Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 21

Nikolą Teslą pražudė jo išradimas!

Prancūzijoje netoli Paryžiaus išbandoma nauja belaidė elektromobilių pakrovimo technologija, panaudojant kelio dangoje sumontuotą įrangą. kitais žodžiais tariant, daugiau nebereikės pakrovimo stotelių, automobilis bus užkraunamas važiavimo metu. Ar tai ateities kosminės technologijos, ar slapti praeities išradimai?

Nikola Tesla, mirtis, išradimas

Sunku tuo patikėti, tačiau prieš 76 metus, likus vos kelioms dienoms iki mirties, Nikola Tesla pareiškė, jog atrado belaidę energijos perdavimo bet kokiais atstumais technologiją. Daugelis tyrinėtojų mano, kad po šio pareiškimo Tesla buvo paprasčiausiai likviduotas, nes garsiojo mokslininko išradimas galėjo iš esmės pakeisti žmonijos gyvenimą, o pats išradimas būtų privertęs bankrutuoti ne vieną turtuolį. Kam trukdė serbų kilmės genijus? Kokia paslaptis slepiasi didžiojo išradėjo archyvuose?

Naują technologiją naudojantiems elektromobiliams rozetė nereikalinga, jų akumuliatorių nereikia reguliariai ir ilgai krauti. Sumanus kelias elektrinius impulsus automobiliui perduoda tiesiog važiavimo metu. Dar prieš kokius 5 metus ši technologija buvo kažkas iš fantastikos srities.

Tačiau viskas pasikeitė labai greitai. Iki šiol didžiausias elektra varomų automobilių trūkumas buvo tai, kad dažnai reikia krauti akumuliatorius. Dabar ši problema išspręsta. Pakanka nutiesti kelius su specialia danga ir jie veiks indukcinės kaitlentės principu.

Nikola Tesla, mirtis, išradimas

Įdomu tai, kad tokių elektra varomų automobilių bandymai prasidėjo beveik vienu metu Prancūzijoje, JAV, Japonijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Kanadoje. Ekspertai teigia, jog tai nėra atsitiktinumas. Gali būti, kad nauja technologija tapo įmanoma po to, kai buvo išslaptinti daugiau kaip prieš 70 pagrobti Nikolos Teslos dokumentai.

Dabartiniu metu Teslos išradimai labiausiai pritaikomi elektros įrenginiuose. Jis sukūrė besisukantį magnetinį lauką, o po to sukūrė sinchronines ir asinchronines mašinas.

Visa tai, kas susiję su Nikolos Teslos išradimais, yra apgaubta paslapties. Netgi jo mirtis, nors jis ir mirė pakankamai garbaus amžiaus (86 metų), kelia daugybę klausimų. Kai kurie mokslininko biografai yra įsitikinę, jei Tesla būtų nugyvenęs dar keletą dienų, žmonės dabar gyventų visiškai kitokiame pasaulyje.

Mokslininkas idealistas, kuris faktiškai sukūrė visą šiuolaikinę civilizaciją, ėmė trukdyti oligarchų viršūnėms, kurie save laiko svarbiausiais mūsų planetoje.

Likus nedaug laiko iki mirties Nikola Tesla pareiškė, kad savo generatoriais, panaudodamas visiškai kitokį fizikinį principą, jis gali į bet kurį Žemės tašką perduoti bet kokį energijos kiekį.

1943 metų sausio mėnesį išradėjas turėjo susitikti su JAV prezidentu Franklinu Ruzveltu ir apsvarstyti galimybę kurti variklius, dirbančius laisvos energijos principu.

Tai būtų buvęs milžiniškas proveržis, tačiau toks išradimas būtų buvęs nenaudingas pasaulio turtingiesiems, pirmiausia, Rokfelerių šeimai, kuri JAV valdo 90 proc. automobilių degalinių.

Mokslininkui taip ir nepavyko pabendrauti su prezidentu - likus dienai iki susitikimo Tesla buvo aptiktas negyvas viešbučio numeryje, kuriame gyveno keletą pastarųjų metų.

Gydytojai pareiškė, kad mokslininkas mirė dėl natūralių priežasčių. Pagal oficialią versiją išradėją ištiko širdies smūgis, tačiau į spaudą nutekėjo informacija, kad koronerio (kai kuriose šalyse teisėjas, nagrinėjantis neįprastus nužudymus) ataskaita įslaptinta nacionalinio saugumo sumetimais. Kyla logiškas klausimas: jeigu mokslininko mirtis buvo natūrali, kodėl ataskaitą reikėjo įslaptinti? Daugelis ekspertų yra įsitikinę, kad Tesla buvo nunuodytas.

Nikola Tesla, mirtis, išradimas

Nutekėjo informacija, kad puodelyje buvo aptikti arseno pėdsakai, tačiau Tesla nebuvo iš tų žmonių, kurie gertų kavą su nepažįstamaisiais. Senatvėje jis gyveno gana uždarą gyvenimą, paskutinis jį gyvą matęs žmogus buvo jo sūnėnas Sava Kosanovičius (gal jis buvo papirktas oligarchų ar vokiečių?). Kosanovičius buvo Jugoslavijos ambasadorius JAV, o pati Jugoslavija tuo metu buvo okupuota vokiečių.

Dalis išradėjo dokumentų dingo. FTB įtarė, kad dalį dokumentų pavogė Vokietijos žvalgyba ir jie vėliau buvo panaudoti vokiečių skraidančių aparatų kūrimui. Tačiau tyrimas nebuvo atliktas, siekiant neatkreipti visuomenės dėmesį.

Dingo dalis archyvo, žmogus mirė neišaiškintomis aplinkybėmis, nebuvo atliktas bent kiek rimtesnis tyrimas, o kūnas buvo iš karto kremuotas. Nikolos Teslos mirtis - viena iš didžiausių XX amžiaus paslapčių.

Žmogžudystės užsakovais galėjo būti ir buvusio jo rėmėjo verslininko Džono Morgano paveldėtojai. Savo laiku bendrovės „General Electric“ įkūrėjas ne kartą buvo kaltinamas „nešvariu“ verslu. Kartą jis netgi papirko JAV kongreso komisiją, kai buvo apkaltintas spekuliacija ginklais, o Teslos atradimas galėjo smogti triuškinantį smūgį finansininko imperijai.

Mokslininkas tapo Morgano priešu, kai pasiūlė belaidį energijos perdavimą (be to, nemokamą), o tai bendrovei, kiekvienais metais nutiesiančiai ne po vieną tūkstantį kilometrų laidų ir kabelių, buvo labai nenaudinga. Juk elektros perdavimo linijų ir kabelių tiesimas buvo pelningas verslas, o Morganas buvo šios veiklos monopolistas.

Ekspertai įsitikinę, kad Teslos mirtis pasaulį pakeitė ne mažiau nei jo gyvenimas. Daugelis garsiojo mokslininko atradimų tiek aplenkė savo laiką, kad tik praėjus šimtmečiui žmonija artėja prie to, kad vėl pakartotų jo eksperimentus.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar