Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (931) Komentarų: (0) (01.01.2019 - 20:59)

Receptas, kuris gydo sąnarius ir išplauna druskas

Ryžių gira

Į vieną litrą virinto ir atšaldyto vandenį suberkite 4 šaukštus ryžių (ne smulkinti ryžiai, su luobelėmis), 3 šaukštus cukraus ir 5 šaukštus juodųjų razinų.

druskos, stuburas, sąnariai, druskų nusėdimas, druskų šalinimas

Girą palikite 4 dienas, gerai išmaišykite kartu su cukrumi. Jei palikote karštoje šiltoje vietoje, pakanka trijų dienų. Po to girą perkoškite, išpilstykite į butelius ir sudėkite į šaldytuvą.

Gerkite girą po 150 ml tris ar keturis kartus per dieną. Iš anksto turėtumėte pasiruošti giros porciją kitam kartui iš pirmos darytos giros liekanų.

Į likutį kur pasiliko ryžiai įpilkite virinto ir atvėsinto vandens litrą, tačiau jau dedame tris šaukštus ryžių ir cukraus, razinų taip pat 3 šaukštus. Pakartokite visą procedūrą.

Rūpinkitės savimi ir būkite sveiki su paranormal.lt!

Likusią dalį vėl reikia panaudoti kitai daliai, tačiau ryžių ir cukraus dedame pusantro šaukšto ir tris šaukštus razinų. Ši gira veikia ryšių košės valymo metodu be druskos. Likusias porcijas darykite pagal trečia metodą ir taip visą mėnesį.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar