Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 14

Paranormal Siūlo: Atgal Į Praeitį (Nostalgija) EURODANCE Šokių Aikštelę

„2 Unlimited“, DJ Bobo, Haddaway, „Ace Of Base“, „Culture Beat“… Gali tęsti toliau? Tada šis įrašas tau. Na, ir man, žinoma, ir į mus panašiems. O viskas prasidėjo kai sugalvojau atgaivinti rubriką „nostalgija“ (čia toks g. senbuvių sugalvotas reikalas, kurio rėmuose minim ne naujus, bet senus gerus dalykus – tuos, kurie kelia nostalgiją) arba ne, viskas prasidėjo dar seniau – tada, kai mokiausi mokykloje.

Aš tuo metu buvau devintoje (cė) klasėje, kai prasidėjo rimtas, tame tarpe ir muzikinių interesų, brendimas (jaunajai G. skaitytojų kartai tegaliu pasakyti, jog gūdžiais 1995-aisiais jaunimas alkoholiui, seksui ir tabakui subręsdavo tik apie 14-16 gyvenimo metus). 9C klasės sienos ribojosi su 8 klasės sienomis ir nesvarbu, kokia raide buvo pažymėta ana klasė, kur kas svarbiau tuo metu buvo, kad joje mokėsi mergaitė iš raidės D (D., jeigu atpažinsi save arba mane, parašyk man, būtų smagu pasimatyti).

Eurodance, nostalgija, radiodance, radijas, šokiai

Haddaway – What Is Love?

Iki to laiko neklausinėjau savęs, kas yra meilė, nes jos tiesiog nebuvo, bet… Kai po kiekvienos pamokos išeidavau į koridorių, tarytum man būtų įdomu, kas jame vyksta, ir kaskart iš tiesų laukdavau tik kada iš klasės išeis arba kada į ją grįš Ji, supratau, kad kažkas su manimi dedasi…

Tada nusprendžiau pirmą kartą gyvenime aplankyti diskoteką. Mokyklos diskoteką. Dariau tai pirmą kartą, dariau tai sunkiai (buvau ir likau drovus vaikinas), bet į priekį mane vedė mintis, kad ten bus Ji.

Culture Beat – Mr. Vain

Nepasikuklinau ta proga išsitraukti vos prieš porą savaičių pirktą „džinsūrą“ ir nuėjau. Įlindau į mokyklos aktų salę (na ir pavadinimas) ir akimis iš pradžių ieškojau Jos, o vėliau stebėjau Jos šokio aktus. Norinčių su Ja šokti netrūko, tuo tarpu drąsos man – net labai. Iš to vakaro atsimenu tik tiek, jog Ji sutiko pašokti su manimi (vieną šokį, bet ačiū ir už tai) bei to vakaro šokių aikštelės hit’ą numeris vienas – DJ Bobo – „Somebody Dance With Me“. Kaip tai simboliška…

DJ Bobo- Somebody dance with me

Eurodance, nostalgija, radiodance, radijas, šokiai

Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai aš ėjau į diskoteką šokti arba kabinti panelės. Neitin pasisekė, tad nusispjoviau ir atidėjau tai geresniems laikams… Geresni laikai atėjo jau po metų, kai pats kartais atsistodavau už DJ pulto, o dar geresni po dviejų, kai mano klasė dviems metams perėmė DJ’avimą.

Rhythm Is a Dancer – Snap

Beje, įdomus prisiminimas iš tų naujųjų laikų. Kartą viena mergina (šen bei ten ją matydavau gan dažnai) man prasitarė, kad dažnai matydavo mane mokyklos diskotekose tais metais, kai aš žinau, jog buvau tik kartą, ir, kad aš puikiai šokau. Manau, tai buvo bandymas nusitempti mane į lovą, bet tuo metu aš to nesupratau.

Paranormal 90s-eurodance Radijas Internetu siūlo išgirsti šias dainas ir dar daugiau... Grojame visą parą internetu, bendrauk pokalbių svetainėje. 90s-eurodance - radijas, grojantis 90-ųjų ritmu. Tavo vaikystės power muzika.

Dabar, jau būdamas DJ’us atsargoje, su nostalgija prisimenu tais laikais vyravusią šokio formą – žygiavimą. Žinai, kai į salę žvelgi iš viršaus, vaizdelis kiek kitoks negu jį matai šokdamas. O vaizdelis visada toks pats – priešais tave dvi eilės žmonių. Atstumas tarp jų – du metrai. Ir jie žygiuoja vienas į kitą. Griūk negyvas. Todėl, kai atsirado atlikėjas „Captain Jack“, naudojantis JAV karininko įvaizdį, jo muziką leisdavau su stipria ironijos doze. Gaila nėra internete pagrindinio jo hito video, bet esmę pagausit (prisiminsit):

Captain Jack – Drill Instructor

1995-97-ais Eurodance jau gęso, tad prie DJ’aus pulto nebuvo taip smagu, kaip, kad būtų buvę porą metų atgal, bet pramogų visada buvo galima prisigalvoti. Viena mano mylimiausių buvo palaipsniui leisti vis geresnius kūrinius, ko pasekoje šokdavo visa salė, o tada uždėti kažką iš „rave compillation“, ko pasekoje šokėjų skaičius krisdavo iki nulio. Tada vėl iš naujo. Kartais vietoj minimos kompiliacijos puikiai sueidavo „The Shamen“. Man tai atrodė vis tie patys laikai, bet tik man vienam. Gal todėl draugų mokykloje daug neįsigijau.

Arba tas vakaras, kai mokyklos pavaduotojo išprašoma dar viena daina, prie manęs būriuojasi interesantai prašantys „lėto“, o aš keršydamas už laikus, kai nepasisekė su D., paleidžiu La Bouche – „Be My Lover“ ir kiaulės akimis žiūriu į šokėjus apačioje, kurie susimovė viską palikę paskutiniam gabalui.

Paranormal 90s-Eurodance video

La Bouche - Be My Lover

Nors su geriausiais Eurodance laikais susijusi tik maža dalis mano DJ’avimo karjeros, o diskotekų, kaip minėjau, nelankiau, tas moteriško vokalo ir vyriško rep’o derinys su geru ritmu norom nenorom sugrąžina mokyklos laikus, primena, koks buvau tada, kas tada atrodė gerai/blogai, gražu/ne.

Prisimenat Haddaway „What Is Love?“? O jo liemenę? Ne, tokios neturėjau, bet ant savo perbalusio ir nebrandaus kūno daugybę kartų dėjausi kiek per didelę džinsinę liemenę, o veidrodis tapdavo raktu į didžiąją sceną. Arba „Ace of Base“ – „The Sign“.

Ace of Base – The Sign

Pažiūrėkit į odinę juostelę ant tamsiaplaukės merginos kaklo. Aš irgi tokią turėjau. Arba Captain Hollywood šleikas… Beje, tada vis bandžiau įžiūrėti ar jo kairėje šokanti mergina yra iš tiesų graži. Einu pažiūrėt dar kartą…

Paranormal: Atgal Į Praeitį (Nostalgija) EURODANCE Šokių Aikštelę

Captain Hollywood Project – Impossible

Arba „E-rotic“. Kam jie asocijuojasi su papais, nuoga animacija ir pošlybėmis, o kam su prezervatyvais „Billy Boy“ Kauno urmo bazėje. Taip, jeigu ką, aš iš Kauno, o prezervatyvus tuo metu pirkdavau dar ne sau, bet šiaip „for fun“. Ir vis tik nostalgija daro savo – rasčiau jų kokioj „Eurovaistinėj“, kaip mat pasimeruočiau…

E-rotic – Max dont have sex with your ex

Vėliau, gal ir ačiū Dievui, prieš išsikvėpdamas Eurodance mano akyse nustojo būti išdidžiai kvailu (kaip galima blaivom akim/ausim žiūrėti Magic Affair – „Omen III“, kai iš klipo į tave žvelgia ne šokių aikštelių hito kūrėjai, bet superrimtos personos?) ir atsirado tokie veikėjai kaip „Eiffel 65“ (kurių niekada nemėgau) arba „Aqua“.

Aqua – Barbie Girl

Nemiršta Eurodance iki šiol. Šis įrašas, beje, irgi paskatintas jo nemirštamumo. Brendusi tema galiausiai sprogo, kai netyčia užsukęs į „Olialia pu*yčių“ puslapį išgirdau „Būk šalia“. Paklausykit jo pagrindinį motyvą ir paklauskit savęs ar niekur tai negirdėta? Atsakymas apačioje, bet pabandykit patys, prisiminkit, atgaivininkit prisiminimus….

Eurodance, nostalgija, radiodance, radijas, šokiai

Maxx – Getaway

Prieš kelis metus stūmiau laiką Amsterdamo CD parduotuvėje, kai į rankas pakliuvo „2 Unlimited“. Ar tik ne pirma ir paskutinė pasauliui žinoma pop grupė iš Olandijos? Galėjo tapti vieninteliu prisiminimu iš tų laikų CD pavidalu, bet netapo. Gal ir gerai, perdėm švarus garsas iš tų laikų nebūtų toks nostalgiškas – kur visa SNC ir kitų kasečių nekokybė, kuri tuomet būdavo tikras lobis?

2 Unlimited – No limit

Deja, kaip ir visi kiti geri dalykai, taip ir Eurodance diskoteka baigiasi, tik norėčiau paprašyti, kad po Scatman John’o nepabėgtumėt – turiu dar vieną mintį.

O pabaigai, taip, Scatman John. Kai jau atrodo viską pasakai, sunku išrinkti tinkamą dainą pabaigai. Bet Scatmanas gal tuo ir gerai, kad kiek netikėtas šiame įraše. Iš tų laikų, bet ne toks. Atrodo neseka Eurodance formule, bet priskiriamas tam judėjimui. Atrodo kvailas, ar bent jau tuo metu atrodė, bet jam pavyko padaryti tai, ką muzikai padaryti pavyksta labai retai – pakeisti žmones. Savo silpnąją vietą – mikčiojimą – jis padarė savo stipriąją vieta ir sumaišęs su šokių muzikos elementais įkvėpė šimtus tūkstančių panašių į save. Jo paties dainos žodžiais tariant: „If the Scatman can do it so can you“. Manau, kad tai buvo geri laikai, gera muzika ir mes tada dar buvome geri.

Scatman John – Scatman

PASIŪLYMAS O gal dar kam ši muzika kelia nostalgiją ir norėtų ją išgyventi gyvai? Gal kur nors susitinkam? Paklausysim muzikos, susipažinsim ar tiesiog šiltai praleisim laiką, nes juk… Dieve, kaip kartais trūksta vietos, kurioje būtų tau patinkanti muzika. Nors vieną vakarą…

Rašo: g-taskas.lt

Paranormal 90s-eurodance internetu

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 18:06 Pas Didžiosios Britanijos Karaliene Aptiktas COVID-19

Karalienė Elžbieta II gavo teigiamą rezultatą COVID-19. Šią šokiruojančią naujieną Bekingemo rūmai patvirtino praėjus kelioms minutėms po to, kai ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) paskelbė turįs teigiamą koronaviruso rezultatą

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 14:44 Seksas Ir Koronavirusas: Ar Tai Nepavojinga?
Daugybėje šalių įvestas karantinas, milijonai žmonių yra priversti užsidaryti namie, todėl nenuostabu, kad tiek poros, tiek vieniši žmonės svarsto, ką koronavirusas reiškia jų lytiniam gyvenimui, rašoma theguardian.com. Turėdami tai omenyje, trijų skirtingų ekspertų paklausėme penkių pačių aktualiau...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija.

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 22:09 Ar 5G tinklas veikia, kaip ligų greitintuvas?
Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31...

Skaityti daugiau