Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 20

Kaip sukurti patikimus santykius su vyru: 3 svarbūs patarimai

Kaip sukurti patikimus santykius su vyru: 3 svarbūs patarimai

Dėl kiekvienų santykių reikia pasistengti, kad jie užsimegztų ir išsilaikytų. Kaip teisingai kurti santykius su mylimu vyru? Kad jums pasisektų, atkreipkite dėmesį į tris reikšmingus momentus.

Trys svarbiausios darnių santykių taisyklės

1. Būkite atviros, atsipalaidavusios ir nuoširdžios – be lūkesčių.

Reikia tik atsipalaiduoti ir nuoširdžiai šypsotis, nusiteikti pozityvui. Labai svarbu santykiuose būti savimi, tikra, nesuvaidinta, o svarbiausia – mėgautis santykiais ir tuo, ką jau turite, be kokių nors lūkesčių, bent jau pirmame pažinties ir santykių vystymo etape.

Tegul viskas vyksta savaime, neskubinkite santykių, leiskite jiems pražysti, o jums – geriau pažinti vienam kitą. Iš to išplaukia antras, ne mažiau svarbus momentas, kuriant santykius su vyru.

2. Neskubėkite ir „neišjunkite“ savo galvos bei sveiko proto.

Kaip jau minėjome, neskubėkite. Jums nėra kur skubėti, visur suspėsite laiku. O jeigu per anksti „išjungsite galvą“, tai sugebėsite priskaldyti daug malkų. Todėl įsiklausykite ne tik į tai, ką sako širdis, bet ir į savo proto balsą. Labiau pasitikėkite savimi ir savo intuicija.

Kai galva nuo meilės apsisuka – žinoma, būna įdomi būsena, bet paskui jums vis tiek teks nusileisti ant žemės, tai geriau neprarasti sveiko proto ir sugebėjimo sąmoningai analizuoti vyro poelgių ir požiūrio į jus, ypač to, ar jis tikrai girdi, ką sakote, ir ar gerbia jus kaip moterį ir kaip įdomią, unikalią asmenybę.

3. Neišduokite savęs, neišsižadėkite savo principų ir troškimų.

Neturite sutikti gauti mažiau, nei laikote save to verta, tačiau visada gerbkite ir vertinkite vyrą. Nepataikaukite jam ir nesitaikstykite pagal jį, tačiau prisiminkite, kad vyras jums taip pat nieko neskolingas, nieko neprivalo jums duoti ir viską, ką jis daro ar nedaro dėl jūsų, jis daro savo noru.

Čia jau viskas priklauso nuo to, kiek daug jis norės dėl jūsų padaryti ir kaip smarkiai sugebėsite jį sudominti. Bet kuriuo atveju duokite jam laiko ir galimybės išreikšti save santykiuose su jumis, atskleisti save iš visų pusių. Papasakokite jam, kas jums tikrai svarbu, bet „negraužkite“ jo ir neverskite jo ko nors daryti ir laikytis tiksliai tokių pat pažiūrų kaip jūsų.

Tegul vyras laisvai būna savimi, su savo individualiais požiūriais ir veiksmais. O jūs paprasčiausiai stebėkite jį. Juk tik tada sugebėsite suprasti, ar tikrai jis jums tinka kaip partneris .

Tik taip jums pavyks neapsirikti, išvengti daugybės nusivylimų ir sukurti darnius santykius.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 08:49 Receptai | Patiekalai Užtepėlė su kiaušiniu, fermentiniu sūriu ir majonezu
Mano šeima kiaušinius tikriausiai galėtų valgyti bene kiekvieną dieną pusryčiams (tikrai dažnai taip ir darome, kartais verdame, o kartais kepame), o atradusi, kad kiaušiniai idealiai dera su juoduoju česnaku nesiliauju šitaip gam...

Skaityti daugiau