Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.4K) Komentarų: (0) (29.05.2018 - 21:46)

Aš kentėjau nuo stipraus artrito skausmo ir atsikračiau per 1 valandą. Taip pat padeda nuo reumato ir kitų skausmų

Lengva ir paprasta!

skausmas, skausmo gydymas, reumatas, receptas, priemonė

Dažniausiai skauda kaulai, keliai, alkūnės, nugara, kojos ir rankas. Kartais skausmas gali būti toks stiprus, kad gali sukaustyti mus.

Pabandysime paruošti natūralią priemonę, kuri galutinai padės išspręsti šias problemas. Šis spiritas, paruoštas iš natūralių žolelių, yra labai stiprus kovojant su tokiais skausmais. Po 1 valandos jo taikymo jūs pajusite jau poveikį. Jei norite sužinoti, kaip paruošti, toliau mes paaiškinsime, kaip jį pasigaminti.

Spiritas su žolelėmis

Žolelių ekstraktai dažniausiai turi geras savybes, pranašumas, jis gali būti saugomas ilgą laiką. Šios gydymo priemonės puikiai tinka kovoti su, bet kokiu skausmu. Tarp jų galima paminėti raumenų, sąnarių, nugaros ir net galvos skausmus. Mes jį naudojame, kaip, bet kokį tepalą.

Šio ekstrakto paruošimas yra labai paprastas.

Ko mums reikia:

 • spirito 96° - 1 litras;
 • rozmarino - 1 šakelė;
 • kamparo - 3 lazdelės arba 1 farmacinis indelis;
 • pipirmėtė - 1 šakelė;
 • kadagio - 2 šakelės;
 • šalavijo - 1 šakelė;
 • imbiero šaknies - 5 cm;
 • dilgėlės - 1 šakelė;
 • čiobrelio - 1 šakelė;
 • mėtos - 2 šakelės;
 • cinamono - 1 lazdelė.

Paruošimas ir naudojimas:

Paruošimas yra labai paprastas. Pirma, mums reikės pakankamai didelį butelį. Jame mes supilame spiritą ir visas aukščiau minėtas žoleles. Tada, mes uždarome stiklinį indą, supurtome ir paliekame tamsioje vietoje 1 savaitę. Kiekvieną dieną stiklinį indą turime purtyti.

Tepalas skausmui malšinti yra paruoštas naudojimui. Galime jį naudoti norėdami pašalinti skausmus: atrito, reumato, fibromialgijos ir galvos skausmus. Kadangi tai yra ekstraktas, nereikia naudoti jo daug.

Tiesiog uždėkite šiek tiek ant rankos arba vilos gabalo ir įtrinkite skaudamą vietą. nepamirškite, kad ši priemonė yra skirta išoriniam naudojimui, bet ne vidiniam. Taip pat nerekomenduojama jį naudoti vaikams.

Norėdami gauti geresnius rezultatus, galite skaudamą vietą uždėti šiltą audinį. Po 20 minučių nuimkite jį ir pamatysite, skausmas išnyks. Jo kvapas yra malonus, kai kuriems jis nepatinka.

Ši namų gydymo priemonė, sprendimas nuo bet kokio skausmo. Todėl rekomenduojama jį pradėti vartoti kuo greičiau.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: reumatas, sveikatos patarimai, skausmas, priemonė, receptas, skausmo gydymas
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar