Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 7

Patikrink skydliaukės veiklą namuose

Ar tinkamai veikia jūsų skydliaukė? Kaip namų sąlygomis pasitikrinti skydliaukės veiklą? Viskas, ko jums reikia – tai termometras. Štai ką reikia daryti:

- Geriau paruoškite jį iš anksto, dar prieš einant miegoti. Gyvsidabris jame turi sustingti ties 35 laipsnių padala ir jokiais būdais ne aukščiau.

- Kai tik pabusite, iškart įkiškite termometrą po pažastimi. Tegu jis ten pabūna ilgiau nei įprastai – 10 min.

- Užrašykite rezultatą. Atminkite, kad teisingai jis vadinasi taip: bazinė rytinė temperatūra. Normalus jos diapazonas nuo 36.5 iki 36,8 C.

Skydliaukė, skydliaukės gydymas, skydliaukės patikrinimas

Štai kaip traktuoti rezultatus:

Jeigu jūsų temperatūra – nuo 36,5 iki 36,8 – reiškia su skydliauke viskas tvarkoje.

Jeigu jūsų temperatūra rytais žemesnė nei 36,5, reiškia pas jus hipotireozė. Tai reiškia, kad skydliaukė dirba ne taip aktyviai, kaip turėtų. Tikėtina, būtent todėl jūs jaučiate chroniško nuovargio, depresijos simptomus, dažnai kenčiate nuo peršalimo ir problemų su atmintimi ir koncentracija. Labai užleistuose variantuose galima pastebėti ir plaukų slinkimą.

Jeigu jūsų rytinė bazinė temperatūra daugiau nei 36,8 – reiškia pas jus hipertireozė.  Tai yra kai skydliaukė aktyvi virš normos. Greičiausiai organizme yra kažkoks stiprus uždegiminis procesas. T.y.jūs sergate ir nesigydote!

Atminkite, kad rezultatų  „skaidrumui“ reikia pakartoti procedūrą mažiausiai 3 kartus iš eilės skirtingomis dienomis.

Jeigu visą tą laiką rezultatas, neatitinkantis normos, kartosis, jums reikia konsultuotis su endokrinologu ir aiškintis savo problemų priežastis.

Ir dar. Jeigu nukrypimas neženklus, ir pas gydytoją eiti visai nėra jėgų, pabandykite išspręsti problemą savarankiškai.

Svarbiausia čia – teisingas racionas. Jame turi būti pakankamai seleno, vitamino A, magnio ir vitamino B. Visi šie mineralai ypatingai svarbūs normaliam skydliaukės darbui.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 14:40 Liaudies gydytojas: kaip išvengti skydliaukės ligų
Skydliaukė – belatakė liauka, esanti priekinėje kaklo srityje, kuri sintetina ir išskiria į kraują hormonus, reguliuojančius augimą, vystymąsi, medžiagų apykaitos intensyvumą, psichinę ir lytinę veiklą. Jei skydliaukės veikla sutrinka, sutrinka ir vidaus organų darbas, todėl žmogų pradeda kamuoti įv...

Skaityti daugiau