Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2019 » Lapkričio » 6

4 liaudiškos valymo priemonės nuo dantų akmenų

Taigi, čia yra 4 natūralios dantų valymo priemonės, kurios padės pašalinti dantų akmenis.

1. Soda

Dubenyje sumaišykite sodą ir žiupsnelį druskos. Tada sudrėkinkite dantų šepetėlį ir ant jo uždėkite paruoštą mišinį. Valykite dantis, kaip įprasta ir praskalaukite dideliu kiekiu vandens (sveikatos patarimai - paranormal.lt).

Valymo metu venkite nuryti mišinį. Ši technika padeda valyti dantų akmenis ir natūraliai balinti dantis.

2. Alavijas

Paruoškite šių ingredientų mišinį:

  • 250 ml (1 puodelis) vandens.
  • 125 g sodos (1/2 puodelio).
  • 1 šaukštelis alavijo gelio.
  • 10 lašų citrinos aliejaus.
  • 4 šaukšteliai natūralaus glicerino.

Sudėkite  visus ingredientus į dubenį ir gerai sumaišykite, kad išeitu pasta. Kasdien valykite šiuo mišiniu, kad pašalintumėte dantų akmenis ir nubalintumėte dantis.

3. Apelsino žievelė

Apelsinų žievelė naudojama nuo seniausių laikų valyti dantų apnašas, akmenis ir balinti dantis.  Galite paimti apelsino žievelę ir patrinti ja dantis. Kitas variantas yra – pasigaminti pastą iš žievelės, sutrinti ją ir sumaišyti nedideliu kiekiu vandens ir naudoti šią pastą kasdieniniam valymui.

4. Aštrus maistas

Kita rekomendacija – į savo racioną įtraukti aštrų maistą. Aštrus maistas padeda valyti dantis, vartojant padidėja seilių sekrecija, kuri padeda išvalyti dantų akmenis. Reiktų atsižvelgti į tai, kad nereiktų vartoti per daug, gali pakenkti sveikatai.

Kaip matote, išlaikyti švarius ir baltus dantis yra labai paprasta. Imdamiesi tinkamų priemonių, susijusiu su maistu ir atlikdami, bet kurį iš šių paprastų namuose valymų būdų jūs galite turėti gražią šypseną.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau