Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 28

NSO Naudoja Teleportaciją

Mokslas žino daug atvejų nepaaiškinamų vandens, naftos ir net liepsnos atsiradimo izoliuotose uždarose patalpose atvejų. Taip dažnai nutinka ir su poltergeistu.

Pasitaiko ir indų bei kitų daiktų levitacijos fenomenų (savaiminis skridimas fizinėje realybėje), o kur dar teleportacija - kai tie daiktai netikėtai išnyksta, susidūrę su fizinėmis kliūtimis (sienomis, langais ir kt.), o paskui akimirksniu atsiduria kitoje jų pusėje.

Vaiduokliai ir šmėklos paprastai visada būna susiję su kokia nors konkrečia vieta. O poltergeistas gali persekioti tam tikrus žmones. Pavyzdžiui, tokie reiškiniai nuolat persekioja Martinų šeimą, nors jie jau kelis kartus keitė gyvenamąją vietą. Vienu metu buvo madinga hipotezė, kad tokie daiktų perkėlimai susiję su neįsisąmonintu kai kurių šeimos narių (paauglių) gebėjimu daryti tokius fenomenus.

Tačiau hipnozės ir telepatijos naudojimas leido nustatyti tikruosius tokių reiškinių kaltininkus - paralelinių pasaulių būtybes, pavyzdžiui, naminukus, arba eterinius prievartine mirtimi mirusių žmonių antrininkus, kuriems reikia pagalbos, kad galėtų išeiti iš mūsų pasaulio j jiems tinkantį paralelinį pasaulį.

Paranormal.lt naujienos - https://paranormal.lt.

Teleportaciją, kuri pasitaiko veikiant poltergeistui, galima paaiškinti tuo, kad paralelinių pasaulių būtybės geba naudoti “natūralius” įėjimus į paralelines erdves ir tuo, kad jos konkrečiai geba sukurti tokius “įėjimus”. Į šią grupę reikėtų įtraukti ir daugybę atvejų, kai žmones pagrobia fėjos ar kitos paralelinių pasaulių būtybės.

Tačiau gana dažnai teleportacijos reiškiniai vyksta ir be paralelinių pasaulių būtybių įsikišimo. Tarkim, tie patys pilotai naudoja NSO žmonėms grobti techninėmis priemonėmis, kurios tarnauja kelionėms į kitas realybes ir perkelti žmonėms dideliais atstumais mūsų pasaulyje.

NSO, Teleportacija, Ufologija, Hipnozės

Patys NSO yra ir savotiškos “laiko mašinos”, su kuriomis galima keliauti į kitas realybes. Bet jie turi ir kitokių techninių priemonių. Pavyzdžiui, daug liudininkų teigia matę NSO naudojant įvairiausius spindulius, kuriais jie grobia žmones, automobilius ir net skraidančius lėktuvus.

1975 metų sausio 4 dieną ar-gentinietį K. Diasą pakeliui namo netikėtai paralyžiavo “iš viršaus srūvantis” stiprus šviesos srautas, paskui jis pajuto stiprią vibraciją, o tada - veržlų skrydį. Atsibudo jis už 500 kilometrų nuo savo namų.

Panašus atvejis 1993 metais nutiko maskvietei I. Černovai. Ir abiem atvejais, greičiausiai, buvo panaudoti antigravitaciniai įrenginiai, dėl kurių atsirado levitacija - skrydis mūsų realybėje. Jei šiuo atveju būtų buvusi teleportacija, tai “pagrobtieji” akimirksniu būtų atsidūrę kitame mūsų erdvės taške arba tam tikrą laiką būtų praleidę kokiame nors paraleliniame pasaulyje. Fizinio skrydžio pojūtis ir laiko intervalas liudija apie levitaciją.

Bet NSO geba naudotis ir teleportacija. 1970 metų rugsėjį po suartėjimo su NSO į jūrą nukrito lėktuvas “Lightning”, kurį pilotavo JAV KOP kapitonas V. Šafneris. Po mėnesio lėktuvas buvo surastas ir iškeltas į paviršių. Tada paaiškėjo, kad piloto kabinos žibintas uždarytas, katapultos sėdynės sprogstamieji varžtai vietoje, tačiau karininko kūno kabinoje nebuvo. Taigi, NSO jį pagrobė tiesiai iš užrakintos kabinos.

Teleportaciją dažnai patiria ir ufologai, tyrinėdami NSO nusileidimo vietas, kurios, kaip žinia, pasižymi anomaline energetika. Tokie reiškiniai nereti ir gamtinėse anomalinėse zonose. Tai patvirtina ufologo T. Fominskio ir profesoriaus B. Rodionovo tyrinėjimai. Tyrėjai patys asmeniškai patyrė šį reiškinį.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.08.2020 laikas 18:31 Q žinios - žvilgsnis pro Q langą
Q naujienos: JAV kalykla sumažino aukso ir sidabro monetų tiekimą pirkėjams, Pinigai nepadengti auksu, yra antikonstituciniai, Slapta Epštyno draugė, Bilas Klintonas – marksistas, Gates sako kad žmonės neturi pasirinkimo, Fauci investavo 500mil į vakcinas....

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 12:47 Trumpas pasakė, kad kurį laiką jo nebematysime

Baltųjų rūmų ir apskritai pasaulio politikos užkulisiuose vyksta kažkas, kas sukėlė nerimą... Apskritai, vyksta kažkas ne taip. Nežinau, bet kažkas ne taip. Bet panašu, kad netrukus sužinosime apie viską – per kelias dienas, o gal ir po kelių valandų.

...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau