Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 8

Netradicinis gelbėjimo būdas nuo insulto. Pirmą pagalba insulto atveju suteiks adata

Adata gali išgelbėti paciento gyvybę insulto atveju. Šią rekomendaciją davė kinų profesorius, sakydamas, kad jūs visada su savimi turite turėti adatą.

Tai nuostabus, netradicinis gelbėjimo nuo insulto būdas. Jums verta sugaišti laiko ir perskaityti šį straipsnį, nes niekada nežinai, kieno gyvenimas gali priklausyti nuo jūsų jau kitą minutę. Gal net jūsų pačių?

gyvybė, adata, insultas, pirma pagalba

Kai kažką ištiko insultas, tam žmogui būtinas poilsis ir greita pagalbą. Šie patarimai padės išgelbėti gyvybę!

Būkite ramūs. Nesvarbu, kur yra ligonis, jo negalima judinti iš vietos, nes jei pradėsite jį judinti, kapiliarai gali sprogti ir iššaukti naują išsiliejimą į smegenis. Jei turite švirkštą – tai tiks geriau; kitu atveju paprasta siuvimo adata taip pat tiks. Palaikykite adatą virš ugnies, kad sterilizuotumėt (virš žiebtuvėlio, ar žvakės), o tada pradurkite ja visų 10 pirštų pagalvėles.

Jokių konkrečių akupunktūrinių taisyklių nėra, dūriai turi būti tik keletą milimetrų nutolę nuo nago. Pradurkite taip, kad galėtų tekėti kraujas. Jei kraujas nelaša, tada reikia spausti, kad pradėtų lašėti. Kai visi 10 pirštų kraujuoja, palaukite keletą minučių – jūs pamatysite, kaip ligonis sugrįžta į gyvenimą!

Jeigu ligonio burna iškreipiama, pradėkite masažuoti ausis, kol jos nepasidarys raudonos – vadinasi, kraujas pritekėjo į jas. Tada įdurkite adata į kiekvieną ausį, į minkštąją dalį, kad po porą kraujo lašų ištekėtų iš kiekvienos ausies. Po kelių minučių, ligonio burna jau nebus perkreipta. Palaukite, kol ligonis atsigaus, neliks jokių neįprastų simptomų, tada vežkite į ligoninę.

Šis kraujo nuleidimo būdas gyvybės išgelbėjimui – tradicinis kinų medicinos būdas. Praktinis šio metodo panaudojimas duoda labai gerų rezultatų ir jų dėka žmonės gali išgyventi po insulto.

Žinoma, verta prisiminti, kad šis metodas nepakeičia kvalifikuotos medicininės pagalbos, jį verta panaudoti, kai jau iškvietėte greitąją pagalbą ir jos laukiate!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.09.2020 laikas 13:49 Ežiuolė - sveikatai stiprinti
Pastebėta ir moksliniais tyrimais pagrįsta, kad visų užkrečiamųjų ligų, epidemijų/pandemijų atvejais nesuserga arba lengvai serga asmenys su stipria imunine sistema.

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 13:14 Kas naujo Veneroje? Aiškėja naujų įdomybių
Venera praeitą savaitę nesitraukia iš viso pasaulio akiračio dėl labai intriguojančio fosfino dujų atradimo, tačiau kaimyninė planeta slepia ir daugiau įdomybių. Pavyzdžiui, kokia buvo jos geologinė (afroditologinė?) praeitis?...

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 08:03 Kodėl į kavos puodelį reikia įberti žiupsnelį druskos
Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo dienos be puodelio skanios kavos. Ji įprastai gardinama cukrumi, pienu ar grietinėle, tačiau kai kurie į kavą įberia druskos ir sako, kad tai pagerina gėrimo patirtį.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau