Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 13

Jums reikia stipraus vyro, bet toks vyras jūsų nepasirinks

Jums reikia stipraus vyro, bet toks vyras jūsų nepasirinks

Kiekviena šiuolaikinė moteris nori, kad šalia jos būtų stiprus "tikras" vyras. Silpnosios lyties atstovės nori, kad kas nors jomis pasirūpintų, padėtų daugelyje situacijų, ne tik fiziškai, bet ir morališkai, parodytų atkaklumą. Tačiau kam silpnoms moterims reikia stiprių vyrų?

Partneriai turėtų būti lygiaverčiai pagal energijos lygį. Jei vyras stiprus - jis bus po tokia pat stiprios valios ir savarankiška moterimi. Jei vyras vangus - tegul renkasi lygiavertę draugę. Kiekvienas nori būti šalia stipraus stipriosios lyties atstovo, tačiau "vyrai" nesirenka poros beširdžių. Jie nori moters, kuri būtų atrama, kaip ir jis pats.

Įdomu: Kodėl žmona nenori prisidėti prie bendro biudžeto?

Dabar pažvelkime į pagrindines priežastis, kodėl stiprus vyras nesirinks paprastos moters.

Vyrui visiškai nereikalingas galvos skausmas – nesibaigiančių moteriškų problemų sprendimo pavidalu

Stiprus vyras dažniau pasirinks tą moteriškę, kuri žino, kaip savarankiškai išspręsti savo problemas. Tai nereiškia, kad vyrui nusispjauti į jos bėdas. Tai reiškia, kad jis ir taip turi krūvą grynai vyriškų problemų ir uždavinių, tai kuriems galams jam dar papildomos? Moteris – suaugęs žmogus, ji gali pati viską išsiaiškinti ir susitvarkyti. O jeigu ji ne tokia – kam vyrui ta visiškai nereikalinga našta? Tai bus tik papildomas ir niekam nereikalingas smegenų tarkavimas šeimyniniame gyvenime, nuo kurio anksčiau ar vėliau pabėga praktiškai visi stipriosios lyties atstovai, išskyrus jau minėtus psichologinių problemų savininkus, kurie labai jaukiai jaučiasi, palindę po stiprios moteriškės padu.

Stipriam vyrui reikia stiprios moters, kuri pati turi ne ką žemesnį statusą

Tai jau buvo aptarta pirmame punkte. Stiprius vyrus traukia stiprios moterys, kurios ne tik žino savo vertę. Alfa vyrams reikia tų, kurios, kaip ir jie patys, viską pasiekė pačios, pakilo į viršūnę iš pačios apačios. Tokių moterų, kurios savo atkakliu ir nelengvu darbu pasiekė viską, ką dabar turi. Įtakinga ir statusą turinti moteris tikrai sudomins stiprų vyrą.

Įdomu: Ar verta suteikti mylimam žmogui antrą šansą, jei jis jį išdavė?

Ar verta stipriam vyrui prisiimti atsakomybę už moterį, kuri neturi vaikų?

Žinoma, verta, jei moteris apdovanota visomis jam reikalingomis savybėmis. Jeigu ji atitiks jo reikalavimus, sąjunga bus vaisinga ir ilgalaikė. Vėliau, santykiams pakilus į reikšmingesnę stadiją, pora gali susilaukti ir bendrų vaikų, tuomet šis rūpestis vyrui taps malonus ir neapsunkins. Juk kiekvienas vyriškos lyties atstovas trokšta savo tęsinio, tačiau tai galima pasiekti tik tuomet, kai šalia yra tikra moteris.

Stipriam vyrui reikia tinkamos moters, kuri nesėdėtų jam ant sprando, o užsiimtų savęs tobulinimu.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau