Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 1

Receptas, kuris gydo sąnarius ir išplauna druskas

Ryžių gira

Į vieną litrą virinto ir atšaldyto vandenį suberkite 4 šaukštus ryžių (ne smulkinti ryžiai, su luobelėmis), 3 šaukštus cukraus ir 5 šaukštus juodųjų razinų.

druskos, stuburas, sąnariai, druskų nusėdimas, druskų šalinimas

Girą palikite 4 dienas, gerai išmaišykite kartu su cukrumi. Jei palikote karštoje šiltoje vietoje, pakanka trijų dienų. Po to girą perkoškite, išpilstykite į butelius ir sudėkite į šaldytuvą.

Gerkite girą po 150 ml tris ar keturis kartus per dieną. Iš anksto turėtumėte pasiruošti giros porciją kitam kartui iš pirmos darytos giros liekanų.

Į likutį kur pasiliko ryžiai įpilkite virinto ir atvėsinto vandens litrą, tačiau jau dedame tris šaukštus ryžių ir cukraus, razinų taip pat 3 šaukštus. Pakartokite visą procedūrą.

Rūpinkitės savimi ir būkite sveiki su paranormal.lt!

Likusią dalį vėl reikia panaudoti kitai daliai, tačiau ryžių ir cukraus dedame pusantro šaukšto ir tris šaukštus razinų. Ši gira veikia ryšių košės valymo metodu be druskos. Likusias porcijas darykite pagal trečia metodą ir taip visą mėnesį.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 22:08 Pentagonas Šaukia Milijoną Rezervistų. Kas Vyksta?

Penktadienį, kovo 27., prezidentas Trumpas paskelbė įsakymą, leidžianti Pentagonui šaukti iki 1 mln. rezervistų į ginkluotąsias pajėgas atlikti pareigą. Jie turės padėti susidoroti su koronaviruso protrūkiu.

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 18:06 Pas Didžiosios Britanijos Karaliene Aptiktas COVID-19

Karalienė Elžbieta II gavo teigiamą rezultatą COVID-19. Šią šokiruojančią naujieną Bekingemo rūmai patvirtino praėjus kelioms minutėms po to, kai ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) paskelbė turįs teigiamą koronaviruso rezultatą

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 14:44 Seksas Ir Koronavirusas: Ar Tai Nepavojinga?
Daugybėje šalių įvestas karantinas, milijonai žmonių yra priversti užsidaryti namie, todėl nenuostabu, kad tiek poros, tiek vieniši žmonės svarsto, ką koronavirusas reiškia jų lytiniam gyvenimui, rašoma theguardian.com. Turėdami tai omenyje, trijų skirtingų ekspertų paklausėme penkių pačių aktualiau...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija.

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau