Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 19

Pandemija – Kinijos Prevencinis Karas Prieš JAV?

Apie COVID-19 pandemija šiandiena yra daugybė sąmokslo teorijų ir skirtingų versijų, iš kurių, kai kurias esame jau aptarę. Tačiau, pasirodžius pirmiesiems, rimtiems viruso padariniams NATO šalyje, vis labiau aktualesnė versija tampa, kad Kinija užsikrėtė pati.

Norint tapti pasaulio milžine ir įsitvirtinti plėtroje, Kinijai visų pirma reikia, kažkaip nuversti ar bent jau smarkiai susilpninti JAV. 
Šioje situacijoje, pasvėrus visus ir prieš ir už, įvertinusi privalumus ir trūkumus, pasvarsčiusi ir supratusi, kad Kinija negalima nugalėti įprastiniame kare, JAV leis Kinijai užimti Taivaną, Pietų Kinijos jūrą ir visa kita, ko ji nori. JAV įvaizdis nuo to ne pataisomai nukentės, bet geriau prarasti įvaizdį nei miestus. 

Siekdama susilpninti JAV, Kinija galėtų naudoti bakteriologinį ginklą, tačiau yra tam tikra problema. Norint patekti į bet kurią JAV kontroliuojama teritorija ir paleisti bakteriologinį ginklą ar kažką panašaus – tai tiesioginis karo veiksmas, atsakant į kurį galima sulaukti visuotinio branduolinio smūgio, po kurio iš Kinijos liks tik smėlio krūva. Bet jei epidemija kiltu, kokioje trečioje šalyje, o dar geriau – pačioje Kinijoje, o paskui persimestu į JAV, tada Kinija, kaip ir ne prie ko.

Kaip jau minėjome aukščiau – versijų apie COVID-19 labai daug, tačiau, dabar pasirodė labai įdomus pranešimas „Kinai užsikrėtė patys save“.

Konspirologija, trečiasis pasaulinis, geopolitika

Aš turiu labai gerų draugų Taivane iš tos pačios bažnyčios, kurie yra misionieriai. Jie parašė laišką žmonai ir man, kad mus informuotų apie kai ką.

Taivano žmonės mano, kad netrukus įvyks kažkas baisaus, nes pradėjo sklisti gandai apie žiaurius politinius pokyčius KKP (Kinijos komunistų partija) viduje. Jie kalba, kad Kinijos vanagai iš kariuomenės tiesiog alkani karu – aukščiausi generolai imasi imasi kelių žingsnių, skirtų specialiai konfrontacijai sukurti. O karą stabdo tik jų vadas Xi. Tačiau problema ta, kad dabar jis praranda valdžia.

KKP su kiekviena diena tampa vis radikalesnė. Netgi daugelis Kinijos žmonių dabar sako, kad vykdoma jau KKP per didelė propaganda ir apie koronavirusa žmonėms naglai melavo. Nepaisant to, radikalų kursą palaiko 20% gyventojų ir prie jų prisijungia vis daugiau žmonių. Galų gale kariškiai nori pašalinti Xi ir užgrobti valdžią.

Šiam tikslui buvo sukurtas koronavirusas, kuris pagal kompiuterinius modelius nužudys iki 350 000 kinų ir mažiausiai tris milijonus visame pasaulyje. Šie nuostoliai, plius susijusios priemonės (karantinai, problemos su gyventojai ir ekonomika) pakankamai susilpnins JAV, kad Kinija galėtų žengti toliau. Ir nors Xi ši idėja nepatiko – jam, kad nebūtų nuverstas nuo valdžios, teko susitaikyti.

Šiam kartui viskas.

Akivaizdu, kad tokį pranešimą galėtų parašyti kiekvienas, tačiau šiuo metu: JAV pasiuntė į karantiną 4 lėktuvnešius ir problemos su visu NATO laivynu; JAV politikai atvirai kaltina Kinija už padarytą žalą Amerikai ir Baltieji rūmai reikalauja imtis veiksmų; Pentagonas staiga išveda iš Guamo bombonešius, tarsi gelbėdamas juos nuo galimo smūgio. Viskas atrodytu tiesa.

Kaip rašo timesofisrael.com balandžio 17 d. CŽV žinojo apie prasidėjusia Kinijoje pandemija jau... lapkritį praėjusių metų. Todėl Pentagonas išsiuntė visiems NATO narėms ir jos pagrindinei sąjungininkei Viduriniuose Rytuose pranešimus. Tačiau, dėl kažkokių nežinomų priežasčių ši ataskaita buvo užšaldyta.

Konspirologija, trečiasis pasaulinis, geopolitika

Ir nors amerikiečiai viską neigia, visa tai labai primena Perl Harboro užpuolimo istorija, kai buvo išsiųstas skubus pranešimas apie japonų bombonešius ir rastas, gautas buvo tik šaltojo karo metu.

Todėl, jei žinia iš Taivano buvo teisinga, o kinai nusprendė padaryti tokį žingsnį, remdamiesi timesofisrael.com žurnalistų informacija, Vašingtonas tikriausiai jau žinojo apie šį žingsnį tuo metu, kai Kinija dar tik pradėjo kažką galvoti. O tokiu atveju, JAV jau seniai yra pasirengusi atsakui Kinijai, greičiausiai, jiems nelabai patiks. Ir kol dar atsakymas negautas – mes ir toliau stebėsime įvykių raidą.

O kuo tikėti, paliekame spręsti jums, mes tik pateikiama, kas dedasi internetiniame pasaulyje, ir ką kalba žmonės. Žinoma, galime čia sudaryti visokias grupes ir ieškoti alia čia melas, ir panašiai... bet reikia manau žinoti ir ką kiti kalba, ne vien ką mes girdime.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau