvumo nėščioms moterims lygtol kol vakcinos buvo leistos JAV. Ir nėra beveik jokių duomenų apie uždegimus ar kitas biologines reakcijas šioms vakcinoms, kurios galėtų paveikti nėštumą ir gimusių pasekmes… Maisto ir vaistų valdyba (FDA trumpinys iš angl. Food and drug administration) pateikia gripo ir Tdap skiepus kaip priklausantį Nėštumo Kategorijai B arba C biologiniai. Tai reiškia, kad nebuvo atlikti tinkami testavimai su žmonėmis, kurie patvirtintų jo saugumą nėščioms moterims. Ir nėra žinoma ar skiepai gali sukelti žalą vaisiui ar paveikti gebėjimą daugintis? Gripo ir Dtap skiepų gamintojai, teigia, jog žmogaus ir vaisingumo toksiškumo (nuodingumo) tyrimai yra nepakankami ir įspėja, kad gripo ir Dtap skiepai turėtų būti‚ skiriami nėščiai moteriai tik tuomet, jeigu yra būtina.“ (autoriaus pabrėžta)

Trečia. Genetiškai suprojektuoti uodai, kurie jau buvo paleisti Brazilijoj, „kovoti“ su Dengė karštlige – projektas vykdytas „Oxitec“ kompanijos, kurią subsidijomis finansavo iš Bilo Geitso fondo:

Miestelis Brazilijoje pranešė besitesiantį Dengė karštligės kilimą nuo tada, kai GE (genetiškai suprojektuoti) uodai buvo pristatyti kaip kova prieš ligą.

Mokslinė hipotezė: gudruolis GE vabzdys (patinas) apvaisins natūralias pateles, bet jokia sekanti karta nebus pratęsta toliau nei lervinė stadija. Kaip bebūtų, šis sumažėjęs dauginimosi rodiklis tarp uodų tėra vienintelis „įrodymas“, kad didžiulis eksperimentas yra saugus. Jokių ilgalaikių sveikatos tyrimų nebuvo atlikta – tai yra veidrodis to, kas nutinka, kai GMO (genetiškai modifikuoti) grūdai buvo pristatyti: nesiremiant jokiu mokslu, tiesiog mielos prielaidos.

Nereikia nei sakyti, be plačiai atliktų labaratorijos tyrimų, neįmanoma pasakyti, kokius toksinius (nuodingus) elementus, šie GE uodai iš tikrųjų puoselėja, nepaisant ką tyrėjai skelbia. Tai yra didžiulė Raudona Vėliava (didelio pavojaus perspėjimas).

Ar šie GE uodai buvo pristatyti, ar dar tik yra pristatomi, su žmonių populiacija nebuvo tariamasi dėl leidimo atlikti tokius eksperimentus jų gyvenamose vietovėse. Viskas buvo atlikta valdžios ir korporacijos įsaku. Tai yra eksperimentas su žmogumi didele apimtimi.

Ketvirta. Pesticidai kuriami Brazilijoje:

Reuters, Gegužės 19-oji, 2015-ieji, „ Brazilijos prokurorai prašo 16 milijonų JAV dolerių iš pesticidų gamintojų“. http://uk.reuters.com/article/brazil-farming-pesticides-idUKL1N0Y928120150518 :

„Brazilijos prokurorai pirmadienį teigė, jie reikalaus mažiausiai 16.6 milijonų JAV dolerių iš tarptautinių korporacijų, kurios gamina pesticidus, dėl tariamų saugumo reikalavimų pažeidimų surinkimo bazėse, dėl pesticidų konteinerių naudojimo neatitikimų… Tie gamintojai, prokuroras teigė, įskaitant ir Brazilijoj esantys skyriai BASF, DuPont, Monsanto, Nufarm, Syngenta, Adama, FMC ir Nortox… Apkalta pradėta, kuomet mokslininkai, reguliuotojai, visuomenės sveikatos pareigūnai ir vartotojai pradėjo vis labiau skustis dėl Brazilijos kilimo, kaip žemės ūkio jėgainė, ko pasekoje atvedė į nesaugų ir perdėtą pesticidų naudojimą. Reuters pranešė balandžio mėnesį, jog mažiausiai keturi užsienio gamintojai parduoda pesticidus Brazilijai, kurių jie negali pardavinėti savo vietinėj rinkoj.“ (Autoriaus pabrėžta)

Kaip patogu šioms gigantiškoms korporacijoms išvengti kaltės dėl siaubingų apsigimimų – kai iš niekur, virusas yra spekuliuojamai apkaltinamas kaip visa to pasekmė.

Penkta. Rimtas ir būdingas netinkamas maitinimasis, pagrindinių sanitarinių sąlygų trūkumas ir slegiantis skurdas:

Tai yra pagrindiniai veiksniai visose ligose ir mirtyse. Aplinkose, kur tai yra paplitę (pavyzdžiui, didžioje Brazilijos dalyje). Imuninės sistemos slopinimas yra pasekmė, ir viskas kas po to seka, mikrobai ar žmogui nuodingos medžiagos, tampa pražūtingos kūnui.

Šešta. Purškikliai nuo uodų:

Portalas The Guardian, sausio 26, 2015-ieji, „ Brazilija ‚baisiai pralošinėja‘ kovą prieš Ziką virusą, teigia sveikatos ministras“ http://www.theguardian.com/world/2016/jan/26/brazil-zika-virus-health-minister-armed-forces-eradication :

400-ai tūkstančių purškiklių yra išdalinami nėščiosioms moterims Brazilijoje. Savaime suprantama, purškikliai yra nuodingi. Koks dar gali būti geresnis būdas padidinti keletą kartų puolimą prieš motinas ir jų negimusius kūdikius? Pavyzdžiui, plačiai naudojamas organofosfatas purškikliuose gali būti labai ardantis nervinę sistemą.

Kai kurie arba visi aukščiau mano paminėti šeši elementai, kartu paėmus, sukuria ilgalaikį griovimą prieš žmogaus gyvybę.

Ir kaip aš visuomet pabrėžiu, virusas tampa grėsminga priedangos istorija, kuri paslepia tiesą.

Ir prisiminkite Rio Olimpines žaidynes, kurios vyks rugpjūtį. Yra daugialypis scenarijus, kuris gali įvykti pasaulinės televizijos auditorijos metu. Ar Zika bus stumiama kaip pasaulinė pandemija? Ar Zika skiepas bus stebuklingai „atrastas“ ir bus skubinamas gamybai laiku? Kad būtų galima parodyti (kaip reklamą) eiles žmonių, pareigingai keliaujančių varginančiai kelionei gauti skiepo dūrį.

Kiekviena suklastota epidemija, dalinai, supruojektuota sukurti baimę ir sukelti aklą sutikimą medicininiam ir valdžios diktatui. Mikrobas yra pastatytas kaip „mažas teroristas“ šiame spektaklyje.

Savo pirmoje knygoje, AIDS INC. (1998), aš nurodžiau slepiamas medicinos operacijas yra pavojingiausios, nes jos sklando kaip politiškai neutralios, jos vyksta neprisidengus jokia vėliava. Ir jie teigia einantys į priekį humanitariniais tikslais. Nors faktai, modernioje „Rockefellerių Medicinoje“ yra suformuota kaip milžiniškas partneris planetos Globalizacijoje. Jų vizija yra universali, nuo gimdos ir lopšio iki kapo sistema, žmogaus lenktynėms: kiekvienas žmogus eina neapsaugotu, visą gyvenimą trunkančiu ligos-diagnozės keliu, po diagnozės gaudamas nuodingus vaistus ir skiepus kiekviename posūkyje, dėl ko yra nusilpnintas kūnas ir protas. Tuomet tampa nepajėgus suvokti kas vyksta už jo kančios perimetro ribų ir/ar pasipriešinti politiniam totalitarizmui.

Medicininė laisvė reiškia: laisvė atsisakyti medicininės priežiūros ir tai yra paremta žinant naikinimo padarinius. Ši laisvė turi nugalėti, prieš bet kokias jėgas.

Oficialus mokslas yra prieštaraujantis terminas ir didžiulė iliuzija.

Išversta Artūro Bartašiaus iš Jon Rappoport portalo, adresu – https://jonrappoport.wordpress.com/2016/01/29/zika-freakout-the-hoax-and-the-covert-op-continue/.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau