Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 8

Pašalinkite natūraliomis priemonėmis dantų apnašas, akmenis, gelsvumą

Susikaupusios apnašos gali sukelti dantų irimą ir ėduonį.

Siūlome jums keletą natūralių sprendimų, kaip veiksmingai pašalinti dantų akmenis ir išvengti ateityje (sveikatos patarimai - paranormal.lt).

Galite kreiptis į odontologą, kad pašalintų dantų akmenis, tačiau yra natūralių priemonių, kurias galite naudoti palaipsniui pašalindami akmenis ir užtikrinti gerą burnos higieną.

Sezamo sėklų kramtymas

Tai labai efektyvi priemonė namuose, kurios pašalina dantų akmenis nuo dantų. Kramtykite lėtai ir nenurydami. Kitas būdas yra valyti dantis sausu dantų šepetėliu, naudojant sezamo sėklas, kurias kramtėte burnoje.

Šios sėklos veikia, kaip natūralus šveitiklis. Jie gali valyti, šlifuoti ir padėti pašalinti dantų apnašas, akmenį.

Kepimo soda

Kepimo soda ne tik pašalina dantų akmenį, apnašas, bet ir padeda balinti dantis. Galite sumaišyti pusę šaukštelio sodos su dantų pastą ir valyti šiuo mišiniu kartą per savaitę. Jūs galite pašalinti dantų akmenis, užkirsti kelią jo atsiradimui ir turėti baltesnius dantis.

Vandenilio peroksidas

Du ar tris kartus per savaitę galite sumaišyti lygiomis dalimis vandenilio peroksidą su vandeniu, bei gerai išskalauti burną. Tai pašalina dantų akmenis. Jei naudosite prevenciškai, galėsite išvengti susidarymo. Taip pat užkirsite kelią bakterijų susidarymui prie dantų, palaikysite tuo pačiu sveiką burnos ertmės aplinką. Rezultate jūsų dantys atrodys baltesni.

Kepimo soda su alavijas

Į puodelį su vandeniu galite įberti pusę stiklinės kepimo sodos, 1 arbatinį šaukštelį alavijo, 10 lašų citrinos eterinio aliejaus ir 4 šaukštelius augalinio glicerino. Sudedamąsias dalis labai gerai sumaišykite ir laikykite skystį stikliniame inde. Naudodami šį mišinį galite valyti dantis kasdien, palaipsniui pašalindami dantų akmenis.

Naudokite šiuos vaisius ir daržoves valydami dantis:

Kramtykite vaisius ir daržoves, tokias, kaip obuolius, melionus, morkas ar salieras. Tai geriausia daryti 1 valandą po valgymo, jei norite natūraliai valyti dantis. Tai ne tik pašalina iš dantų maisto daleles, apnašas ar akmenis, bet ir sustiprina dantenas.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar