Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 14

Iš kur žinote, kad tai Jis?

Mums duodama ne viskas, ko trokštame, bet tai, kas mums labiausiai tinka. Ar nešališkai žvelgiate į savo partnerį ir matote, kad jis toli gražu nėra tobulas? Jis neatrodo kaip Holivudas, neuždirba daug pinigų... Tačiau jūs kartu esate jau metus ar dvejus ir esate laimingi kartu.

Iš kur žinote, kad tai Jis?

Vyras, kuris yra šalia tavęs, yra ne toks, kokį įsivaizdavai savo svajonėse. Kai jį sutinki, tavo širdis nesidaužo, žemė neatsipalaiduoja nuo kojų, tau nesvaigsta galva. Jis nėra protingas, nėra turtingas (arba ne toks turtingas). Ir jis neatrodo kaip tavo svajonių vyras! Bet jūs turite jį kaip partnerį arba kandidatą į šią "poziciją".

Kaip sužinoti, ar šis žmogus yra Jis, ar ne Jis!

Pagrindinis požymis, kad šis vyras yra Jis arba gali juo tapti, yra tai, kad negalite išsiskirti.

Praeina pusmetis, metai, dveji, treji, o jūs vis dar kartu. Arba ne kartu, bet jis yra šalia tavęs, o tu neturi kito žmogaus.

Ir šis vyras, su kuriuo "negalite išsiskirti", tikriausiai yra Jis! Jūs jo tiesiog dar nematote!

Manote, kad už jūsų nesugebėjimo išsiskirti slypi jūsų ir (arba) jo nenoras būti vienam ar dar kažkas.

Tačiau iš tikrųjų jūsų nenoras išsiskirti slypi tame, kad esate skirti vienas kitam! Ir kad jis yra žmogus, su kuriuo turėsite asmeniškai augti, tobulėti, mokytis intymumo ir vėl augti. Jis taip pat elgsis ir su jumis.

Bet jūs, žinoma, dabar piktinsitės ir sakysite, kad svajojate apie kitą vyrą. Jūsų svajonėse jis yra gražus, aukštas, seksualus ir turtingas (įrašykite savo). Tačiau tas, su kuriuo esi, visai ne toks. Tai jus labai nuliūdina ir tikrai nedžiugina.

Taigi patariu jums būti nelaimingiems! Štai ir viskas, koks siaubas!

Ar žinojote, kad mums duodama ne viskas, ko norime, bet tai, kas mums tinka ir yra naudinga. Ir jei jūsų idealas vis dar toks pat tolimas, kaip ir prieš penkerius ar dešimt metų, vadinasi, jums nelemta jo pasiekti.

Tai liūdna žinia.

Iš kur žinote, kad tai Jis?

Kodėl gi ne? Nes jūs jį jau sutikote! Jums šis neidealus vyras yra puikus kompanionas ar partneris!

Kodėl?!

Šalia jūsų esantis vyras turi ne visai tobulą charakterį, ne visai tobulą (kartais) išvaizdą, ne visai tobulas pajamas ir ne visai tobulą požiūrį į seksą. Jis nejuokauja tobulai, nevalgo tobulai ir neatsiliepia į telefono skambučius tobulai.

Manai, kad buvai kvaila su juo susižadėti. Ir kad kai tik pradėsite augti kaip asmenybė, jus patrauks kitas vyras, ne Sasekso kunigaikštis princas Haris, bet vis dėlto.

Ir jūs entuziastingai imatės kurti. Lankotės terapijoje, sporto salėje, pas stilistą, šventykloje. Jūs augate, o jis .... jis niekur nedings.

Jis ir toliau jus myli, žinoma, ne tobulai. Rūpinimasis jumis, žinoma, taip pat nėra tobulas.

Bet jei jums staiga prireiks pagalbos, jei jums skubiai prireiks pinigų, o niekas kitas negalės jums padėti, šis žmogus padarys viską, kas įmanoma. Jis padarys ir neįmanomus dalykus.

Ir tai yra pagrindinis ženklas, kad Jis yra Jis!

Ir tai gera žinia! Sveikiname!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau