Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Birželio » 16

Paslaptingas didelis metalinis NSO pastebėtas vandenyse netoli Antarktidos

Prieš savaitę Conspiracy Depot "Youtube" kanale buvo paskelbtas vaizdo įrašas apie paslaptingą metalinį objektą, kurį kanalo autorius, naudodamasis "Google Earth" paslauga, aptiko Antarktidoje.

Vandenyse netoli Two Hummock salos prie Antarktidos krantų guli didelis metalinis objektas, iš dalies panardintas vandenyse, aiškiai matomas "Google Earth".

NSO, Antarktida, Ateiviai

Objekto koordinatės yra 64 ° 7'1,32 "pietų platumos 61 ° 40'44,77" vakarų ilgumos ir jis guli nedidelėje Two Hummock salelėje.

Šis objektas bendrame fone iš tiesų atrodo kaip dirbtinis kūnas ir šalia jo nieko nėra. Jis panašus į kažką metalinio ir apvalaus arba trikampio formos su užapvalintais šonais.

Paslaptingasis objektas nėra mažas, jo ilgis - maždaug 16-18 metrų. Jis stovi ant plonos pakrantės, išlaisvintos nuo ledo, t. y. jei NSO iš tiesų nusileido saloje, tai ši vieta pasirinkta neatsitiktinai.

Pasak kanalo autoriaus, šis NSO siejamas su vadinamąja operacija "Highjump" - tai buvo tikra JAV karinio jūrų laivyno misija Antarktidoje, prasidėjusi 1946 m. rugpjūčio 26 d. ir dėl nežinomų priežasčių skubotai pasibaigusi 1947 m. vasarį, šešiais mėnesiais anksčiau nei planuota.

Kodėl JAV vyriausybė 1947 m. į Antarktidą nusiuntė 3 karinio jūrų laivyno batalionus? Ar tai buvo mokomoji ir mokslinė priemonė, kaip jie teigia? O gal jie ieškojo paslėptos nacių bazės? O gal jie ieškojo ateivių? O gal net slaptų nacių ateivių?

Pasak sąmokslo teorijos, amerikiečiai taip anksti nutraukė operaciją dėl to, kad Antarktidoje jie susidūrė su ateivių laivų grupe, o tarp žmonių ir ateivių įvyko karinis susirėmimas su aukomis.

Oficialiai šios misijos metu iš tiesų buvo aukų, tačiau buvo teigiama, kad žmonės nukentėjo atsitiktinai dėl blogo oro ir įgulos klaidų.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau