Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (8.2K) Komentarų: (0) (08.02.2019 - 09:10)

Netradicinis gelbėjimo būdas nuo insulto. Pirmą pagalba insulto atveju suteiks adata

Adata gali išgelbėti paciento gyvybę insulto atveju. Šią rekomendaciją davė kinų profesorius, sakydamas, kad jūs visada su savimi turite turėti adatą.

Tai nuostabus, netradicinis gelbėjimo nuo insulto būdas. Jums verta sugaišti laiko ir perskaityti šį straipsnį, nes niekada nežinai, kieno gyvenimas gali priklausyti nuo jūsų jau kitą minutę. Gal net jūsų pačių?

gyvybė, adata, insultas, pirma pagalba

Kai kažką ištiko insultas, tam žmogui būtinas poilsis ir greita pagalbą. Šie patarimai padės išgelbėti gyvybę!

Būkite ramūs. Nesvarbu, kur yra ligonis, jo negalima judinti iš vietos, nes jei pradėsite jį judinti, kapiliarai gali sprogti ir iššaukti naują išsiliejimą į smegenis. Jei turite švirkštą – tai tiks geriau; kitu atveju paprasta siuvimo adata taip pat tiks. Palaikykite adatą virš ugnies, kad sterilizuotumėt (virš žiebtuvėlio, ar žvakės), o tada pradurkite ja visų 10 pirštų pagalvėles.

Jokių konkrečių akupunktūrinių taisyklių nėra, dūriai turi būti tik keletą milimetrų nutolę nuo nago. Pradurkite taip, kad galėtų tekėti kraujas. Jei kraujas nelaša, tada reikia spausti, kad pradėtų lašėti. Kai visi 10 pirštų kraujuoja, palaukite keletą minučių – jūs pamatysite, kaip ligonis sugrįžta į gyvenimą!

Jeigu ligonio burna iškreipiama, pradėkite masažuoti ausis, kol jos nepasidarys raudonos – vadinasi, kraujas pritekėjo į jas. Tada įdurkite adata į kiekvieną ausį, į minkštąją dalį, kad po porą kraujo lašų ištekėtų iš kiekvienos ausies. Po kelių minučių, ligonio burna jau nebus perkreipta. Palaukite, kol ligonis atsigaus, neliks jokių neįprastų simptomų, tada vežkite į ligoninę.

Šis kraujo nuleidimo būdas gyvybės išgelbėjimui – tradicinis kinų medicinos būdas. Praktinis šio metodo panaudojimas duoda labai gerų rezultatų ir jų dėka žmonės gali išgyventi po insulto.

Žinoma, verta prisiminti, kad šis metodas nepakeičia kvalifikuotos medicininės pagalbos, jį verta panaudoti, kai jau iškvietėte greitąją pagalbą ir jos laukiate!

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar