Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2020 » Gruodžio » 25

Pyragų testas: parodys daug tiesos

(Paranormal) Pyragus mėgsta visi. Bet nedaug kam ateitų į galvą, kad paprastas pyragas gali daug papasakoti apie jūsų charakterį.

Pasirinkite pyragą, kurį pastebėjote pirmą, ir įsitikinkite patys, kiek tikslus jūsų pasirinkto varianto aprašymas.

1. Skritulys

Jūs linkę į apmąstymus ir analizę. Turite nepralenkiamą gebėjimą priimti nestandartinius sprendimus. Nemėgstate gaišti laiko ir stengiatės viską daryti maksimaliai efektyviai, kas tai bebūtų – pavyzdžiui, vedžioti šunį, plauti automobilį ar spręsti rimtą klausimą. Jūs fenomenaliai mokate rasti sprendimus, kai visi jau pasidavė. Jūs labai praktiški ir mėgstate, kad visur būtų tvarka.

2. Penkiakampis

Esate individualistas ir vienišius. Jums nepatinka demonstruoti savo emocijas, bet jūs labai gerai suprantate kitų žmonių jausmus. Jums ne kartą sakė, kad turite neįtikėtiną intuiciją, o kitų žmonių emocijų skaitymas – tai ypatingas įgūdis, kurį išvystėte per daugybę stebėjimo metų. Jūs labai ramūs ir iš tiesų atsipalaidavę.

3. Daugiakampis

Jūs labai išradingi ir mėgstate pilnakraujį gyvenimą. Jūs pilni entuziazmo ir mėgstate būti dėmesio centre. Jūs gerai mokate palaikyti pokalbį ir sakyti kalbas. Faktiškai jūs galite pakalbėti su bet kuo faktiškai apie bet ką. Jums stiklinė ne šiaip pusiau pilna, ji perpildyta.

4. Žvaigždė

Jūs iš prigimties esate lyderis. Mėgstate mesti sau iššūkius ir niekada nesakote „ne“. Jūs priimate bet kokias permainas. Iš tiesų bet kokios problemos – tai tik treniruotė jūsų smegenims. Jums patinka viską kontroliuoti, ir kartais žmonės gali jums sakyti, kad jūs juos valdote.

5. Širdis

Turite fantastiškus darbo su žmonėmis įgūdžius, ir tai jus daro labai populiarų. Jums patinka padėti žmonėms ir rūpintis jais, tai jus daro geru klausytoju. Jūs labai ištikimas ir paslaugus draugas, stengiatės bet kokia kaina vengti konfliktų, kartais aukodami savo jausmus.

Šaltinis: lrytas.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau