Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Balandžio » 19

Pandemija – Kinijos Prevencinis Karas Prieš JAV?

Apie COVID-19 pandemija šiandiena yra daugybė sąmokslo teorijų ir skirtingų versijų, iš kurių, kai kurias esame jau aptarę. Tačiau, pasirodžius pirmiesiems, rimtiems viruso padariniams NATO šalyje, vis labiau aktualesnė versija tampa, kad Kinija užsikrėtė pati.

Norint tapti pasaulio milžine ir įsitvirtinti plėtroje, Kinijai visų pirma reikia, kažkaip nuversti ar bent jau smarkiai susilpninti JAV. 
Šioje situacijoje, pasvėrus visus ir prieš ir už, įvertinusi privalumus ir trūkumus, pasvarsčiusi ir supratusi, kad Kinija negalima nugalėti įprastiniame kare, JAV leis Kinijai užimti Taivaną, Pietų Kinijos jūrą ir visa kita, ko ji nori. JAV įvaizdis nuo to ne pataisomai nukentės, bet geriau prarasti įvaizdį nei miestus. 

Siekdama susilpninti JAV, Kinija galėtų naudoti bakteriologinį ginklą, tačiau yra tam tikra problema. Norint patekti į bet kurią JAV kontroliuojama teritorija ir paleisti bakteriologinį ginklą ar kažką panašaus – tai tiesioginis karo veiksmas, atsakant į kurį galima sulaukti visuotinio branduolinio smūgio, po kurio iš Kinijos liks tik smėlio krūva. Bet jei epidemija kiltu, kokioje trečioje šalyje, o dar geriau – pačioje Kinijoje, o paskui persimestu į JAV, tada Kinija, kaip ir ne prie ko.

Kaip jau minėjome aukščiau – versijų apie COVID-19 labai daug, tačiau, dabar pasirodė labai įdomus pranešimas „Kinai užsikrėtė patys save“.

Konspirologija, trečiasis pasaulinis, geopolitika

Aš turiu labai gerų draugų Taivane iš tos pačios bažnyčios, kurie yra misionieriai. Jie parašė laišką žmonai ir man, kad mus informuotų apie kai ką.

Taivano žmonės mano, kad netrukus įvyks kažkas baisaus, nes pradėjo sklisti gandai apie žiaurius politinius pokyčius KKP (Kinijos komunistų partija) viduje. Jie kalba, kad Kinijos vanagai iš kariuomenės tiesiog alkani karu – aukščiausi generolai imasi imasi kelių žingsnių, skirtų specialiai konfrontacijai sukurti. O karą stabdo tik jų vadas Xi. Tačiau problema ta, kad dabar jis praranda valdžia.

KKP su kiekviena diena tampa vis radikalesnė. Netgi daugelis Kinijos žmonių dabar sako, kad vykdoma jau KKP per didelė propaganda ir apie koronavirusa žmonėms naglai melavo. Nepaisant to, radikalų kursą palaiko 20% gyventojų ir prie jų prisijungia vis daugiau žmonių. Galų gale kariškiai nori pašalinti Xi ir užgrobti valdžią.

Šiam tikslui buvo sukurtas koronavirusas, kuris pagal kompiuterinius modelius nužudys iki 350 000 kinų ir mažiausiai tris milijonus visame pasaulyje. Šie nuostoliai, plius susijusios priemonės (karantinai, problemos su gyventojai ir ekonomika) pakankamai susilpnins JAV, kad Kinija galėtų žengti toliau. Ir nors Xi ši idėja nepatiko – jam, kad nebūtų nuverstas nuo valdžios, teko susitaikyti.

Šiam kartui viskas.

Akivaizdu, kad tokį pranešimą galėtų parašyti kiekvienas, tačiau šiuo metu: JAV pasiuntė į karantiną 4 lėktuvnešius ir problemos su visu NATO laivynu; JAV politikai atvirai kaltina Kinija už padarytą žalą Amerikai ir Baltieji rūmai reikalauja imtis veiksmų; Pentagonas staiga išveda iš Guamo bombonešius, tarsi gelbėdamas juos nuo galimo smūgio. Viskas atrodytu tiesa.

Kaip rašo timesofisrael.com balandžio 17 d. CŽV žinojo apie prasidėjusia Kinijoje pandemija jau... lapkritį praėjusių metų. Todėl Pentagonas išsiuntė visiems NATO narėms ir jos pagrindinei sąjungininkei Viduriniuose Rytuose pranešimus. Tačiau, dėl kažkokių nežinomų priežasčių ši ataskaita buvo užšaldyta.

Konspirologija, trečiasis pasaulinis, geopolitika

Ir nors amerikiečiai viską neigia, visa tai labai primena Perl Harboro užpuolimo istorija, kai buvo išsiųstas skubus pranešimas apie japonų bombonešius ir rastas, gautas buvo tik šaltojo karo metu.

Todėl, jei žinia iš Taivano buvo teisinga, o kinai nusprendė padaryti tokį žingsnį, remdamiesi timesofisrael.com žurnalistų informacija, Vašingtonas tikriausiai jau žinojo apie šį žingsnį tuo metu, kai Kinija dar tik pradėjo kažką galvoti. O tokiu atveju, JAV jau seniai yra pasirengusi atsakui Kinijai, greičiausiai, jiems nelabai patiks. Ir kol dar atsakymas negautas – mes ir toliau stebėsime įvykių raidą.

O kuo tikėti, paliekame spręsti jums, mes tik pateikiama, kas dedasi internetiniame pasaulyje, ir ką kalba žmonės. Žinoma, galime čia sudaryti visokias grupes ir ieškoti alia čia melas, ir panašiai... bet reikia manau žinoti ir ką kiti kalba, ne vien ką mes girdime.

paranormal.lt

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau